Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy anya, aki a 30 éves...

Adott egy anya, aki a 30 éves fiától elvárja, hogy ha megy valahova pár órára, szóljon neki, ha nyaral, hívja fel naponta, hogy tudja, nincs-e baj. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 17:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

adott egy apa, aki a 30 éves fiától elvárja.........

veszekedés, a pasi részéről értetlenkedés, a végén úgyis visszakapják a kisfiukat....köszönöm ilyet soha többet

2010. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is természetes,hogy megmondja hova megy.Pl.megyek a haverokkal stb.Ha elutaznak valahova,mindig szólnak,hogy megérkeztünk szerencsésen,vagy indulunk haza.Ez megnyugtat,hiszen sok a baleset.

De állandón beszámolni,ellenőrizni még egy fiatalabb gyereket sem szabad.

2010. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Hú, nem írtam, pedig fontos: nem élnek együtt.
2010. márc. 25. 18:19
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem egyedül megy, hanem velem, a párjával.
2010. márc. 25. 18:22
 15/27 A kérdező kommentje:
Utazásnál megérkezéskor érthető a dolog. De ha elmegy moziba, miért kell szólni? Ezt nem értem.
2010. márc. 25. 18:25
 16/27 A kérdező kommentje:

17:57

Ha együtt laktok, érthető a dolog. Ha szólsz, h kell valami a boltból, az is rendben van - főleg, h együtt laktok. Az, hogy a gyerek bejelenti-e vagy sem (felnőtt!), az ő dolga, ha nem jelenti be, nem szabad erőltetni szerintem. Ezt az "ekkora bűn" dolgot légyszi ne, ezt hallom folyton, feláll a hátamon a szőr tőle.

2010. márc. 25. 18:30
 17/27 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem okozna problémát. Szívesen telefonálok. Én például a mai napig, ha elmegyünk bulizni elkéredzkedek, holott már régen nem kellene, mert felnőtt nő vagyok, de akkor is jól esik, hogy még mindig lehetek egyszerre felnőtt nő és gyerek is. Ha nem szól bele az anyja az életetekbe, nem akarja helyettetek élni, nem akar irányítani, akkor inkább örüljetek, hogy ilyen jó a viszonyuk, nézd meg hány mai fiatal lány és fiú van rosszban a szüleivel. Legalább nálatok nincs ilyen probléma.
2010. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

"nem akarja helyettetek élni"


De, akarja :(

2010. márc. 25. 19:05
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy helyettetek, helyesebben általatok(!) akarja átélni újra a fiatal éveit. Nem nagy bűn, de mégis kellemetlen, és nincs is értelme. Próbáljátok meg hozzásegíteni, hogy találjon valami értelmet a saját életének. Irassátok be valami tanfolyamra, vagy baráti körbe, esetleg társas utazásba, vagy üdülésbe, vagy sport, jóga, tai chi, bármi...Tanítsátok meg a számítógép csodáira. És akkor mindenki jól fog járni.
2010. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A fiúnak valószínűleg nagyon is megfelelt a helyzet eddig, most h te jöttél kicsit csinálja, h neki ez terhes, de amúgy meg ha az lenne már 16 évesen leállította volna az anyját....

egy idő után azt veszed majd észre h a pasi az anyjával beszéli meg minden problémáját, tőle kér tanácsot.....

tapasztaltam köszönöm soha többet, amikor nászúton az volt az első dolga, h elrohant felhívni Aput, engem meg ott hagyott babásan egy idegen ország várótermében h részletesen elmesélhesse az utazást és ne zavarjam......az utána következő napokban is folyamatos jelentést kellett mondani, amíg én küldtem anyunak 3 sms-t, h megérkeztünk, jól vagyunk és minden rendben.....a szülővel való beteges kötődést nem lehet megoldani, csak szakítással, a pasi soha nem akarja majd felismerni, csak megutál, Te meg ha nem lépsz örökre a Mamma után következel majd........

2010. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!