Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám felesége most szült:...

Bátyám felesége most szült: jogos, hogy a bátyám ne hagyja magára az ünnepek alatt pár órára sem?

Figyelt kérdés

Ha minden rendben lesz, csütörtökön hazaengedik őket.


Nálunk így szokott zajlani az ünnep: 24 anyunál, 25 apunál (elváltak), 26 mamánál. Apunak 25-én van a születésnapja is ráadásul. Ők Pesten laknak a belvárosban kb 1-1,5 óra autózásra mindenkitől. Délelőtt eljön a bátyám, estére már otthon is lesz.


Most a sógornőm hisztizik, hogy ugye nem gondoltuk komolyan hogy karácsony minden napján órákra magára hagyja őket a bátyám. De kihez ne jöjjön?


Komolyan, pár órát nem bír ki kettesben a babával? Mi lesz vele ha a bátyám dolgozni fog?


2015. dec. 14. 08:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen mondtuk hogy jöjjön ő is a babával, de szerinte mi nem vagyunk normálisak, ő nem fog egy ekkora babát 3 napig hurcibálni.
2015. dec. 14. 08:54
 2/109 anonim ***** válasza:
90%
Tudod ő felnőtt, te meg kérdésedből ítélve még gyerek vagy.
2015. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen igaza van. Karácsony minden napján otthagyja a férje. Az a par ora azert min 5-6 ora. Egy nap meg oke,de mind a harom...Ja,es én se hurcolnek 2 hetes babat ,3 napon at. Sajat családja van.Tiszteletben kellene tartani. Menjen most a csalad hozzájuk ,de csak 1 napot.
2015. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan 1 évben 1szer nem bírtok ki a bátyád nélkül valamit? ;)

Gondolom minden év így telt...gyerek meg nem születik minden évben..mérlegelj.

A Család már nem ti vagytok..én se mennék olyan kisgyerekkel sehova...főleg nem frissen szülve.

2015. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
84%

Régen rossz ha a család szerint ez hiszti a férjben pedig egyáltalán felmerül ez.


Én is hisztiznék pedig kibírok pár órát a gyerekemmel...Ja igen az a gyerek a férjé is....

2015. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
91%

Elég árulkodó, ahogy a kérdést megfogalmaztad. Én elég laza embernek tartom magam, de a két hetes gyerekemet én sem szívesen "hurcibálnám" három napig. A bátyád egy nap alatt járhatna mindhárom családtagnál. Nem gondolom jó ötletnek, hogy mindhárom napon reggel elmenjen és este jöjjön haza, én sem örülnék, pedig mi aztán széleskörű családi karácsonyokat szoktunk tartani. És ez nem hiszti.

22 hkm

2015. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
16%

Hogy órákra magára van hagyva, az csak hiszti. Még most kéne leállítani, hogy nem körülötte forog a világ, mielőtt a fejetekre nőne.

Az viszont irreális, hogy cipelje a pár napos babát. Talán idén náluk kéne karácsonyozni, szülinapozni.

2015. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
83%
szerintem jogos, hogy ne menjen báyád! ti miért nem tudjátok őket meglátogatni?
2015. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
87%
Igen jogos. Ők most teljesedtek ki egy igazi családdá, legyenek csak együtt az ünnep alatt! Ekkora babát még nem lehet nap mint nap jobbra balra húzkodni, hogy képzeled? A munkát kár idemosni, te magad írod, hogy KARÁCSONY minden napjáról van szó, az, hogy pár óra, meg kamu, az ilyen rokonjárásra jóformán rámegy a nap. Ha karácsony valamelyik napján lenne csak távol az apuka, azt mondanám, persze, menjen, de itt mindhárom ünnepről van szó!!!!
2015. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
92%

Most, hogy már saját családja van, természetes, hogy egyre kevesebb időt tölt veletek.

Főleg, hogy a baba is "friss", érthető, hogy inkább így dönt.

De ha annyira fontos, akkor megoldhatjátok. Miért nem mennek ezeken a napokon szülők, nagymama hozzátok? Ők nem akarják látni pl. a kicsit?

2015. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!