Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtetek valaha nős...

Lefeküdtetek valaha nős férfival/férjezett nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon őszinte válaszokat kérek!

Itt mindenki agyonszapulja azokat, akik valaha megtették, merthogy egy családot tettek tönkre, és ezzel én is egyetértek. De ha mindenki ilyen tökéletesen gondolkodik, akkor hol van az a sok szerető?

Mindenképpen őszinte válaszokat kérek!


2010. ápr. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Lefeküdtem nős férfival. De akkor az ő házasság már nem volt az igazi. Felesége pár évvel korábban megcsalta és folyamatosan voltak félrenézegetései.

Azóta az a nős férfi elvált és az én férjem lett. :)

2010. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
56%
Nekem három éve van viszonyom, és két hét múlva fog megszületni a gyerekünk (akit mindketten akartunk, nem "véletlenül csúszott be"). Otthon is van két gyereke, és ezért nem fog elválni, soha. A felesége nem tud semmit, és ez így is marad. Nem hiszem, hogy tönkretettem a családjukat (a felsége sem a hűség szobra). Ugtyanolyan életet élnek, mint előttem, csak éppen a páromnak van még egy élete. Én viszont minden este sírva fekszem le, és nagyon szenvedek attól, hogy nincs velem. De én válaszottam, az én döntésem volt, és nem bánok semmit.
2010. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
61%

Te meg légy büszke a 28%-odra, elárul sokmindent.


És igen, büszke vagyok a férjemre és büszke vagyok a házasságunkra.

Bocs, hogy merő "erkölcsösségből" nem kerültem ki azt a férfit aki mindennél többet érdemel, csak azért mert akkor épp még papírja volt arról, hogy nős...mert a papíron kívül más nem volt.


Az pedig, hogy ennyi válás van?

Lett volna régen is, csak épp nem merték az emberek felvállalni, mert az egész család kitagadta volna őket.

Tudomásul kellene venni, hogy előfordul, hogy az ember téved. Ami nem megy nem kell eröltetni és szerintem ez a házasságokra is igaz, feltéve, hogy valóban menthetetlen.


Első voltam

2010. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, talán. Azért írom, hogy "talán", mert nagyon remélem, hogy inkább két vasat (barátnőt) tartott a tűzben; mert akkor nem volt még a felesége...
2010. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
58%

Nem a tökéletes gondolkodáson van a hangsúly. Abból adódik ez az anomália, amit írtál kedves kérdező, hogy ha te csábítod el a nős férfit, akkor nyilván nem ítéled el magad ezért különben nem tennéd meg. Egészen addig így gondolkozol, amíg csak te vagy a csábító és nem a te férjedet csábítja el valaki. Mert onnantól, hogy a te férjeddel fekszik le egy nő, onnantól ő lesz a szemét, a céda, az aljas csábító. Onnantól megfeledkezel majd arról, hogy te is megtetted ezt más nővel és minden nőt el fogsz ítélni, aki más férjével kavar. Ilyen egyszerű.

Vannak nők, akik nem ítélik el azt, ha egy nő más férjével kavar (ők általában a szeretők, de legalábbis olyan nők, akiket még nem csalt meg a férjük)

Vannak, akiket már megcsalt a férjük mással, ők elítélik többnyire az ilyen nőket.

Vannak, akik másként gondolkoznak. Én ide sorolom magam. Egyáltalán nem voltam érintve a témában egyik oldalról sem, de én nem osztom ezt a nézetet. Én elítélem az ilyen nőket, na és persze a férjeket is, akik partnerek ebben. Nem lehet egyik félre sem ráverni a balhét, mindketten (a férj is és a szerető is) gerinctelenek, akik részt vesznek ilyesmiben. Persze ez csak akkor igaz, ha tudja a nő is, hogy házas a férfi. Na most lehet lepontozni.

2010. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
76%

09:43

Részben van igazad.

Ilyen esetben nem árt, ha a megcsaltnak eszébe jut, feltenni egy kérdést: Miért?


Nem minden esetben, ez igaz, de nagyon nagy arányban azért lép félre az egyik fél mert otthon nem úgy bánnak vele ahogy az elvárható lenne.

Nem csak megszerezni, meg is kell tartani a párunkat.


Félre értés ne essék! Nem azt mondom, hogy mindíg úgy van ahogy írtam, de vannak ilyen esetek is.


Nem minden fekete vagy fehér. Ez viszont tény!

Minden eset más, más a kiváltó ok.

2010. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
73%
Én nem pontozok, ez is egy nézet. De azt gondolom hogy van egy másik nézőpont is amit elfelejtették ide sorolni. A Feleség! Ha a feleség mindent megtesz és a férj mindent megkap, akkor nincs kikacsintás. Ha egy nős pasit ellehet vinni táncba akkor otthon valami nincs rendben. Nem tartom gerinctelennek sem a szeretőt sem a férfit. Vannak olyan élethelyzetek amik már nem működnek, hogy az emberek nem boldogok. És akkor jön valaki aki fényt hoz, akiben pont az van meg ami mindig is hiányzott a férjnek. Ezért gerinctelen lenne. Nem hiszem.
2010. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
77%
Kedves előttem szóló! Nekem az a véleményem, hogy általánosságban persze igaz, amit írtál, de azért minden eset más és más. Mert adódhat esetleg olyan helyzet, hogy a férj azért nem lép ki a házasságból, mert ott vannak a gyerekek, vagy a felesége, aki soha életében nem dolgozott egy percet sem, anyagilag teljesen ki van szolgáltatva neki, vagy a feleség is félrelép, stb. A házasságban viszont nem boldog, sőt. Akkor az ilyn ember mit csináljon? Egész életében szenvedjen, vagy legalábbis addig, amíg a gyerekei nagykorúak nem lesznek, és feletehetően nem viselné meg már annyira őket a válás? Nem lehet elképzelni, hogy az ilyen ember is szeretne egy olyan valakit az életébe, akivel vannak szép napjai? A megcsalás sem minden esetben az állandó szexről szól!
2010. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
71%
09:52 Nálad a pont! :)
2010. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, hogy a szeretőt mindenki gaz csábítónak tünteti fel. Pedig az esetek nagy részében épp a házas fél (most nézzük ezt férfi esetében) kezd ki az új nővel és legalábbis az elején nem azzal kezdi ezt a kapcsolatot, hogy közölje hogy nős és szeretőre van szüksége. Mire ez kiderül, a hölgy jó eséllyel már belehabarodott a férfiúba és innen már nehéz kiszállni.
2010. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!