Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog-e, hogy a 8...

Normális dolog-e, hogy a 8 éves fiú az apjával alszik. Ha nem fekszik mellette jön a hiszti és ordít mint akit nyúznak?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy elvált pasival, 40 körüliek vagyunk mindketten. Van egy 8 éves fia, a volt asszonnyal közös felügyelettel nevelik, tehát sokat van az apjánál. A probléma az, hogy a gyerek csakis az apjával hajlandó aludni, este is el kell"altatni" , magától nem alszik el, mellé kell feküdni. Tervezzük az összeköltözést, de ez elbizonytalanít. Hiszen nem szándékozom egyedül feküdni éjjelente az ágyban, a gyerek kezelhetetlen, minden szempontból. Hisztizik mindenért, én úgy látom egyikük sem tudja kezelni a helyzetet. Rá van minden hagyva azzal hogy kicsi még, gyerek még...
2016. szept. 19. 22:41
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
52%

"8 éves gyereket altatni nonszensz, egy vicc...

Az olyan kicsi még magyarázattól meg rosszul vagyok."


Többen kérdezték hogy van-e gyereked kérdező. Nyilvánvaló hogy nincs. Ugyanis valóban egy kisfiúról van szó, akinek széthullott az élete. Ráadásul felbukkantál te, és elvetted tőle a reményt is hogy a szülei együtt lesznek újra. Felnőtt fejjel ez fura vágy, sőt vágyálom, de ő csak egy gyerek.


"a gyerek kezelhetetlen, minden szempontból. Hisztizik mindenért, én úgy látom egyikük sem tudja kezelni a helyzetet."


És te miért nem próbálod kezelni a helyzetet? Az apával nyilván együtt jár a gyerek is, mindig ő lesz az első - legalábbis jó esetben, ha az apuka a esze, és nem a fa.sza után megy, már bocsánat. Nekem nagyon úgy jön át, hogy te betolakodóként kezeled az a kisfiút a ti kis életetekben. Pedig pont fordított a helyzet, te érkeztél egy már meglévő családba, illene alkalmazkodnod, és nem a gyereket okolni mindenért. Neked kellene észen lenned, elvileg te vagy a felnőtt.


Lehet hogy túl sokat képzelek, vagy magyarázok be a helyzetbe, de nekem úgy tűnik hogy elég fiatalka lehetsz, aki kifogott egy stabil egzisztenciával rendelkező férfit- de csak őt akarja, hiába van már gyereke. Ha meg akarod tartani a párod, ne verj éket közé meg a gyereke közé, mert előbb -utóbb magad ellen fogod fordítani a párod. Szóval vagy próbálj meg elfogadtatni magad a gyerekkel, vagy keress magadnak olyan pasit akinek nincs gyereke.



Egyébként feltűnően felszívódott a kérdező: lehet hogy kamu volt a kérdés, és most röhög a markába a kommenteken?

2016. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
45%

"Lehet hogy túl sokat képzelek, vagy magyarázok be a helyzetbe, de nekem úgy tűnik hogy elég fiatalka lehetsz"


Első mondat:

"Összejöttem egy elvált pasival, 40 körüliek vagyunk mindketten."


Kedvencem, a mesegyártás.

2016. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen jogos utolsó, de ettől még bűzlik a sztori. egy negyvenes nő nem így viszonyulna a gyerekhez.
2016. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
50%
Mert van egy lelki sablon, ami alapján viszonyulnunk kéne dolgokhoz? Ez le van írva valahol, mert én sem tudom, hogy kellene viszonyulnom dolgokhoz koromnak megfelelően.
2016. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
26%
Szóval Kérdező! Láttál már életedben közelről gyereket????
2016. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
44/45 Akkor egy gyerek hogy viszonyuljon?
2016. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
33%
Én 12 évesen is volt hogy a szüleimmel aludtam /kicsi hely miatt/ de nolám ma én vagyok az osztályomban az egyetlen aki nem p.icsagatyában, hasvillantós pólóban amiből kilóg a fél melle, szőkített hajjal a szüleit lesza.rva járkál! Most mi a baj avval hogy a gyerek nem akarja elengedni az apját?! Egyik ismerősöm 13 évesen idegösszeroppanást kapott majdnem a szülei válása miatt... idióta kérdező te meg ennyi erővel rakd ki a gyereket az utcára éa akkor majd nyugiban basz.hat a férjecskéd
2016. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
63%
Én biztos nem költöznék össze egy olyan férfival,akinek àllandóan a nyakàban lóg egy idegbeteg kis majom.Ìgy még szexelni sem lehet egy jót,kész röhej.
2016. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

"Akkor egy gyerek hogy viszonyuljon?"


Itt nem azon van a hangsúly, hogy egy gyerek, mert minden gyerek más. Itt erről a konkrét gyerekről van szó.


Az nem tetszett, hogy már mondta a magáért, hogy egy 40 éves nő nem így viszonyulna, mintha programok lennénk, nem emberek.

2016. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Ezt meg is értem. De ahogy a felnőtteket nem lehet beskatulyázni, úgy egy gyereket sem. A másik, meg ha minden a rossz nevelés miatt van, akkor mit gondol, az esetleges közös gyereküket nem fogja elrontani? És ha tényleg a rossz neveltetés miatt van mindez, akkor is tehet róla a 8 éves gyerek? Ahogy a kérdező ír a gyerekről, arról lesül, hogy útban van neki ez a szerencsétlen kisgyerek. Állítom nincs gyereke, azt se tudja, hogy szóljon hozzá, a gyerek meg minden porcikájával tiltakozik az új helyzet ellen. Azt nem írja, hogy mit próbált ez ellen tenni, vagy miben nyilvánul meg az idióta nevelés, csak egyszeűen útban van neki a gyerek, és innen vár visszaigazolást arra, hogy a gyerekkel van gond. Én konkrét példákat írtam, mindkét oldalon álltam, párom fia is beleillik az elkényeztetett kategóriába, nagyon nehéz volt, de nem rinyáltam, nem a gyereket okoltam, hogy milyen. Ha fontos neki ez az ember, akkor alkalmazkodik, ha nem, akkor mindenki megszívja. De remélem ha a férfinek választania kell a gyereke és a kérdező közt, akkor helyén lesz az esze, és eltávolítja ezt az életunt idióta savanyú nőt a fia közeléből mielőbb!
2016. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!