Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy anya, aki a 30 éves...

Adott egy anya, aki a 30 éves fiától elvárja, hogy ha megy valahova pár órára, szóljon neki, ha nyaral, hívja fel naponta, hogy tudja, nincs-e baj. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 17:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

08:10 A házasság lényege nem az, hogy az első gondnál otthagyjuk a másikat. Az én férjem azért átlátja a helyzetet (részben), csak nem akarja megbántani az anyját. Bíznom kell benne. A problémákat velem beszéli meg és mindenképpen engem részesít előnyben, ezt látom. Igyekszem terelgetni a jó irányba.


Jóga közben is a fia járna az eszében, ismerem sajnos :(

2010. márc. 26. 09:19
 22/27 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok,saját önálló családdal,de nekem és a páromnak is természetes h napi szinten tartjuk a kapcsolatot a szüleinkkel. Sose bírtam megérteni,aki nem képes erre. Ha valakit szeretsz,aggodsz érte, és természetes h napi szinten beszélsz vele. Ha egy vérosban élnék anyummal,tutti, 2-3 naponta el is mennék hozzá a gyerekekkel. Igy csak két hetente szoktam.
2010. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet levágni a teljes szitut, nálunk gond volt, szeretet is volt, tolerancia is....a végén elharapódzott, kívánom h nálatok ne így legyen......esetleg ha az anyós magányos vehetnétek neki egy kiskutyát, csodákra képes, a nagyanyámnál láttam, lehet h óckodik tőle,meg ti is, de ha mindenképpen gondoskodni akar valakiről, akkor ez egy áthidaló megoldás lehet....sok sikert!
2010. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

10:36 Minden ember más és nem lehet ráerőltetni az akaratodat.

Utolsó: utálja a kutyákat és a fiáról SEMMIVEL nem lehet elterelni a gondolatait (mit csinálhat, merre lehet, jól van-e), próbálkoztunk már. Köszi azért.

2010. márc. 26. 10:50
 25/27 anonim ***** válasza:

persze h nem lehet ráerőltetni


minden ember és minden család más,nálunk igy vált be,és számomra igy természetes...de persze nem megyünk egymás agyára,és nem erőltetjük rá az akaratunkat.

Nálunk pl. természetes h a legkisebb ünnepre is összegyülik a család. De pl. a páromnál már nem szokás.

Bajban is egyként állunk ki a másik mellett,még ha tudjuk h hibázott is,de ki ne álljon az ember mellett,ha a családja nem?

2010. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igazából hívnánk/mennénk mi hozzá szívesen mondjuk 3 naponta, de ő nem enged az 1-2 napontá-ból és emiatt erőszakoskodás lesz a dologból, elveszi a kedvemet az egésztől.
2010. márc. 26. 11:01
 27/27 anonim ***** válasza:
hát azért igy már durva...ezt már megértem:-))
2010. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!