Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Negatív kommentelőkre nincs...

Negatív kommentelőkre nincs szükségem, normális válaszokat szeretnék kapni! Költözéssel kapcsolatos. Mit kéne tennem hogy mehessek?

Figyelt kérdés
Tehát 18 vagyok és lány és anyummal nem jövünk ki 6 ève nonstop vitázunk mindenen amit ő kezd,mert neki semmi se tetszik.Legutóbb az volt a baja hogy én találkozom barátnőimmel stbstb és meguntam az egészet,azt akarja hogy elköltözzek és dolgozzak,de nem tudom hogyan tegyem,kezdjek dolgozni?sok adot vesznek le ha állandóba megyek,de ráadásul 11.es vagyok és itt a gimi ès még közben dolgozni az húzós,és már magamtól akarok költözni,egyáltalán rendes albérletet vegyek ki vagy szobatársat keressek? ha tudtok segíteni akkor segítsetek kb 1 hét alatt elakarom intézni! Minden baja van anyumnak..hazajövök és egyből beleköt mindenbe!Mindig olyanokat mond hogy kirak az ajtón meg ilyenek..
2016. máj. 7. 15:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hoyg kolik kapcsán ki kell várd a nyarat. De pld az ELTE 13. kerületi kolijában minden nyáron meg lehet szállni, azt hiszem, nem diákoknak is, csak picit talán húzósabb.

14ben nem vagyok ismerős, bocsi.

Albérlet, meg szobatárs, hát készülj az átverős sztorikra.

Nyilván eleinte csak olyan helyet tudnál megfizetni, ahol szobatársat keresnek.

Esetleg, próbálj meg oylat, de az rendkívül idegőrlő, ahol idős néni mellé tudnál költözni némi segítségért cserébe plusz minimális pénért.

2016. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%

Kollégiumba menj, az olcsó. Maradj a diákmunkánál, az jobban fizet (a minimálbér bruttó 111 ezer, ez nettó 73, de ha diákmunkán kapod meg, akkor már 94 ezer!), emellett rugalmasabb is.

Kollégium: ne válogass! Jön a nyár, feküdj rá a google-re, és oda menj, ahova felvesznek. Ha másik kerület, akkor másik kerület.

2016. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi történt végül?
2020. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!