Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pasi, aki magas, jóképű,...

Van pasi, aki magas, jóképű, intelligens, (diplomás), tud másik nyelvet, sportol, nem cigizik, nem iszik, van munkája, kocsija, lakása, szereti a gyerekeket, őszinte, hűséges, romantikus (hoz virágot), segít a háztartásban, lehet vele társalogni?

Figyelt kérdés
Állítólag ilyen pasi nem létezik, mert az már nő.Nekem ezt egy pasi mondta.Az tény, hogy a társkeresők 0 találatot szoktak kihozni. Csak olyan írjon, aki tuti ismer ilyet!Nem hiszem, hogy nem létezik. Nem társkereső céllal kérdezem, hanem tudni szeretném az igazat.Mert nőben ilyet simán lehet találni, aki egyszerre tud szép és okos nő, anya, sikeres dolgozó lenni, hűséges, és még főzni is tud.
2010. márc. 21. 12:46
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

"Az tény, hogy a társkeresők 0 találatot szoktak kihozni"


Most komolyan nem érted hogy miért?

Aki ennyire jó pasi, annak szerinted szüksége van társkeresőre?


"nem iszik"


Ez mit takar?


Egyáltalán semmi alkoholt nem iszik, vagy heti 2-3 sör belefér?

2010. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, én vagyok az ékezetes lány, csak már itthonról:)

Bocsi, csak most látom h szeretnél emailt írni.

a címem

diamond.baby55@gmail.com

ez egy alternatív email cím, amit csak ien esetekre használok,

2010. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
51%

mér ne lenne? van aki helyes, házias mert egyedül él, mivel diplomás ezért jó melója van és pénze is van, ebből kifolyólag kocsija is.

Meg lakása, és vágyik családra, gyerekekre. És közben nem halálos beteg, mert jó életvitelt is folytat, pl nuku cigi, plusz hobbiból sportol. mivel magas, jóképű, gazdag ezért lehet modell is, vagy lehet régen bagózott csak de már leszokott.

vannak civil emberek is ilyenek meg ismertek is

volt pasim igaz cigizett, de ritkán, engem nem zavart, de mosott, főzött, takarított, tanult volt, beszélt nyelveket még jelnyelvet is, sőt tesója mostohagyerekeit is egyengette, kész papucs volt, és jóképű is volt, őszinte, hűséges, pedig roma volt, és sok magyar példát vehetne róla, milyen tiszta volt, és milyen rend volt nála, meg milyen tisztességesen beszélt és viselkedett, amúgy töröknek simán el lehetett volna nézni, max olasznak.- szerelemben nincs olyan hogy eset, meg etnika, meg kor, vagy nem, társadalmi rang, ahol ez kikötés az már érdek és nem szerelem


B.C. 24/L

2010. nov. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"Nekem az jon be ha egyforma szellemi szinten vagyunk. Az igaz, hogy diplomaval is lehet bunkonak lenni... Aki tanult, azzal en mentalis teren is jobban ki tudok teljesedni."



ez butaság, mert lehet valaki inteligensebb, és fejlettebb mentális szinten, hogy kevésbé iskolázott, ez nem lexikális tudás kérdése, az meg hogy valaki nem diplomás, az azért lehet, mert nincs rá pénze, vagy inkább dolgozni ment, mert az jobban érdekelte, vagy nem karrierista hanem családcentrikus, esetleg lusta ovlt tanulni, de esze lett volna hozzá. Érzelmi inteligencia a lényeg, meg hogy kúltúráltan tudjon valaki viselkedni. A bunkóság meg inkább modor kérdése és nem végzettségé. Bár ostobaságból is lehet valaki bunkó. De azokat lelkis sérülteknek nevezem. Sőt, attól hogy nem jó a helyesírásom, attól még lehet értelmes vagyok. De lehet csak véletlen elgépelek valamit. Az ékezet miatt meg senkit nem lehet ifkázni, mert klaviatúra és beállítás függő is, egy külföldit sem lehet inteligencia terén leszólni az akcentusa miatt.

Az meg hogy kinek mi a tökéletes, az egyénfüggő és nem lehet behatárolni konkrétan. Nem kell azonosnak lennünk a párunkkal, sőt nem kell egymás nyakán lenni, meg inkább az érzelem számít mint az értelem, akinek meg a külső a fontos meg a diploma, és a mani az már nem is érző ember. Az ilyennek minek pár, az már robot lenne, inkább tartson házvezető nőt. A szerelem az nem ésszerű.

Amúgy akárkit ismertem aki jó volt eddig, vagy nem volt házias, vagy fogatlan volt, vagy meleg, vagy főglalt, vagy a világ másik végén élt


előző:) de biztos van ilyen pasi, de nem tuti h neked az kell

lehet frusztrálva éreznéd magad, vagy neki nem kellenél, vagy uncsi lenne, vagy lehet jó az ágyban, csak te nem hozod ki belőle a jót, mert nem passzoltok

2010. nov. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Aha, kihagytad a fehér lovat, meg a Hz-eget. toronyóra lánccal nem kéne, te hipergám de mire fel? Te mit nyújtasz, még a rétestésztát se.


Randa, magányos öregasszony leszel kérdező, pókhálós p*nával.

2012. szept. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
52%

én egyébként ilyen vagyok, de viszont meleg és így nem kaphatsz meg


de, van ilyen férfi, az a munkája hogy pénzéhes buta libákból csinál k*rvát, ha mellé még ped0fil is akkor a gyerekeket is szereti xD

2013. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Még egyszer elmagyarázom: kiváncsi vagyok, h létezik-e ilyen, mert nem hiszem el, h nem. Nem kérdeztem, h unalmas-e az ilyen férfi, szerintem csak az tud unatkozni, aki buta vagy lusta. Én még unalmas emberrel sosem találkoztam....
2015. aug. 18. 17:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!