Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pasi, aki magas, jóképű,...

Van pasi, aki magas, jóképű, intelligens, (diplomás), tud másik nyelvet, sportol, nem cigizik, nem iszik, van munkája, kocsija, lakása, szereti a gyerekeket, őszinte, hűséges, romantikus (hoz virágot), segít a háztartásban, lehet vele társalogni?

Figyelt kérdés
Állítólag ilyen pasi nem létezik, mert az már nő.Nekem ezt egy pasi mondta.Az tény, hogy a társkeresők 0 találatot szoktak kihozni. Csak olyan írjon, aki tuti ismer ilyet!Nem hiszem, hogy nem létezik. Nem társkereső céllal kérdezem, hanem tudni szeretném az igazat.Mert nőben ilyet simán lehet találni, aki egyszerre tud szép és okos nő, anya, sikeres dolgozó lenni, hűséges, és még főzni is tud.
2010. márc. 21. 12:46
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Azért fogalmaztam meg így, mert egy pasi azt mondta nekem, hogy ilyen nem létezik, de én nem hiszem el.Ha így lenne, akkor mi nők alapból jobbak vagyunk, sorry. Légyszi ne kérdezgessétek, hogy miért fontos, nem társkereső oldalra írtam most....Nem ez a lényeg, h miért fontos vagy nem fontos. A lényeg: létezik-e, mindennek stimmelnie kell, természetesen HETERO férfiról beszélünk...
2010. márc. 21. 12:59
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik :) Miért ne létezne? Lehet, hogy egyelőre nem tud a háztartásban segíteni, de ahogy megnősül és babája lesz, akkor megtanulja :):)
2010. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Hm, és miért kell azt megvárni? Valószínű már előtte is együtt élnek. A nő dolgozik, hazamegy a munkából, miért kéne neki állnia főzni és rakodni, takarítania a felnőtt pasija után, mintha gyerek lenne, míg az nézi a tvt vagy leül a számítógép elé játszani? A kérdés legyen egyértelműbb? Demokratikusan gondolkozó pasi, aki nem vár el többet a nőtől mint amit ő is meg tenne, s emellett még jól is néz ki és okos is?( Másik nyelv tudása-szerintem, nem kell egyetérteni, nem ez a lényeg- alap ahhoz, hogy valaki intelligens legyen , mert aki csak magyarul tud, valószínűleg nem is utazik,vagy nem tart kapcsolatot külföldiekkel, aki nem utazik, nem ismeri meg a világot, amiben él, szóval beszűkült világképe lesz.)
2010. márc. 21. 13:13
 14/47 anonim ***** válasza:
71%
Létezik ,én ismerek 2 ilyet.Mindkettő dögunalom,az egyik még nyálas beképzelt majom is mellé. EGyébként a diploma meg az intelligencia nincsen olyan összefüggésben mint ahogy azt a legtöbb ember gondolja,szerintem:)és ami még fontosabb,hogy lehet valaki jóképü és "tökéletes",ha nincs meg benne az a plusz akkor b@szhatod..
2010. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én sem ismerek :) Durva :D Az itt felsorolt tulajdonságokkal együttesen rendelkező férfiembert nem ismerek. Mondjuk az nálam nem is kritérium, hogy pl. ne cigizzen, vagy hogy virágot hozzon (erre nem bukom), meg a saját lakás, meg a kocsi sem. Úgy gondolom, az anyagi javakat úgyis együtt szerezzük majd meg életem párjával, a közös munka eredményeképpen. Nálam a magasság sem szempont, mivel én is picike vagyok, nálam nem nehéz magasabbnak lenni :)
2010. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom majdnem ilyen. Annyi különbséggel, hogy mikor megismerkedtünk akkor még nem volt sem lakása, sem autója, sőt diplomája is azután lett. Most már ilyen, ahogy leírtad azzal a különbséggel, hogy nem sportol kifejezetten, de járunk családilag úszni, kirándulni a gyerekekkel. :-)
2010. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:
79%

1.Egyetértek a kérdezövel!olvassátok el figyelmesen a kérdést!nem az a lényeg hogy miert akarja tudni a választ a kérdésére hanem hogy segitsük egymást a válaszainkal.


Tehát: én ismerek ilyen pasit de ö a neveltetéséböl fakadóan ilyen -tehát buzgó anyóssal áll szemben a jövendöbeli mennyasszony.28 éves nincs barátnöje és igencsak unalmas determinált életet él.Igaz most jut eszembe mégiscsak hibádzik ugyanis cigizik,de a többi igaz.Szerintem erre lehet nevelni egy férit,mármint ha ebben nöl fel ilyen lesz..

2010. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel a hozzáállással egyedül fogsz megöregedni a kis elefántcsont tornyodban.Talán lejjebb kéne tenni azt a bizonyos lécet,és nem álmodozva várni a herceget fehér lovon.Néha a fiú a könyvesboltból is lehet az Igazi,ha érted a metaforát.Mivel Te sem vagy egy tökéletességre beprogramozott robot,így ne a tökéletest keresd,mert az elárulom Neked,nem létezik!Az ember eredendően teli van hibákkal,erényekkel,amit el kell fogadni.Te sem vagy kivétel.

Egyébként fogalmam nincs,miből gondolod,hogy aki tud nyelvet,és diplomája van,már alapból intelligens.Egy diplomás ember is lehet egy beszűkült fatuskó,és ezt komolyan mondom!Az intelligencia meg a diploma nem mindig jár együtt,és függ össze,sőt.


Szóval gondolkodj el azon,nem-e a Te elvárásaid túl magasak,s hogy nem álomvilágban élsz-e.Ha a válasz igen,akkor még 40 évesen is az Igazira fogsz várni.

2010. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomban ezek mind megvannak. Így én kevésnek érzem magam mellette. És a kapcsolatunk korántsem mondható tökéletesnek, hibája mindenkinek van. Akinek nem a felsoroltak közül nincs meg valamelyik, annak valami más hiányzik tuti.
2010. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Az már nő:D : jóképű, magas, dolgozik, van kocsija, lakása

Vagy az már egy pár...:)))

2010. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!