Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! A férjem agresszív.

Mit tegyek?! A férjem agresszív.

Figyelt kérdés
A férjem agresszív típus. Sokszor mikor összeveszünk kiabál, ordítozik velem. Nemegyszer még az is előfordult, hogy megütőtt, de kaptam már olyat is tőle, hogy több napig is kék-zöld voltam. Elég sokszor ideges mikor hazajön. Ilyenkor általában megkérkedezem, hogy mi a baja és általában ez a próbléma. Szeretjük egymást màr lassan 5 éve házasok vagyunk. Nem szeretném sem elhagyni, sem pedig elválni tőle. Most várom a negyedik gyermekét, akiről kiderült, hogy lány. Két fia van, akiket 22 évesen szültem.(Ők ikrek.) Van még egy lányunk akit pedig 25 évesen. Most pegig 27 éves vagyok. De még azt hozzátenném, hogy a gyermekeinkell nem agresszív és szereti védelmezi, foglalkozik velük. Alapjából nem egy agresszív jellemű férfi, csak akkor ha ideges vagy valaki felidegesítí. Ő most van a harmincadik életévében. A válaszaitokat és a segítséget előre is köszönöm!

2016. júl. 7. 07:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Visszatértem. Most olvastam miket írtatok. Leültem vele beszélni. Megmondtam neki határozottan, hogy mi is az én problémám. Nem örült neki, de legalább nem bántott csak dühöngött. Az ordibálás is csak öt percig tartott, hála nem pedig fél óráig. Megmondtam neki a lehetőségeket, hogy minek mi lesz a következménye. Azóta is a hálóban van. Érthetettlen.
2016. júl. 7. 13:00
 42/62 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Csak nagyjából olvastam a végig a válaszokat, de amit írtál, az egyértelmű. Láttam, átéltem gyerekként milyen egy apa mellett és ilyen családban felnőni. Késői gyerek vagyok, mire nagyobbacska lettem (7-8 éves) a testvéreim már éltek itthon, pokollá ment az életük, sikerült apámnak elüldözni őket. Ivott, agresszív volt, ütötte édesanyámat, engem. De erről beszélni nem lehetett. Kétszer erősebb tőlem, fel kellett nőnöm 20 éves koromra, hogy igazán szembe tudjak vele menni, mert anyám nem mert. Elment a gyerekkorom ezzel, menekülj, és vidd a gyerekeket!!!

2016. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
93%
Ha elvonult, hagyd, hadd gondolja át, és tegyen rendet magában. VISZONT: LÉGY KÖVETKEZETES!! Ha elmondtad, minek mi lesz a következménye, akkor TARTSD MAGAD HOZZÁ! Ne köss kompromisszumot, hogy "most csak 5 percig ordibált, az belefér", "csak egy kis legyintés volt, nem is igazi pofon", mert észre se veszed, és visszatértek ugyanoda, ahol most tartotok. Ha hajlandó elmenni dühkezelés terápiára, támogasd, de mindazt, amit beígértél neki, kőkeményen tartsd is be!
2016. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
34%

Leültem vele beszélni. Megmondtam neki határozottan, hogy mi is az én problémám. Nem örült neki, de legalább nem bántott csak dühöngött.


Jaj, minden évek óta fennálló kamu probléma azonnal meg szokott oldódni gyk-s tanácsra.

2016. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
47%

sajnos itt az elbeszélgetek vele kevés!

a férjed ilyen természetű és tudja,hogy megengedheti magának ezt, mert tűröd,úgysem hagyod el.

akkor kellett volna otthagyni a fenébe,amikor először megütött.. aki egyszer megüt az megfog többször is,hiába ígérgeti,hogy nem meg sajnálja..

de kérdező nem kell nekünk hinni, kár tépni a szánkat. úgyis mártír vagy és vele maradsz.

hogy a gyerekeid ilyen légkörben nőnek fel, az nem baj(neked).

pont te mondod,hogy véded a családodat? a gyerekeid is a családod..az hogy van pénzetek(gondolom a férjed jól keres) édeskevés,hogyha cserébe egy agresszív barom!

mondom, ilyen elfajult esetnél az,hogy leültél vele beszélni nem oldott meg semmit.de majd a következő pofonnál amit kapsz, gondolj erre amit írtam.. de semmi baj,úgyis tűröd, a magadfajta nőknél ez a szokás.

2016. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 Költőnő? ***** válasza:
95%
Alapjáraton nem agresszív... De.
2016. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
76%
Azóta is a hálóban van???? Most nem ütött meg (jupppi), de nem lehet, hogy a kötelet fonja???
2016. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
66%
A hálóban van internet?
2016. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
Estére úgy döntöttem, hogy anyáméknál alszok addig amíg ez az egész megoldodik. Ha nem akkor meg hoznom kell egy végleges döntést.
2016. júl. 7. 16:32
 50/62 anonim ***** válasza:
86%

Erdekesmod van 4 gyereked, de ok fel sem merultek... ennyire torodsz veluk? Es mellette anyanak hivod magad? Az elso veresnel el kellett volna koltoznod, mert anyakent arra gondolsz eloszor hogy a gyereknek nem szabad ilyen senkihazi fereg mellett felnonie, meg ha olyan hulye is voltal hogy neki szultel. Eskuszom, nehany kutyaban tobb anyai oszton van, mint emberben. Az legalabb azonnal eltavolitja a kolykeit a veszelyes kornyezetbol.

Ha anyanak erzed magad, akkor fogalmam sincs hogy mire varsz meg es mire vartal eddig.

2016. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!