Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál a sógornöm, de nem tudja...

Utál a sógornöm, de nem tudja hogy miért. Segitség kell neki?

Figyelt kérdés
Ö is megmondta hogy semmi rosszat nem tettem, mindig kedves és segitökész voltam vele. Egyszerüen csak utál és nem is akar velünk találkozni.
2016. szept. 6. 08:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
34%

jééé... töröltették a válaszom :D csak nem igazam volt :)


akkor mégegyszer: kedves hugica... a tesód MAGÁNAK választotta a nőt, nem neked kebelbarátnőnek. Tesód él vele, neki kell jó legyen, nem neked.


Te egyet tehetsz ha jó tesó vagy, ezt e

elfogadod, és a saját életeddel törődsz. Szimpátiát kierőszakolni nem lehet.


Nekem is van bátyám, a párjának nem voltam fotó alapján szimpi, De ez nem tragédia. Tesóm boldog vele, nekem ez számít. Ő se tett semmi, én se. nincs is így gond. Tesómnak meg pláne semmi baja, mert nem szorítottuk két tűz közé, hanem elfogadjuk én tesóm választását, ő meg hogy van tesó. ennyi. Lehet így is, hisztizni felesleges. A legtöbb amit elérhetsz, hogy örökre elveszíted a testvéred.

2016. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
15%

20 as, ha a sógórnő ok nélkül utálkozna, akkor tuti le is ült volna vele a tesó. Én tesóm is elmondta az asszonykának, lehet puffogni, de mindig jó tesók voltunk, sose másztunk egymás életébe, ettől nem kell féljen, viszont bármi volt, segítettünk egymásnak. És jéé, nincs azóta utálat. Mert tényleg nem tettünk semmit, egyikünk se, csak nem voltam szimpatikus . DE ez tényleg csak akkor működik, ha a testvér elfogadja a másik választását.

Ha márpedig az itteni kérdező hugi nem tett semmit, akkor miért töröltet, stb... egyszerűen névtelenül várja a részvétet, mint a többi szarkavaró. Nyilván annó a szülők cseszték el nevelésben, hamis képet táplálnak a hugicákban sokszor, hogy a bátyjuk örök életükben réjuk fog vigyázgatni... de ez nem így van. a tesók megnősülnek, családjuk lesz, és boldogok a saját választottjukkal. Ha ezt egy testvér nem fogadja el, a testvér fog eltűnni. A saját választás felnőtt embereknél erősebb...

2016. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
23%
kérdező, és mi történt 2 hónapja?? valami mégsem ok, ha változás lett...
2016. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudtok olvasni? Tesom nekem ad igazat és beszélt már vele. Ha igy marad szétmennek és én ezt nem szeretném tesom miatt. Nekem nem kell barátnö.. Van nekem elég dolgom.tesom kért meg hogy beszéljek vele. De hagyjuk.. Nincs erre idöm hogy nektek meséljek kitaláljátok ti magatoktol is a történetet :-D :-D jo szorakozást
2016. szept. 6. 20:02
 25/29 anonim ***** válasza:
33%

aha.. akkor mi a kérdésed?? tesód ha nem boldog, akkor majd ő dönt mi lesz. Nem értem, min izgulsz? tesód barátnője, tesód élete.... Én sose izgultam tesóm barátnőin szétmennek együttmaradnak. ő dolguk. Vagy tesód a gyámságod alatt áll???


Vagy a tesód is aggódik a házasságodért??? nálatok ez így szokás a másik életébe mászni?

2016. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Te tényleg nagyon hülye vagy:-D :-D :-D ez tetszett :-D :-D
2016. szept. 6. 20:40
 27/29 anonim ***** válasza:
50%

24-re:

Ne bánkódj, ha széjjelmennek és semmiképp se érezd magad felelősnek miatta. Inkább úgy közelítsd meg, hogy bátyádnak is jó, ha most derül ki, hogy egy rosszindulatú, utálkozó kígyóval hozta össze sors, mint egy nagy lagzi + egy-két gyerek megszületése után.

2016. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Miben kell neki a segítség?

Hogy megtudja, hogy miért?


Lehet, hogy simán féltékeny.

Amúgy vannak emberek, akik alapból nem szimpatikusak egymásnak, mindkettő egy másik világ.


Ne törődje vele, mert megmérgezi a házasságodat.

2016. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ja, Te a húg vagy? Bocsánat.

Akkor javaslom, hogy vele kerüld a találkozást, de a bátyádat ne hanyagold el, tartsd vele a kapcsolatot feltétlenül.

2016. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!