Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy anya, aki a 30 éves...

Adott egy anya, aki a 30 éves fiától elvárja, hogy ha megy valahova pár órára, szóljon neki, ha nyaral, hívja fel naponta, hogy tudja, nincs-e baj. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 17:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Anyuci nem képes elfogadni, hogy a pici fia már nem öt éves és bevan fosva, hogy elveszíti.
2010. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%

Erős anya fiú kapcsolat amit már a fiú kezd leoldozni magáról mert már jócskán férfiembör. Az anya meg fél, hogy elszakad tőle egyetlen fiacskája. Szerintem nincs semmi gond a kapcsolattartással csak nem kell túlozni a dolgokat.



TUDJA VALAKI A KAPOSVÁRI ZÁRDA UTCAI NŐI FÉRFI FODRÁSZAT SZÁMÁT?? NINCS A NETEN

2010. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
szúrnám a fosóját azért 30 éves korában már nem 14 egy vad balatoni buliban szűzen lányként
2010. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

És a fiúcska sem szakadt le anyuci szoknyájáról, mert, ha ez valóban zavarná őt, akkor már rég abbahagyta volna a beszámolást. Szóval nekik ez így jó.

Hát nem tudom én már 19éves komban is közöltem, hogy "majd jövök" és ennyi.

2010. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem se normális. én még csak 22 éves vagyok, van saját állásom, pénzem, amivel hozzájárulok a lakás fenntartáshoz... De hát lakást venni, vagy bérelni arra már pont nem elég ami van. És még én is úgy érzem, hogy nem kötelességem mindenről beszámolnom, sőt időnként zaklatásnak veszem, mikor édesanyám felhív.

Persze nálunk speciálisabb a helyzet, mert epilepsziás vagyok, ezért édesanyámba beleégett az aggódás.


De szerintem tényleg túlzásba viszed, főleg, ha anyagilag sem függ már tőled teljesen...

Ez annyira abszurdnak tűnik nekem, hogy föltételezném a kamukérdés veszélyét is. :P

2010. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az, amit az első írt, vagy az, hogy olyan mint én anyukám. Az enyém felfogta, hogy felnőttem, de ha nyarláskor nem szólunk h megkérkeztünk, vay hosszabb ideig elmaradok, nagyon aggódik. Nem fojt meg a szeretetével, nem akarja, hogy mindig nála meg rajta csüngjek,csak a szokottnál jobban aggódik.
2010. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Én 33 éves nő vagyok, férjjel, 2 gyerekkel, de ha elutazunk, én is felhívom minden nap anyukámat, hogy ne aggódjon (és fordítva, hogy én is tudjam, nála is minden rendben)

Ebben nem látok kivetnivalót, nekem pont az a fura, amikor szülő-gyerek napokig nem is tud egymásról (pedig nincsenek összeveszve)

2010. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha még együtt élnek, akkor nem csodálkozom. Én is megkérdeztem anno a felnőtt gyerekem, hogy hova megy és mikor jön időnként, amíg nálunk laktak a menyemmel. Azon prózai okból tettem így, mert ha mondjuk megy a xy bolt felé, akkor én már feleslegesen nem akartam bemenni a városba, hanem akkor megkértem őt, hogy hozzon ezt meg azt. De ez ugyanúgy oda-vissza működött. Sőt, durvább leszek, a menyemet is fel szoktam hívni hasonló okból kifolyólag. Sőt, be szokták jelenteni ha nyaralni mennek vagy moziba este finom jelzésként, hogy kettesben leszünk a férjemmel és x óráig biztosan nem jönnek haza. :-P Azt mondjuk nem szoktam megkérdezni, hogy mit csinál ott ahol van, csak azt, hogy merre jár éppen. Ez tényleg ekkora bűn?
2010. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha anyuci elvárja, hogy 30 éves fiacskája szóljon, ha elmegy valahová pár órára, akkor elég valószínű, hogy harmincéves anyaaranyfiacskája még mindig anyucinál lakik. Tessék önállósodni, és máris abbahagyja anyuci a zaklatást!:)
2010. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
egyet tudok: mindig jó valakinek elmondani, hol vagyunk. Jobb a biztonság. Sokszor egyedül szokok elmenni ide-oda kirándulni stb. szal jobb ha szólok muternak, ált. ez annyiból szokott állni, hogy elmentem xy várba fényképezni a panorámát, majd jövök. És kész.
2010. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!