Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A férjem agresszív.

Mit tegyek?! A férjem agresszív.

Figyelt kérdés
A férjem agresszív típus. Sokszor mikor összeveszünk kiabál, ordítozik velem. Nemegyszer még az is előfordult, hogy megütőtt, de kaptam már olyat is tőle, hogy több napig is kék-zöld voltam. Elég sokszor ideges mikor hazajön. Ilyenkor általában megkérkedezem, hogy mi a baja és általában ez a próbléma. Szeretjük egymást màr lassan 5 éve házasok vagyunk. Nem szeretném sem elhagyni, sem pedig elválni tőle. Most várom a negyedik gyermekét, akiről kiderült, hogy lány. Két fia van, akiket 22 évesen szültem.(Ők ikrek.) Van még egy lányunk akit pedig 25 évesen. Most pegig 27 éves vagyok. De még azt hozzátenném, hogy a gyermekeinkell nem agresszív és szereti védelmezi, foglalkozik velük. Alapjából nem egy agresszív jellemű férfi, csak akkor ha ideges vagy valaki felidegesítí. Ő most van a harmincadik életévében. A válaszaitokat és a segítséget előre is köszönöm!

2016. júl. 7. 07:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
86%

nekem volt egy idős néni ismerősöm, akinek azért született 10 gyereke, mert amikor terhes volt, nem ütötte az ura.


hát hajrá, ennyi neked is bőven belefér.

2016. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
88%
Azt írod, hogy tavaly tavasz óta kezdődtek a bajok. Ideges volt, ordítozott, nem volt hajlandó megoszatni veled a problémáját és ezek után bevállaltad a negyedik gyereket, hátha ő majd minden bajt megold...
2016. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
95%
Hát ne haragudj, de a férjed nem normális. Én az első pofon után otthagytam volna. Te pedig komolyan tűröd és még őt mentegeted. A gyerekeiteknek is csodálatos lesz így felnőni, hogy az apjuk egy idegbeteg állat és veri az anyjukat. Nem tudok tanácsot adni, mert nem tudom megérteni, hogy egy felnőtt nő, egy anya hogy képes ezt eltűrni.
2016. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim válasza:
6%
te az van, hogy a napi baromság után ahol egy rakás ökörrel kell fárasztanom magam akiknek normál esetben a szagát se kívánom magam köré otthon még egy idegesítően fárasztó spinével is bajlódni, hát nem irigylem a csórikámat, pláne hogy ott a vállán a stressz hogy eteti a 3 kölkét.
2016. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet, hogy egyre nagyobb a stressz rajta, hogy egyre több éhes szájat kell etetni? Csak kérdezem...

Amikor elôször megütött már tudta, hogy terhes vagy a negyedikkel?

2016. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
Például ezen a héten nem ütőtt meg csak veszekedtünk. A probléma forrását pedig minél előbb ki akarom deríteni. Bár nem értem hét éve együtt vagyunk abból öt év a házasságunk. Bár én attól félek, hogy az anyósomék vannak benne, mert engem a kapcsolatunk óta nem is kedvelnek.
2016. júl. 7. 09:07
 17/62 anonim ***** válasza:
90%
Na nemár, hogy azért stresszes mert a gyerekeit el kell tartani, ha nem akar gyereket akkor ne verje bele az asszonyba, hanem tegyen ellene hogy ne ejtse teherbe a nőt és ennyi hát nehogymár ez indok, magyarázat legyen a viselkedésére.
2016. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
97%

A férjed egy agresszív farok, te egy gyenge szerencsétlen, a gyerekeitekből pedig 100%, hogy lelki roncsot csináltok így.


De, ha neked megfelel, hogy azt nézik rettegve heti x-szer, hogy apa üvölt, és veri anyát, akkor maradj vele.


Csak tudod, amíg a saját életedet úgy c.sszed el, ahogy akarod, de másik négy embert nem kéne tönkretenned, mert akkor semmivel sem vagy jobb, mint az idegbeteg férjed.

2016. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
97%
Az én apám ugyanilyen agresszív volt anyával és ebben nőttem fel, hogy állandóan üvöltözött vele és mindenféle szépeket is mondott rá. Az eredménye? Szorongok, betegesen félek hogy elvesztem anyát vagy hogy valami baja lesz (a pszichológus és a pszichiáter is azt mondja, hogy emiatt van)
2016. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
98%
Tehát gondolj a gyerekeid lelki világára is és hogy nekik ezt látni, vagy hallani milyen lehet! Mert nem biztos, hogy ők is ilyen lazán veszik, mint te :(
2016. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!