Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám felesége most szült:...

Bátyám felesége most szült: jogos, hogy a bátyám ne hagyja magára az ünnepek alatt pár órára sem?

Figyelt kérdés

Ha minden rendben lesz, csütörtökön hazaengedik őket.


Nálunk így szokott zajlani az ünnep: 24 anyunál, 25 apunál (elváltak), 26 mamánál. Apunak 25-én van a születésnapja is ráadásul. Ők Pesten laknak a belvárosban kb 1-1,5 óra autózásra mindenkitől. Délelőtt eljön a bátyám, estére már otthon is lesz.


Most a sógornőm hisztizik, hogy ugye nem gondoltuk komolyan hogy karácsony minden napján órákra magára hagyja őket a bátyám. De kihez ne jöjjön?


Komolyan, pár órát nem bír ki kettesben a babával? Mi lesz vele ha a bátyám dolgozni fog?


2015. dec. 14. 08:53
 61/109 anonim ***** válasza:
89%

"Délelőtt eljön a bátyám, estére már otthon is lesz."


Nem is értem, hogy képzeli a felesége ezt a hisztit. Aznap csak pár órára hagyja magára, úgy reggeltől-estig. És ott van a másik két nap a másik két helyszín.


Kérdező, te felfogod egyáltalán, amit ide leírtál?


"Mi lesz vele ha a bátyám dolgozni fog?"

Szerintem megoldja. De a bátyád nyilván nem szenteste fog dolgozni menni. Mellesleg apukának alanyi jogon jár pár nap szülési szabadság. Jobb helyeken, hétköznap, munkaidőben is elnézik, ha apukának a baba az első.

2015. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
89%
S te miért nem bírod ki a bátyád nélkül?
2015. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szerelmes a bátyusba :D a család meg nem bírja nézni, hogy már nem ők a család és nem látnak bele mindenbe..szar ügy ..tipikus tirpák család paszulyfalváról ;)
2015. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
88%
szerinted neked lesz olyan párod aki tolerálni fogja hogy az egész ünnepet a te családoddal kell tölteni? ő családja nem számít?
2015. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:
94%

Azt írd már meg, hogy a bátyád mit akar? Megy hozzátok vagy marad otthon? Erre nagyon kíváncsi lennék.

Mert ha képes inkább hozzátok menni, akkor sajnálom nagyon a feleségét, hogy egy ilyen elmebeteg családból választott párt. (Amúgy is, de reméljük legalább a bátyád normális, és lesz**ja a ti hisztiteket, és otthon marad a feleségével) Ne keserítsétek meg az életét, felnőtt létetekre.

2015. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 anonim ***** válasza:
89%

Ja és kérdező: Kérdezted azt, hogy mi lesz vele ha a párja meg a családja dolgozik?


Addig még van pár hét, az pont elég lesz arra, hogy kicsit összeszedje magát, és belejöjjön a szerepébe.

Te még nem szültél, nem vagy vele tisztában, hogy milyen kimerítő lelkileg és fizikailag mondjuk 15 órát vajúdni, és milyen ijesztő lehet egy első gyereke anyukának kettesben lenni a csecsemővel. Nagyon jó, ha az első pár hétben van melletted valaki. Neki szerencséje van, pont akkorra jött össze a dolog, hogy mindenki ráér, a férje is és a családja. Mire mindenki dolgozni fog, addigra már megy majd neki minden egyedül.

De pl nekem is dolgoznak a szüleim, de munka után vagy szabadnapjaikon is segítenek, ha szükséges.

Tudod ezt nevezik CSALÁDnak. De te ezt nem értheted, mert ti nem ilyenek vagytok.

2015. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
89%

5 évet se adok neki, már egy ilyen kérdést fog feltenni a kérdező:


" Anyám érzelmileg zsarol, mert a párommal össze akarunk költözni. Mit tegyek?"

2015. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, amíg nem írtad, hogy 15 èves vagy, azt hittem a húsos nő kérdezget megint, ő volt ennyire belebuzulva a bátyjába :D


Amúgy légyszíves mutasd meg a családodnak ezt a kérdést, had lássák ők is, mekkora parasztok vagytok. Gusztustalan beltenyészet...

2015. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 acelsziv ***** válasza:
90%

Remélem hazudsz amikor a családod egyetértésével érvelsz. Szomrú lenne, ha egy egész család ennyire dilinyós lenne.

Mellesleg ez megint olyan kérdés ahol 99 % -ban egyetértés van. Van két ellenvélemény amit vagy két másik fogyatékos írt, vagy a kérdező másik usernév alatt. Ezzel akarod igazolni magad, Tódi?

2015. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
90%
OFF # 70, mi ez a húsos nő? Erről a sztoriról lemaradtam, de érdekelne!!! :DDD
2015. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!