Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtetek valaha nős...

Lefeküdtetek valaha nős férfival/férjezett nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon őszinte válaszokat kérek!

Itt mindenki agyonszapulja azokat, akik valaha megtették, merthogy egy családot tettek tönkre, és ezzel én is egyetértek. De ha mindenki ilyen tökéletesen gondolkodik, akkor hol van az a sok szerető?

Mindenképpen őszinte válaszokat kérek!


2010. ápr. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
59%
Igen, egyszer megtettem. akkor vhogy kellett az egomnak, h onbizalmat nyerjek ujra. volt elotte egy 3 evig tarto sikertelen zsarnoki kapcsolatom, ahol minden noiessegem le volt alazva, pedig se nem vagyok buta se nem vagyok csunya. utana volt egy rovidebb kapcsim, ahol az illeto eleg csunyan megcsalt es az a csopp onbizalmam is elveszett ami volt. aztan megint egy zsarnoki kapcsi kovetkezett amibol eleg hamar kileptem, majd belementem egy tavkapcsiba aminek tudtam semmi de semmi jovoje nincs. e kozben a tavkapcsi kozben tortent meg az ominozus eset, igazandibol raebresztett sok mindenre, h mit is szeretnek a jovoben. megtortent, szep volt, de nem folyattam, mert nem szerettem volna a csaladjat tonkretenni. Nem en voltam azonban az elso no akivel megcsalta a feleseget. persze utana meg egy darabig keresett de en nem valaszoltam a hivasaira es igy szepen feledesbe merultem. sajnos aki egyszer megteszi ezt, az mindig is meg fogja tenni. ez a srac is bevallotta o tiszteli a feleseget, de imadja a noket es nem tud mit tenni. en neki csak egy kaland voltam, mint ahogy o is nekem, en megszereztem az onbizalmat. a baj h szerintem o ugyanugy folyatatja a megcsalast csak vki massal. en sosem csaltam meg a ferjemet, es megbizom maximalasian a ferjemben h o sem teszi ezt velem.
2010. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Nem én vagyok az oka, hogy a feleség nem tudta megtartani a férjét, nem zúztam szét a házasságukat. Ha nem , akkor egy másik vetődik a hálójába, ezt a dolgot neki és a feleségének kell lerendezni. Természetesen nem maradtam vele együtt, nekem ő csak szerető volt, ahogy ezt tisztáztuk is az elején.
2010. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
25%

13:34!

hogy oda ne rohanjak:D nem csak nekem hanem másnak is hasonló erről a véleménye,egyedül te erőlködsz! az meg,hogy nincs hozzá közöm,hát istenem ki mondta hogy tegye fel a kérdést?ez a baj,hogy azt hiszed a gyerek véleményét nem kell figyelembe venni.

2010. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
93%
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa.
2010. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim válasza:
100%
a mostani férjem velem, amíg még az elsővel férjnél voltam. most a volt férjem is, én is boldog házasságban élünk - a kapcsolatunk akkor már a végét járta. nehéz megjósolni, mit hoz a jövő... :)
2010. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
36%
és belehaltál volna,ha előtte szakítasz a volt pároddal? komolyan szégyentelenek az ilyen nők! minek megcsalni a másikat?ha megromlott egy kapcsolat próbáljuk helyrehozni vagy szakítsunk,de megcsalni mi értelme van? gusztustalan dolog ez nálam.
2010. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim válasza:
Feleségen súlyos betegsége miatt nemigazán tud szexelni. Ő mondogatta, hogy keressek valakit. Sokára mertem rászánni magam. Már nagykorú gyerekeink vannak, vagyis már szinte teljesen kész ez a család. Egy régebbi ismerőssel jöttem össze véletleneknek köszönhetően, ami szerintem a sors volt. Az ő férje nem volt hajlandó kivizsgáltatni magát, h miért nem lehet gyerekük. Egymásba szerettünk. Most ott tartunk, hogy elválunk és összeházasodunk ha sikerül összeköltözni. Már nem vagyunk fiatalok, de legalább egy közös gyereket bevállalunk.
2010. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Igen..sajnos!Tönkre tette az egész életemet.Szerelmes naiv kis 20 éves voltam aki belehabarodott egy 31 éves srácba...de minek?Volt 1 abortuszom miatta.Amikor megtudtam h van 2 gyereke én addigra naon szerelmes voltam belé de választás elé állitotam mivel imádtam hagytam neki idöt.Mikor kiderült a terhességem akkor azt mondta vettesem el akkor tudtam h vége ennyi.Én veszitettem a legtöbbet.A pasit a babát.Ma már bánom h nem dobtam ki azonnal meg hogy egyáltalán mimek jöttem vele össze.De hát sajnos ez van.Azóta van 1 gyönyörü kislányom és 1 párom akivel próbáljuk szépen felnevelni a manónkat.Viszont h én többet családos emberrel nem fogok kapcsolatot létesiteni az tuti.És nem vagyok hajlandó megcsalni se senkit.Sokat tanultam a saját káromon....
2010. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondtam, hogy nős férfival én soha. És mégis. A 4-ik randin mondta el, amikor már komolyabbra fordultak a dolgok. Mondta, hogy nős, hogy gyereke van és hogy válnak. Elsőre kiakadtam, és nem akartam folytatni, de akkor átgondoltam, és belevágtam így is, mert éreztem, hogy ő az én igazi párom. A papírok már be voltak adva, nem miattam váltak el, nem én tettem tökre a családot. Már amikor a gyerek megszületett a párom tudta, hogy annak a kapcsolatnak vége, és, hogy az a nő aki a gyerekének anyja, csak az, a gyerek anyja, de már nem érez íránta semmilyen szerelmet. A mai napig is támogatja a nőt, anyagilag és másban is. Nem csak gyerektartásra gondolok.

Szerintem vannak emberek akik kompromisszumokat kötnek, és maradnak azzal, akivel nem tudnak igazán boldogok lenni, csak mert félnek, vagy, mert ezt várja el tőlük a társadalom.

A párom kilpett abból a kapcsolatból, és mielőtt azt hivatalosan véghez vihete volna, jöttem én. Ennek így kellett lennie.

És megbízom benne, teljesen. Őszínte volt velem, a legelején bevalotta, hogy nős, és tudom, ha és amennyiben eljön az a pillanat amikor már nem lesz boldog velem, meg fogja beszélni velem, és én is vele.

2010. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!