Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A férjem agresszív.

Mit tegyek?! A férjem agresszív.

Figyelt kérdés
A férjem agresszív típus. Sokszor mikor összeveszünk kiabál, ordítozik velem. Nemegyszer még az is előfordult, hogy megütőtt, de kaptam már olyat is tőle, hogy több napig is kék-zöld voltam. Elég sokszor ideges mikor hazajön. Ilyenkor általában megkérkedezem, hogy mi a baja és általában ez a próbléma. Szeretjük egymást màr lassan 5 éve házasok vagyunk. Nem szeretném sem elhagyni, sem pedig elválni tőle. Most várom a negyedik gyermekét, akiről kiderült, hogy lány. Két fia van, akiket 22 évesen szültem.(Ők ikrek.) Van még egy lányunk akit pedig 25 évesen. Most pegig 27 éves vagyok. De még azt hozzátenném, hogy a gyermekeinkell nem agresszív és szereti védelmezi, foglalkozik velük. Alapjából nem egy agresszív jellemű férfi, csak akkor ha ideges vagy valaki felidegesítí. Ő most van a harmincadik életévében. A válaszaitokat és a segítséget előre is köszönöm!

2016. júl. 7. 07:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Elválni nem szeretnék, de ha esetleg elköltöznék a gyerekekkel a másik házunkba és esetleg megbeszélnénk, hogy mikor és hogy legyen a látogatás. Remélem értitek amiről beszélek.
2016. júl. 7. 09:38
 22/62 anonim ***** válasza:
91%
"Az én uram remek ember, csak szülnöm kell és akkor nem ver"
2016. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
98%

"Szeretjük egymást màr lassan 5 éve házasok vagyunk. Nem szeretném sem elhagyni, sem pedig elválni tőle."


- Akkor tűrj, a foltokra tegyél púdert.


Most mégis mit lehetne mondani? Biztosan nem most hirtelen lett ilyen, de Te hozzámentél, és most szülöd majd a negyediket. Ez a kapcsolat ott bukik meg, hogy Te vadidegenektől érdeklődsz, és nem vele beszélgetsz erről.

2016. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
97%

Nyugodtan lepontozhattok, vállalom.

NINCS mentség arra, hogy egy házasságban bárki megüssön bárkit. Stressz ide, idegesség oda, ha szeretem azt az embert, akivel összekötöttem az életemet, akkor egy ujjal sem tudom bántani, még ha dühös is vagyok rá néha.


Nagyon jellegzetes viselkedésforma amit írt a kérdező, hogy miután megüti a férje, magát ócsárolja, amiért ezt tette.


Ez az ember agresszív, kérdező, még ha nem is ver be a sarokba, vagy nem üt ököllel, ez agresszió, és aki agresszív, az vagy terápiás segítséget vesz igénybe, vagy romlani fog a helyzet. Eljuthatsz oda, hogy ököllel bever az asztal alá, meg odáig is, hogy a gyerekeket is.

Nem mentség az, hogy terhesen nem üt téged, nem mentség az, hogy bocsánatot kér. Tipikus áldozatként viselkedsz, mentegeted. Ne tedd. Ennek az embernek segítség kell.


Amíg ez nem történik meg, elköltözhetsz, de ha nem változik semmi, akkor az sem jó ötlet, hogy törvényesen hozzá vagy kötve. Vagy válsz, vagy szenvedni fogsz.

2016. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
23%
No és te változtál 21 éves korod óta?
2016. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
96%

"Elválni nem szeretnék, de ha esetleg elköltöznék a gyerekekkel a másik házunkba és esetleg megbeszélnénk, hogy mikor és hogy legyen a látogatás. Remélem értitek amiről beszélek."


- Vagyis elválnál, csak papíron házasok maradnátok.

2016. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
98%

"Mit tegyek?! A férjem agresszív.


A férjem agresszív típus. "


A kiírásban később:

"Alapjából nem egy agresszív jellemű férfi"


Akkor döntsük el, melyik. Ismered te egyáltalán ezt az embert?


Ugyanakkor folytatod:

"Alapjából nem egy agresszív jellemű férfi, csak akkor ha ideges vagy valaki felidegesítí."


Mindenki akkor agresszív, mikor felidegesítik. Ez mindenkivel így van. A kérdés az, mennyi kell hozzá, hogy ideges legyen.

És ne haragudj, de akitől kérdezel valami tök hétköznapit és már ideges, meg üt, az BETEG. Fuss!

2016. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
96%

ajánlom,hogy olvasgass itt gyakorikérdésen, ebben a kategóriában. sok fiatal kamasz ír ide, hogy az apukája agresszív, kiabál,veri őket. anyuka meg tűri az egészet évtizedek óta.. tipikus eset. sajnos ebben a helyzetben az anya ugyanúgy hibás,mint az apa. nem lenne szabad hagyni ezt. mert hidd el,hogyha veled agresszív, ordítozik, megüt, akkor idővel a gyereket is megfogja. de ha nem is,az is bőven elég,hogy ilyen légkörben kell felnőniük,hogy az apjuk veri az anyjukat.. nem szabad mártírkodni.

vagy felőlem tűrheted ezt, de akkor ne csodálkozz,hogyha felnőnek a gyerekeitek akkor elhúznak otthonról és rád se lesznek kíváncsiak többet..mert mondom, erősen hibás leszel te is,hogy nem hagytad el a pasit..

négy gyereket bevállalni ..hát nem lesz piskóta egyedül felnevelni őket. gyerektartást fogod kapni , meg a te fizetésed + az állami támogatások ,mert több mint 3 gyerek van. meg lehet oldani, de nem lesz egyszerű.

tényleg semmiképpen se maradj mellette.. legalábbis ha jót akarsz a gyerekeidnek..

mert hidd el,hogy úgy kéne felnőniük,hogy állandóan veszekedtek és ver téged az apukájuk.. ezzel teljesen megnyomorítod őket,hogy ezt kell majd látniuk..

a párom családjában is ez volt, hogy az apuka agresszív volt és verte az anyukáját meg később a gyereket is (páromat is). a mai napig ha szóba kerül ez a téma könnybe lábad a szeme.. nem irigylem,hogy át kellett élnie ezeket.. ráadásul egy normális családkép nem volt előtte.. ha jót akarsz nekik válj el.

2016. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
El kell gondolkodnom és addig is figyelem és vigyázok vele kapcsolatban. De a családom (férjem,gyerekeim) mostani anyagi helyzete nem rossz. Egyedül csak az anyosómék azok akik legszívesebben letudnának szúrni. De gondolkozni fogok ezen éa elmegyek anyánékhoz.
2016. júl. 7. 09:58
 30/62 anonim ***** válasza:
71%
ÉS most ki hozta szóba az anyagi helyzeteteket? Vagy miért releváns ez?
2016. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!