Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért értelmeznek túl...

A nők miért értelmeznek túl mindent?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és magamon is észrevettem már ezt, úgyhogy sürgősen keresem az okát és a gyógymódját. A túlértelmezést és túlbonyolítást pedig arra értem, hogy ha egy férfi ránk néz, mi már a leendő gyerekek nevét találgatjuk, holott ők egyszerűen csak megnéztek. Vagy egy mondatjukat hetekig elemzünk, a rejtett szándékát találgatjuk, holott csak egy egyszerű kijelentésről volt szó. Miért értelmezünk mindent túl? Hogyan lehet leszokni erről?
2010. márc. 27. 07:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem bírom kihagyni ezt a viccet!


A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL

Szombat este:

A férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a Plaza kávézójában. Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnőkkel, gondoltam, hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végül is nem mondott semmit. Csak nem alakult a beszélgetés, egész idő alatt csendben ült. Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egyik csendesebb sarkába, de ez sem segített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta, semmi különös.

Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta: nem, nem kell nyugtalankodnom.

Hazafelé útközben mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra. Otthon is éreztem, hogy egész idő alatt messze jár, s nem is akar velem találkozni. Csak görnyedezett a TV előtt, s érezni lehetett, hogy messze jár az esze... Végül is felmentem lefeküdni. Kis idő múlva követett.

Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a simogatásokra, szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogy rákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik. Álomba sírtam magam. Nem tudom, mit csináljak. Most már egészen biztos, hogy van valakije. Az egész életem egy katasztrófa....


A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL


Szombat:

A Fradi kikapott. De este egy jót dugtunk!

2010. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
szerintem jó a vicc, végre valaki megértett, h az agyalásnak semmi köze az őszinteség kérdéséhez.....tényleg ilyen gázok a csajok?
2010. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak férfiban, pl. egy csaj múltkor kérdezte hogy megyek e hétvégén valahova bulizni, és variáltam hogy biztos azt akarja hogy elhívjam valahová meg ilyenek:D

Szerintem is önbizalomhiány lehet ez, az emberek többsége úgy is utal arra amit akar vagy közli nyíltan, fölösleges így találgatni hogy mi járhat a másik fejében.

2010. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A nők agya másképpen működik, érzelemviláguk is más, eltérő a férfiakétól. Több romantika is szorult beléjük, hamarabb kombinálnak, vagyis sokszot tényleg túlbonyolítják a dolgokat. Ezzel néha maguknak is ártanak. Leszokni talán úgy lehetne, ha a realitás talaján maradnál, kevesebbet álmodoznál a fiúkkal kapcsolatban. Inkább maradj a valóságos, kézenfekvő tényeknél.
2010. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és totálisan reális...nagyon is!
2010. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!