Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtetek valaha nős...

Lefeküdtetek valaha nős férfival/férjezett nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon őszinte válaszokat kérek!

Itt mindenki agyonszapulja azokat, akik valaha megtették, merthogy egy családot tettek tönkre, és ezzel én is egyetértek. De ha mindenki ilyen tökéletesen gondolkodik, akkor hol van az a sok szerető?

Mindenképpen őszinte válaszokat kérek!


2010. ápr. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
83%
A mai világban nagyon ki van hangsúlyozva a szex, a szexualitás szinte mindenhonnét ez folyik,pedig ez a legbelsőbb dolog,ami 2 ember között történhet,szerintem.
2010. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
30%

Kedves 11:04-es! Nem ítélkezni szerettem volna, hanem felnyitni a szemed. De rá fogsz majd jönni, hogy butaságot csináltál 1-2 éven belül. Egy ilyen dolog mindig kiderül és akkor a párodnak végleg döntenie kell. Vagy elveszíti a házasságát, minden anyagi javát amit eddig összeszedett és a két gyermekét vagy lemond rólad és a közös gyerekről. A kettő együtt nem fog működni. És ha hiszed ha nem, szenvedni fog a gyereked. Szerinted mennyi időt tölthet valaki távol a családjától úgy, hogy az ne legyen feltűnő?

Egyébként meg mindannyian a mindent elsöprő szerelmet emlegetitek a viszony indokaként. Hogy lehet egy olyan szerelem mindent elsöprő, ahol a párod nem akar elválni a jelenlegi feleségétől, hogy együtt lehessetek? Anyagiak miatt? Akkor mégsem olyan mindent elsöprő a szerelem, ha a pénz többet ér. A gyerekek miatt? Ha kiderül gyűlölni fogják az apjukat ezért és úgyis elveszíti őket. Ennél szerintem a vasárnapi apuka szerep is jobb. De persze mindenki úgy rontja el az életét ahogy akarja. Nálad az csapta ki a biztosítékomat, hogy egy teljesen ártatlan lény, a saját gyermeked életét is tönkreteszed. De persze igazad van, a te dolgod mindez.

2010. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:

Ha vkit érdekelne:


[link]

2010. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 11:27-es! Szerencsére nem Te döntöd el, hogy a gyerekem élete tönkre van-e téve, vagy sincs. És nem szeretnék a továbbiakban erről szót ejteni, de amint már korábban írtam, nem ismered a körülményeket, és ezért semmi alapod nincs arra, hogy ilyen hosszú távú következményeket vonj le, mint hogy tönkretettem a gyerekem életét, az apja nem lehet vele soha, vagy hogy mindenképpen választania kell. Az életben semmi sem fehér, vagy fekete. Véleményed persze lehet, de én a körülmények ismerete nélkül nem beszélnék kijelentő mondatokban.
2010. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó: igaza van annak, aki azt írja, hogy tönkreteszed a gyereked életét + a másik két gyerekét + a feleségét + a saját magadét (bár egy hozzád hasonló "ember" megérdemli). A hozzád hasonló önző nőcskék miatt van annyi lelkibeteg, sérült, személyiségzavaros, szerencsétlen kisgyerek. Mondjuk a "szerelmed" is egy jó nagy féreg lehet. Ennyire gáz történetet még soha nem hallottam, pedig hallottam-láttam már egy s mást. Te kizárólag önzésből akarsz gyereket. Az, hogy neki milyen lesz, a legkisebb mértékben sem érdekel.
2010. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
76%

12.18

Ne foglalkozz velük...a te életed azt teszel amit jónak látsz.

Nem kell megmagyaráznod a lépéseidet, mert az CSAK rátok tartozik.


Anyatigrisek üdv a fedélzeten, már hiányoltalak titeket.

2010. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
35%
utolsó válaszoló nagyon tévedsz! mivel gyerek is van a képben,ezért már nem csak úgy tesz ahogy neki megfelel,most nagyon csúnyát fogok mondani,de az ilyen nők szerintem eltervezik az egészet férjhez mennek,gyereket szülnek jól megszedik magukat,majd ha már uncsi mennek egy másikhoz aki szintén mindent megad,na az ilyen nőket nem tartom semmire se,és vágjátok csak be a durcást sokaknak igaza volt a válaszolók közül,még ha ez nem is tetszik néhány emberkének.
2010. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
57%
Én igen,és nem is bántam meg,itt van mellettem a gyönyörű kisfiunk és hamarosan összeházasodunk :)
2010. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
83%
Lehet egyszer megbánja az a hozzászóló, aki nős férfitől vár gyereket, de ez csak az ő dolga. Ha most házasságba szülne, akkor sem biztos, hogy a gyerek apja velük maradna. Felkellene már fogni egy két nőnek, hogy gyereket a nők maguknak szülnek, nem a férjüknek, hiába is vállalják közösen. Hány olyan eset van mikor válás után apuka nem kíváncsi a gyerekeire, vagy csak ha kedve támad akkor látogatja, alig fizet stb. Tényleg jobb azoknak a gyerekeknek, akik évekig mindkét szülővel éltek, aztán hirtelen lelép az apjuk?
2010. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
83%

13:08 a hozzászólásaidról és a "társaidéról" csak annyit, hogy ismét sikerült az eredeti kérdésről a figyelmet elterelni.

Gratuálok hozzá.

Senkinek semmi köze a másik életéhez, még neked sem.

Szerintem semmi sem jogosít fel sem téged sem senkit arra, hogy ismeretlenül itélkezzen.

Senkinek sincs joga ahhoz, hogy ismeretlenül kijelentse, hogy valaki elrontotta a gyereke vagy a saját életét!

Mert egyáltalán nem biztos, hogy el lett rontva.


Mindenki magából indul ki, ez rendbe is van, de attól még mást nem kell elítélni. Főleg nem ismeretlenül és itt az ismeretlenségen van a hangsúly.

Nem ismerjük egymást, de még az is sokat számítana, hogy egy-két komment élőszóban milyen hansúllyal lenne elmondva, mert leírva nem biztos, hogy ugyanolyannak hangzik. Jó lenne néha ezt is figyelembe venni, mielőtt valakinek a torkának ugrotok!

2010. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!