Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtetek valaha nős...

Lefeküdtetek valaha nős férfival/férjezett nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon őszinte válaszokat kérek!

Itt mindenki agyonszapulja azokat, akik valaha megtették, merthogy egy családot tettek tönkre, és ezzel én is egyetértek. De ha mindenki ilyen tökéletesen gondolkodik, akkor hol van az a sok szerető?

Mindenképpen őszinte válaszokat kérek!


2010. ápr. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig is elítéltem az ilyet!! A párhuzamos kapcsolatok mindenkinek megalázóak.
2010. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
82%

10.33. Őszintén gratulálok. Én nem tettem soha, noha volt rám hatással nős férfi. Egyrészt mert magamat szánalmasnak tartanám, másrészt meg mert nagyon nem szeretnék a feleség lenni. Iszonyú lehet.


Nem hiszek abban, hogy a szerelem vak. Illetve abban, hogy az embernek nincs más választása. Egy ponton túl talán igaz, de addig... van lehetőség a megállásra vagy menekülésre.


Nem gondolom, hogy egy nőnek mindig 100%-osnak kellene lennie ahhoz, hogy a férje ne csalja meg. Fordítva: egy nő elvárhatja ezt a férjétől?


Amúgy a jóban-rosszban nem azt jelenti, hogy akkor is kitartok, mikor a dolgok nem mennek olyan jól?


És bizony vannak olyan nők, akik kifejezetten hajtanak a nős férfiakra.

2010. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék mintaházasságban éltek, egyszercsak a férfi akiről soha nem gondoltam megcsalta a nőt, összeomlott egy pillanat alatt a házasság.Elváltak, és a pasi ugyanazzal a nővel él.
2010. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon őszintén: Nem

És soha nem is fogok, mert egyrészt megtaláltam azt a férfit, akivel leélhetem az egész életem, másrészt pedig én nem tenném tönkre soha mások boldogságát, hisz nekem sem esne jól. Mindig úgy viselkedek másokkal, ahogy szeretném hogy velem bánjanak.

2010. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Nem akarok tartalék lenni nős férfinak. Jobb egyedülálló férfival összejönni. Az biztosabb élet lesz..

:)

2010. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Azóta Ő a férjem és van egy gyerekünk. Nem vagyok rá büszke, de szerelmes voltam belé. Nem érdekel, hogy ki k.urváz le ezért, meg vagyok győződve róla, hogy a párom előző választása elhamarkodott volt. Engem is csaltak már meg, igaz, hogy papír még nem volt, de gyűrűs menyasszony voltam. Sohasem hibáztattam a harmadikat, sőt mostmár, hogy így alakult hálás vagyok, hogy megcsaltak, mert most sokkal boldogabb vagyok. Ennek így kellett lennie. Pedig elvileg a vőlegényemmel jobban jártam volna, hiszen ott nem volt gyerek, jól állt anyagilag stb..., de annak ellenére, hogy a férjemnek nem én szültem az első gyereket és egyszerű sz@rul kereső melós, mégis boldogabb vagyok vele, mint a másikkal.



Ja és soha ne mondd, hogy soha. Hallottam én ezt már olyan nő szájából, aki ki volt akadva, hogy a férjének viszonya van, pedig 2 gyerekük. A nő most egy 2 gyerekes nős férfi szeretője, és természetesen a krapek felesége egy hp, aki nem ad meg mindent a férjének.

2010. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom itt mindenki a nők szemszögéből nézi a dolgokat, ill. a hangzatos: "soha nem tenném tönkre más boldogságát..." oldalról: hát ez egy elég nagy maszlag, mert aki kikandikál a kapcsolatából, valószínű nem volt boldog, nem csak ő, de a társa sem. Ez nem kizárólagos persze, csak azért írom, mert olyan sokan csak a negatív oldalát látják az egésznek. Én ismerek olyat, ahol a férfi volt halálos boldogtalan a házasságában, de a saját egyéb családi háttere miatt csapdában volt, nem igazán tudott mit tenni. A feleség többször is megcsalta, hülyének nézte, rendes ruhája sem volt (érettségizett magyar férfiról beszélek), még az ételt is sajnálta tőle, csak kihasználta. Ha nem találkozott volna egy másik nővel, aki adott volna neki erőt a lépésre, soha ki nem lépett volna a házasságából. Ma boldog, újranősült. Ez gonosz dolog volt? Szerintem mindenkinek joga van a boldogsághoz, és ebben az esetben nem volt igaz a klasszikus gaz csábító felállás sem. Nem kell feltétlenül rögtön ítélkezni, elítélni, millió különböző eset van.
2010. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 10:04-es! Itt senki nem kérdezte, hogy neked mi a véleményed a válaszolókról, a kérdező feltett egy kérdést, és aki úgy gondolta, az leírta a tapasztalatait. Arra senki sem kért téged, hogy ítélkezz, és törj pálcát mások felett. Egyébként meg nem tudom, miből veszed, hogy csak pár órát fog a gyerekkel tölteni, és nem viszi el nyaralni. És igen, most sokat vagyok egyedül, de ez nem azt jelenti, hogy akkor is így lesz, ha megszületik a gyerek. Amúgy meg nem ismered az előzményeket, de nem is volt célom, hogy beszámoljak neked 3 sorban 3 év történéseiről! Én meg úgy gondolom, hogy az a legalja, aki más szemében látja a szálkát.
2010. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igazat adok. 10:59-es voltam.
2010. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert csak 28%-os a válaszaim az még nem minősít engem,ez nem verseny! az egész csak egy beteges emberi tulajdonság,amikor szeretné mással is kipróbálni a nő vagy a férfi,mert nem bír a vérével,lehet itt finomkodni megmagyarázni a dolgokat,akár férfi akár nő valaki,ha bevállal egy kapcsolatot tudja,hogy a másik az igazi vagy sem,mást sem látni a tévében,mint elvált az álompár szakított az álompár szeretője van xy-nak?meg hasonlók,igen is köszönhető a médiának is a tönkrement házasságok.Meg sokan egyre felelőtlenebben él 40 éves nők úgy szórakoznak az éjszakában,mint ha tinik lennének még,régen ez nem volt így.Lehet,hogy ez a jövő,de nem hinném,hogy jó irányba megy a fűvel fával dolog.
2010. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!