Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A férjem agresszív.

Mit tegyek?! A férjem agresszív.

Figyelt kérdés
A férjem agresszív típus. Sokszor mikor összeveszünk kiabál, ordítozik velem. Nemegyszer még az is előfordult, hogy megütőtt, de kaptam már olyat is tőle, hogy több napig is kék-zöld voltam. Elég sokszor ideges mikor hazajön. Ilyenkor általában megkérkedezem, hogy mi a baja és általában ez a próbléma. Szeretjük egymást màr lassan 5 éve házasok vagyunk. Nem szeretném sem elhagyni, sem pedig elválni tőle. Most várom a negyedik gyermekét, akiről kiderült, hogy lány. Két fia van, akiket 22 évesen szültem.(Ők ikrek.) Van még egy lányunk akit pedig 25 évesen. Most pegig 27 éves vagyok. De még azt hozzátenném, hogy a gyermekeinkell nem agresszív és szereti védelmezi, foglalkozik velük. Alapjából nem egy agresszív jellemű férfi, csak akkor ha ideges vagy valaki felidegesítí. Ő most van a harmincadik életévében. A válaszaitokat és a segítséget előre is köszönöm!

2016. júl. 7. 07:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
76%

"Ilyenkor általában megkérkedezem, hogy mi a baja és általában ez a próbléma. "


Akkor hát ne kérdezd meg, hogy mi a "próbléma". Bár nem ismerem a kultúrátokat, lehet, hogy akkor azért kapnál, mert mi az, hogy hazajön és meg sem kérdezed, milyen napja volt...

2016. júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszadónak megkösszönném, hogy ötletet/tanácsot adott. De azért várom a továbbiakat is.
2016. júl. 7. 08:08
 3/62 anonim ***** válasza:
86%

Járjon pszichológushoz és sajátítson el valamilyen dühkezelési technikát. Ha nem hajlandó változtatni akkor válj el.


Ha ez így marad, 7-10 év múlva a gyerekeid fognak kérdést feltenni arról, hogy mit csináljanak az agresszív apjukkal aki hobbiból pépé veri az anyukájukat.

Meg ha téged megüt őket is megfogja.

2016. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
13%
4, ne vedd magadra ezeket a ordítozásokat stb. valószínűleg a napi stressz miatt ideges, és nem veled van baja igazából.
2016. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Igazából bocsánatot szokott kérni és ha tudja, hogy belémgázolt netalántán úgy ütött meg akkor önmagát ocsárolja elöttem.Bár van rá oka. De mióta gyermeket várok tőle azóta nem ütött meg csak ha ideges akkor felemeli a hangját. Ebből is tudom, hogy mi fog következni.
2016. júl. 7. 08:19
 6/62 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem szerelem én menekülnék amilyen gyorsan csak tudnék. Hidd el megváltozni nem fog.
2016. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elhagyni. De ezt a viselkedésmódot is csak tavasszal kezdte. De nem értem miért?
2016. júl. 7. 08:26
 8/62 anonim ***** válasza:
95%

Én teljesen el vagyok képedve a válaszokon...ne vedd magadra, ha ordítozik veled....csak stresszes, nem veled van baja, stb. Ti ezeket komolyan elhiszitek? Azt állítjátok, hogy az normális, hogy ordítozik a kérdezővel, megüti, kék-zöld foltos lesz? A stressz miatt??? Hát megáll az eszem. A mai világban most őszintén kinek nincs stressz az életében? Mert szerintem mindenkinek van és ennek ellenére a normális ember nem dühöng, nem verekszik.

Meg hogy ne kérdezze meg, hogy mi a probléma?? Ezen röhögnöm kell. És mit nem szabad még a kérdezőnek megkérdeznie? Mert lehet, hogy a következő alkalommal a mit főzzek kérdés fog belőle dührohamot kiváltani.


Kérdező! Adj ultimátumot! Menjen el a férjed pszichológushoz és kezeltesse a dühkitöréseit.


És amúgy mikortól agresszív? Egy éve? Vagy a gyerekek születése óta? Vagy mindig is ilyen volt?

2016. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
95%

Alapvetően "nem agresszív", csak ordít, ha megkérdezed, mi a gond, és olyat üt rajtad, hogy napokig megmarad a nyoma. Mi lenne, ha agresszív is lenne?!


Tavasszal kezdődött, ahogy írod, tehát azóta van valami gond, ami akkor lett jelen az életetekben. De most terhes is vagy tőle. Szóval akkor most terhesen is üt, vagy sem, mert ha már most tudod, hogy lány, akkor minimum 3 hónapos terhes vagy, ergo tavasszal már terhes voltál, illetve az egész úgy kamu ahogy van.


Nem akarod elhagyni, szeretitek egymást (vettem észre...), akkor meg nem értem, mi a kérdés.

Egy ilyen nőverő állatot minden ép eszű nő otthagy, amint lehet, nem szül neki 4 gyereket, sőt egyet sem!! De visszacsinálni ezt már nem lehet, a házasság viszont még felbontható.

Gondolom azért nem akarod elhagyni, mert egyedül nem tudod eltartani a gyerekeket, nincs hová menned, és kénytelen vagy tűrni. Nem azért, mert szereted...


Keress fel egy családgondozót, kérj ott segítséget, elmondják a lehetőségeidet, és anyaotthont is segítenek keresni.

A másik verzió, hogy nem csinálsz semmit, és eltűröd hogy időnként kékre-zöldre ver, szülés után megszűnik a "védettséged", és akkor még egy-két csonttörés is várható idővel.


Ha meg tudja állni, hogy terhesen ne üssön, meg tudja állni bármikor. Elvégre ha hónapokig vissza tudja fogni magát, akkor képes rá.

Ha ezek után megüt, akkor nyugodj bele, hogy szándékosan vert meg, nem "véletlenül eljárt a keze".

2016. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Múlt tavasszal kezdte, de ott csak ordítozott. Majd rá egy fél hónappal úgy jött haza, hogy tiszta ideg volt. Na ott ültem le és kérdeztem meg, hogy mi a probléma. Ott kaptam meg az első ütést. De hogy miért csinálja azt nem tudom?! Gondolom a munkájával van valami! Nem beszél róla, sőtvnem is öhajt!
2016. júl. 7. 08:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!