Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám teljesen megőrült,...

Édesapám teljesen megőrült, és anyukám halála után kimutatta a foga fehérjét. Elperelte a testvérem segítségével anyukám autóját, a háza is kellett, és én azt vontam le ebből, hogy talán nem is szerette anyukámat sohasem, csak érdekből házasodott?

Figyelt kérdés
Teljesen mást lehetett róla gondolni, de emberileg egy nagy mínusz, nagyon elszomorító. A végsőkig takargatta a gonosz arcát. Most 69 éves, és eltartatja magát az Amerikában élő testvéremmel, ami szégyen, és siralmas is.76 e Ft körüli a nyugdíja, és elborult aggyal él egy II. kerületi családi házban, amit az édesanyja után örökölt. Eltartási szerződést kötött a testvéremmel, a nővéremmel, aki kitúrt engem az örökségből, a két féltestvéremet is, és innen is minden kellett neki, engem anyagilag teljesen kisemmizett, egy hajszálon múlt, hogy nem lettem hajléktalan. Tehát tényleg nem szerette a mamát? Érdekből házasodtak ő és a mama? Nagyon fáj. Szerintem igen.
2016. szept. 7. 07:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%

"A szüleim elváltak voltak, 2 és fél éves koromban elváltak, semmilyen jogalapja nem volt az autóra."

Érdekes módon mégiscsak neki ítélte a bíróság. Hát hogy van ez? Nem tudom hány éves vagy, de ha csak 12 és fél is érdekes lenne, ha 10 évvel a válás után joga lenne a volt férjnek bármihez is, így a történeted igencsak mese habbal.


"Szerintem teljesen természetes, hogy egy gyerek szeretne örökölni az édesapja után, a nővérem pénzéhes és nagyon önző..."

Érdekes, en nem nem szeretnék utána örökölni. Nem vagyunk beszélő viszonyban, így nem tartanám helyesnek és arra sem vágyom, hogy meghaljon.


" Az apám anyámat 40 C-os lázzal tette ki a lakásból, 6 év házasság után, ütötte, verte, én kitéptem a hajamat, anyukámra borulva zokogtam... "

Azt állítottad, anya volt a lakás, onnan mégis hogy tette Ki? Egyre jobban belezavarodsz a kamutortenetedbe



"Nekem mindig azt mondták, hogy szerették egymást, úgy házasodtak meg. Ha a nagymamám nem lett volna, anyukám meg se éri a 67-et."

Teljesen értelmetlen szöveg


"Miért lennék beteg? "

Hát aki hülyeségeket beszél, hazudozik és az apja halálát kívánja az nem is normális.


"Csak nem volt teljesen egyértelmű, amit kérdeztem. "

Továbbra se az.


"Ma már tudom, hogy apám se az anyámat, se engem nem szeretett, apám nagyon pénzéhes, élősködő nulla."

Vagy nem.


" Azt hittem, hogy normál, használható választ kapok erre a kérdésre, de tévedtem. Vajon ki írogathat ilyenkor választ, 12 előtt? Aki nem dolgozik. Vagy rokkantnyugdíjas."

Vagy millio dolgozó ember, aki nem 7/24ben dolgozik, bár a te logikaddal az ugye elképzelhetetlen.

2016. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%
hat en legalabb 5 szor elolvastam es egy szot se ertek a tortenetbol;-(((
2016. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez egy sulyosan zavaros, áttekinthetetlen, értékelhetetlen történet, egy zavaros múltú családról. Ha a kérdező anyukája 67 évesen halt meg, akkor a kérdező igen nagy valószinűséggel legalább 25 éves felnőtt. Szeretet, no az nincs a történetben semelyik oldalon sem, még nagyitóval se lehet benne szeretet-félét találni.
2016. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én most olvasom végig harmadszor és nem értem, .... pedig nem vagyok rokkantnyugdíjas.

Ezért csak nagy általánosságban válaszolnék.

Szülő halálakor a szülő vagyonából a gyereknek, - ha több nem is,- de jár a KÖTELESRÉSZ, kivéve, ha a szülő a gyereket kitagadta, de annak nagyon szigorú kritériumai vannak.

Viszont mivel itt már született bírósági döntés, ahol nyilván jobban ismerték a körülményeket, kár is bármelyikünknek az igazi tények ismerete nélkül belefolyni.

2016. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!