Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtetek valaha nős...

Lefeküdtetek valaha nős férfival/férjezett nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon őszinte válaszokat kérek!

Itt mindenki agyonszapulja azokat, akik valaha megtették, merthogy egy családot tettek tönkre, és ezzel én is egyetértek. De ha mindenki ilyen tökéletesen gondolkodik, akkor hol van az a sok szerető?

Mindenképpen őszinte válaszokat kérek!


2010. ápr. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
80%
Igen. bár ő már válófélben volt és a felesége sem mondható tisztességesnek éppen. Végül nem miattam de az asszony lelépett. Azóta közösen neveljük a 4 gyerekét immár 6 éve.
2010. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
62%
Igen és Ő a mindenem, a szerelmem, de nem tudja.Viszont sosem szorítottunk egymás fejéhez fegyvert hogy márpedig csald meg a párod velem.Nem a 3. teszi tönkre,hanem ha a 3. belefér akkor ott már gond van!De van egy csomó dolog amiért egy ember nem tudja elhagyni a párját.Pl:mert nem képes feldolgozni, hogy akit szeret,már nem úgy viselkedik mint rég.,és ezért beiktat egy harmadikat!Nem kell keménykedni,érző lények vagyunk!!
2010. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
89%
Velem ilyen még nem fordult elő. Alkalom lett volna rá, de nem láttam értelmét. Második soha nem tudnék lenni, alkalmi szexpartnernek sem vagyok alkalmas és nem vagyok olyan naív, hogy azzal hitegessenek éveken keresztül, hogy majd elválik, így inkább hagytam a fenébe az egészet. Egy ilyen kapcsolatnak nincs értelme. Miért vegyem el valaki férjét? Ha az a férfi megcsalja velem a nejét, akkor honnan tudhatnám, hogy 1-2 év múlva nem fogja-e velem is ugyanezt tenni? Mert ugye kutyából nem lesz szalonna. De hát vannak akik még hisznek a csodákban.
2010. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
84%

Igen. És megcsalt is voltam.


Szerintem nem engem kell zavarjon ez a tény, hogy nős/férjezett, hanem azt, aki nős/férjezett.


Azzal nem tudok egyetérteni, hogy a megcsaló az "húúú, szegény, ártatlan" és a csábító a gonosz.


Amikor megcsalt voltam, ott se a csábító érdekelt, letojtam, hiszen lehetett volna bárki, a férjemnek kellett volna gondolnia a feleségére, nem a szeretőnek.

Ez az én véleményem.

2010. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
Ha olyan szituációba kerül az ember, hogy egy karnyújtásnyira van az, hogy az ideálisnak tűnő férfivel (aki jelen esetben nős) legyen, akkor szerintem minden gátlás, erkölcs, és határ elpárolog. Legalábbis nálam így volt. A szikrázó hangulatban nem arra gondoltam, hogy nős, hanem csak magamra... Szerencsére végül semmi, de tényleg semmi nem lett, mert annál jobban szerette a feleségét, hogy akár egy csókba is belevigye a kísértés. És utólag nagyon örülök, hogy legalább neki volt józan ítélőképessége...
2010. ápr. 8. 09:03
 16/69 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Elfelejtett tájékoztatni, hogy nős...

Egyébként már én is sokat gondolkoztam azon, hogy lehet, hogy ezen az oldalon ennyi tisztességes ember van, akik állítják, hogy ők soha nem tennének ilyet. Hiszen köztudott, hogy minden második házasság válással végződik, és ezeknél az eseteknél nagyrészt létezik harmadik (vagy sokadik..)fél is. Tehát nem nehéz kikövetkeztetni, hogy minden második embernek volt már szeretői kapcsolata.

Valószínű, hogy ezen az oldalon nagy arányban 20 év alatti fiatalok vannak, számukra ez még valóban elképzelhetetlen lehet. 40 évesen már másképp fogják látni a dolgokat. Ez persze nem dícséretes, hanem szomorú, de sajnos ez az élet, előbb-utóbb mindenki megtapasztalja.

2010. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
74%
igen
2010. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
82%
Még hozzátenném, hogy a szeretői kapcsolat nem feltétlenül jelenti azt, hogy tönkre akarnak tenni egy családot. Sokan csak alkalmi kapcsolatnak szánják, eszük ágában sincs befurakodni a feleség (vagy férj) helyére.
2010. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
58%
Nem éreztem magam gonosznak és egy család szétválasztójának amikor harmadik lettem. Mert ha az egyik fél már kikacsingat a házasságból azt nem én okoztam, mert ott már valami nincs rendben. Sose gondoltam magamra ebben a helyzetben negatívan. Nem szeretem azokat akik leszólják a harmadik félt, és őket okolják. Nincs igazuk.Mert aki csal, azért csal mert valamit nem kap meg otthon, valami nem jó, valami hiányzik, amit keres, és máshol találja meg. Ahol pedig minden rendben van ott nincs is csalás.
2010. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
42%

Szép mondhatom,erre aztán igazán büszkék lehetnek hölgyeim.

Ha az emberek nem a született feleségek meg hasonló agymosások szerint akarnának élni kevesebb válás lenne,elképesztő,hogy ma már milyen könnyedén kilépnek emberek a kapcsolatokból,pedig tökéletes sosem lesz,régebben próbáltak mindent megbeszélni az emberek,ma már egyből a válásba meg szakításba menekülnek az emberek.

2010. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!