Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál a sógornöm, de nem tudja...

Utál a sógornöm, de nem tudja hogy miért. Segitség kell neki?

Figyelt kérdés
Ö is megmondta hogy semmi rosszat nem tettem, mindig kedves és segitökész voltam vele. Egyszerüen csak utál és nem is akar velünk találkozni.
2016. szept. 6. 08:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
34%
Ja,bocs most látom, a te tesod:)de a helyzet uaz. Te attol meg talalkozz a tesoddal,sogornod meg ne menjen veletek
2016. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Igen az ön tesom, és mi sógornömmel ismerjük egymást. Es mindig kedves voltam vele. Ezért nem értem.
2016. szept. 6. 09:47
 13/29 A kérdező kommentje:
-Ön +én
2016. szept. 6. 09:47
 14/29 anonim ***** válasza:
26%

Bátyád tud erről a szituációról?

Mert neki kéne helyre raknia idióta feleségét. Ha nem teszi meg, az az ő baja. Akkor nyilván jóval kevesebbet fogja a húgát látni, hisz ki találkozna olyannal, aki utálja? Tehát a férj csak egyedül és csak akkor látná a húgát, ha ő látogatná meg.

Ez különösen érdekes lesz, ha gyerekeik is lesznek. Könnyen lehet, hogy kérdező lenne a keresztanyjuk...

2016. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cicuska!! Es fogalmad sincs a dologrol ezért ne mondj véleményt az van amit leirtam, nem kell többet beleképzelni. Itt arrol van szo hogy ö maga megmondta hogy ok nélkül utàl. Légyszives ne találj ki új történetet ;-)
2016. szept. 6. 13:32
 16/29 A kérdező kommentje:
Az hogy nàlatok mi van az egyáltalán nem ide tarozik... Cicuska..
2016. szept. 6. 13:33
 17/29 A kérdező kommentje:
Ja es tesom szeretné ha megoldodna a dolog. Miatta probáltam is már sógornömmel beszélni de csak azt mondja hogy nem ártottam neki, nem voltam bunko.... Csak egyszerüen utál. Ez kb 2 honapja.korábban minden oké volt.
2016. szept. 6. 13:36
 18/29 A kérdező kommentje:
Ja és én mutattam be öket egymásnak... És nekem nem kell barinö vagy pletykatárs.. Gyerekem és férjem van...
2016. szept. 6. 13:37
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem értem miért én lennék a bepöccent... De nekem nincs idöm erre... Tovàbbi jo szorakozást nektek itt a gyakorikérsések. hu-n
2016. szept. 6. 13:51
 20/29 anonim ***** válasza:
58%

Figyu, én férfi vagyok, férfiésszel gondolkodom.

Az alábbiak nyilván akkor érvényesek, ha tényleg tárgyilagosan írtad le a dolgokat.


Szóval, ha a bátyád helyében lennék, én négyszemközt leülnék a barátnőmmel (vagy már férj-feleség?), hogy: "Idefigyelj, ő a testvérem. Ha ő neked nem ártott, de te mégis utálod, akkor te rosszindulatú vagy. Rosszindulatú embert nem akarok társamnak."


Egyébként ilyenek mögött kisebbrendűségi érzés vagy irigység szokott lenni.

2016. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!