Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtetek valaha nős...

Lefeküdtetek valaha nős férfival/férjezett nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon őszinte válaszokat kérek!

Itt mindenki agyonszapulja azokat, akik valaha megtették, merthogy egy családot tettek tönkre, és ezzel én is egyetértek. De ha mindenki ilyen tökéletesen gondolkodik, akkor hol van az a sok szerető?

Mindenképpen őszinte válaszokat kérek!


2010. ápr. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
86%
Valahol olvastam, hogy ez a megcsalásos dolog kétélű. Az alapséma, hogyha a "pasi megkap mindent otthon, nem lép félre". DE a gyakorlat azt mutatja, unalomból vagy ki tudja miért mégis megteszi. Pedig a felesége nem hárpia, rendesen tartja őt is meg a gyerek(eke)t is, és mégis. Viszont azzal én is egyetértek, hogy a megcsaláshoz 2 fél kell, az egyik talpalhat 8 évig is , ha a másik nem akarja.
2010. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 Manócska'90 ***** válasza:
76%

Igen. Az apám szeretői, egyéjszakás kalandjai feküdtek le nős férfival. És itt nem egy-két-három nőről van szó. Hanem sokkal, de sokkal többről.


És nem az anyukám hibája volt. Folyamatosan csalta (szerintem kb azóta, hogy megszületett a 3. gyerek - 28 évesek voltak akkor). És nyilvánosan csinálta. Még én is emlékszek a kis óvodás fejemmel, hogy apa régen mindig 5-re már otthon volt. Aztán egyszerre, egyik napról a másikra már hajnali kettő körül kattant a zár, mondván sok volt a munka.


Aztán jöttek a problémák apa munkahelyén. Anyu szerette és segíteni akart neki - beszélgetni, stb. Mert kivel beszélhetné meg ezt egy családos ember, ha nem a feleségével - ráadásul óriási botrány volt (hamis vádakkal perbe fogták - majdnem 6-7 év kellett, mire felmentették, mert kiderült az igazság), keresztbe törte a család terveit is, nagy anyagi mínuszt hozott.


De apa kirekesztette anyut az egész életéből. Minden területen. Már nem járt haza, nem szólt még a gyerekeihez sem, minden nap a haverokkal ivott, eljárt, nyilvános helyen csalta anyámat mindenféle lotyóval.


Ezt most csak azért írtam le, mert látom, hogy sokaknak meg sem fordul a fejében az, hogy vannak férfiak, akikért a lelkedet kiteheted, akkor is más kell nekik.


Apám és az összes szeretője, nője gerinctelen és hányok tőlük. Ja, és persze apám MINDENT tagad (kivéve egy nőt)!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 09:37-es! Te meg aztán mindennek a legalja vagy. Arra nem gondoltál, hogy a saját gyereked életét tönkretetted? Te is írod, hogy minden este sírsz, hogy a párod nincs veled. Szerinted a gyermekednek milyen élete lesz? Mert majd látja az apját hetente néhány órát, a másik két gyerekkel fog sok időt tölteni, velük megy majd nyaralni, a te gyereked meg folyton szenvedni fog, hogy apu miért nem jön, miért szereti jobban a másik két gyermekét? Ezekre a kérdésekre majd neked kell válaszolni, neked kell elmondani neki, hogy olyan szerelmes voltál és nem tudtál parancsolni az érzéseidnek, hogy ezért feláldoztad őt és az ő boldogságát. Minden bizonnyal megérti majd ezt és egészséges felnőtt emberré válik. Gratulálok!
2010. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Egy ilyen helyzetben senki sem szent, ez biztos! De ne egy emberre kenjük az egészet, legyen az a megcsaló férj, vagy a szerető, esetleg a feleség. MINDHÁRMAN UGYANOLYAN HIBÁSAK! Nem feltétlenül egyenlő arányban, de mind hibásak!
2010. ápr. 8. 10:12
 35/69 anonim ***** válasza:
82%
Ne kázzunk már, ez nem helyén való. Ha nem lennének nők, kivel szexelnének a férfiak. Megcsalás volt, lesz és lenni is fog! Sajnos ez van,mincs mit szépíteni a dolgot! Csak kár az olyannak férjhez,menni vagy megnősülni, aki már az oltárnál azt lesi milyen klassz pasi, vagy nő ül ott a vendégek között.
2010. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
73%
Szerető vagyok!!Szeretői viszonyokban is van különbség!Valóban vannak nők/férfiak akik ebből sportot űznek!Viszont amikor ez szerelem,akkor nem hinném hogy kur.va vagy ku.rafi az illető!Ebben a helyzetben sem fekete és fehér az egész!!!
2010. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
52%
Igen! Nem mondom, hogy büszke vagyok rá, de most miért tagadjam. Nem én voltam neki az első, és nem is az utolsó. A pasikat sosem fogom megérteni. Félredugnak akkor is, ha otthon minden jó. Ő pl. a perverzitásait élte ki. Szereti a feleségét, azóta már egy kislányuk is született. Nem akar elválni. A feleség nem sejt semmit. Otthon is megvan a sex. De valamiért "megalázásnak" tartaná, ha tőle is olyan dolgokat kérne, mint a szeretőitől. Van ilyen is. De ismerek olyat, aki több évig élt párkapcsolatban, mégis megcsalta a párját...Az az igazság, hogy én már sajnos nem hiszek a monogámiában. Pasi szinten egyáltalán nem. De már lassan a nőknek sem hiszem ezt el. Én felvállalom, hogy magas szexuális ingerrel élek, és szükségem van a sexre. Csak ha a páromtól nem kapnám meg, akkor valószínű elhagynám. Nem pedig megcsalnám. Mindentől függetlenül egy megcsalás számomra még mindig megalázást jelent. A párját alázza ezzel. Sajnos akibe most vagyok szerelmes, ő is ilyen. Nem monogám, és nem is akar megállapodni. Talán felesége se lesz soha. De nagyon szeretem, mert ezt a "hibáját" eltekintve mindent megtaláltam benne, amit kerestem. Tudom, hogy nem fogom tudni megváltoztatni....egy éve együtt vagyunk. Csak attól félek, egyszer mégiscsak szerelmes lesz valakibe, és elhagy....bár azt tudni fogom, hogy senki mellett nem lesz hűséges hosszú távon.
2010. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
67%
Igen, a válóper már folyamatban volt, mikor megismertem, de a hivatal lassú. :)
2010. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
58%
soha nem fordult elő és nem is fog,mert már én is férjnél vagyok.Lehet maradi vagyok,de nekem akkor sem kellett volna egy férfi ha elvált és gyereke van.Nálam ez kizárt.Akihez én hozzámegyek, annak ne legyen másik családja.Én nem tudnám elviselni pl,ha nem én szülöm a férfinek az első gyereket.Persze attól,hogy én így gondolkozom nem biztos,hogy a férjem is így gondolja,attól ő még megcsalhat.
2010. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer majdnem megtettem, nagyon szerelmes voltam, de a feleségére és gyerekére gondolva inkább szakítottam, mielőtt baj lett volna. Azóta is együtt vannak és nem bántam meg, hogy észnél voltam.
2010. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!