Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog-e, hogy a 8...

Normális dolog-e, hogy a 8 éves fiú az apjával alszik. Ha nem fekszik mellette jön a hiszti és ordít mint akit nyúznak?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy elvált pasival, 40 körüliek vagyunk mindketten. Van egy 8 éves fia, a volt asszonnyal közös felügyelettel nevelik, tehát sokat van az apjánál. A probléma az, hogy a gyerek csakis az apjával hajlandó aludni, este is el kell"altatni" , magától nem alszik el, mellé kell feküdni. Tervezzük az összeköltözést, de ez elbizonytalanít. Hiszen nem szándékozom egyedül feküdni éjjelente az ágyban, a gyerek kezelhetetlen, minden szempontból. Hisztizik mindenért, én úgy látom egyikük sem tudja kezelni a helyzetet. Rá van minden hagyva azzal hogy kicsi még, gyerek még...
2016. szept. 19. 22:41
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
30%
Miért ne lenne normális ? Akkor fél Ázsia bolond ezek szerint ? Ott is simán alszik ennyi éves gyerek a szüleivel. Attól hogy a magyar nem családcentrikus nép, nem kell másokat lehülyézni. Szóval nem baj, ha egy gyerek a szüleivel alszik. Sok előnye van. Az viszont nem normális, hogy egy bunkó nőt zavarja, ha egy apa mesél a kisfiának, amikor nagyon jól tudja, hogy a szülei elváltak és férfi nem látja a gyereket minden nap. Ilyen gusztustalan, empátia hiányos nőt páros lábbal rúgna ki minden normális férfi. Mert a gyerek a legfontosabb, nem egy aktuális nőcske.
2016. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
92%
ha érzel magadban erőt, akkor a kisfiú felé szeretettel fordulsz, beszélgetsz vele sokat, néha töltsetek kettesben is időt. Nincs kezelhetetlen gyerek, csak elrontott nevelés. A jó hír, hogy még nincs minden veszve. Ellenben kevesek képesek arra, hogy felfogják, hogy egy gyereknek is vannak lelki szükségletei.
2016. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
34%

Jah,aztán ez a sok "rácsukom az ajtót,oszt aludjon az a gyerek" néhány év múlva jön,hogy felnőtt a gyerek és már sose lesz igénye az esti mesére,esti összebújásra...

Igényli az összebújást este,mert eddig is így volt (amikor még senki nem "kompenzált" semmit)!

Te meg ne dumálj bele más gyerekének a nevelésébe! Neked nincs gyereked,akivel foglalkozhatnál?

2016. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
68%

Na kedves előzőek! Az korán sem biztos, h a kérdezőt "nem akarják beengedni a családba", nyilván a férfinak fontos, lehet a gyerekkel is kijön amúgy, attól független, h hisztizik mindenért és nem akar egyedül elaludni.

Igen, ez nevelés és szülői hozzáállás kérdése.

Ugyan miért lenne a kérdező saját magával csak elfoglalva?

jogosan merül fel benne a feltett kérdés. bennem is felmerülne.

2016. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
60%

23-as ennyi erővel neked sem kell írnod,foglalkozz te is a sajátoddal.

Nem csak a rácsukom az ajtot azt aludjál létezik. Szeretettel is lehet egy gyereket megtanitani arra hogy fokozatosan tudjon külön aludni.

2016. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
86%

Ha esténként odafekszik mellé, mesél neki, az teljesen normális.

Ha együtt alszanak és nem tud az apja nélkül aludni, az nem normális.

2016. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
70%

19, és a te fiad is veled alszik? illetve veletek?

oszinten kérdezem, milyen igy a házaséletetek, ha te pl. a gyerekkel alszol, vagy éppen a férjed alszik a fiatokkal?

2016. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
57%
Minden normális, ami az adott családnak jó. Még a vér szerinti gyerekek nevelésébe is képesek belekötni idegenek úgy, hogy nem váltak el a szülők és egyetértés, boldogság van. Nyilván ők is azt mondanák minden szokatlan dologra, hogy nem normális. Ez így megy. A boltos nyanya megmondaná még azt is, hogy mit ehet a gyerekem. :D Mit várunk akkor idegenektől? Akár gyakorin, akár a való életben. Én is sokáig aludtam anyuval, sőt, volt hogy még 19 évesen is mellette aludtam és ma is aludnék mellette akár, pedig már én is anya vagyok. :D Nevetséges ez a "nem normális" szöveg. Ráadásul egy 8 éves gyerekről beszélünk, aki nem él az apjával. Ez a "kezelhetetlen" szöveg meg bocs, de minden hancúrmacának a kedvence - mert valahogy innentől nem tudom már komolyan venni. Ilyenkor a két kezemet összeteszem, hogy a férjemmel imádjuk egymást és együtt alapítottunk családot. Mi a francért jössz össze egy gyerekes emberrel, ha ennyire nem tudod elviselni? Egy gyerek még az édes szülőknek is hatalmas teher sokszor. Nagyon cukik, a legnagyobb áldás és nem cserélnénk őket semmire, de sokszor rohadt idegesítőek. Sok bezzeganya el nem ismerné, de a gyereknevelés nem fenékig tejfel. Te tipikusan az vagy, aki nem fogja a másét sajátjaként szeretni. Nem a gyerekkel van a baj, hanem veled. Keress magadnak mást, ennyi.
2016. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
73%

26-ossal értek egyet. azzal semmi baj nincs, hogy "elaltatja". én is odabujok a fiamhoz, mesélek neki, beszélgetunk elalvas elott. utana pedig szépen elalszik egyedul.

az abszurd, hogy az apjanak ott kell maradnia éjjelre is…mindenkinek megvan a maga helye, szobaja, ágya. egy férfinak nem a gyerekevel kell aludnia, hanem egy novel. ennyi. szeparácios szorongas? nem egy kétévesrol van szo…hanem egy 8 évesrol. elcseszett neveles…unokatestvéremet a szulei még mindig furdetik…16 éves kamasz!!!!!! ezt szokta meg, hogy anyjaval alszik és hogy az apja furdeti meg estenkent!!

2016. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben menekülnék, aki ennyire nem tudja nevelni a gyerekét az valószínűleg az élet más területein is megbukhatott.
2016. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!