Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerek miatt maradjak vagy...

A gyerek miatt maradjak vagy hallgassak róla és menjek?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után, végre, rászántam magam, hogy elhagyom a férjem. 5évig éltem terrorban, a szó minden értelmében. A kapcsolatunk elején próbálkoztunk a babával, de nem sikerült. Később már alig lehetett rá esély, mert egy idő után a stressz és az átélt mindennapok miatt elmaradt a menzeszem is. Most kiderült, hogy terhes vagyok, ráadásul a baba erőszak következménye. Nem tudom,hogy mit csináljak! Annyiszor adtam esélyt a házasságunknak, annyi igéreten vagyok túl, nem tudok már hinni neki. Egy ideig-óráig minden szép és jó lesz, aztán újra elkövetek valami "bűnt".(2napja nem volt leszedve a ruha a fürdőben, amikor fürödni indult) Vetessem el a babát és menjek, vagy szüljem meg egyedül? Egyáltalán szóljak-e róla? Vagy várjuk együtt a gyereket és adjak még egy utolsó esélyt? (nagyon szeretnék már anya lenni, de szeretném a kicsit biztonságban és nyugalomban felnevelni)
2010. ápr. 30. 11:06
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
35%
Ha te eztr képes voltál megszokni, akkor annyira nem is szörnyű a helyzeted..
2010. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj, és nem bántásképp írom, hogy a külvilág felé álompár voltatok... akár az én szüleim.

Hogy mit éltünk át, és hogy engedhette anyám azt a terrort, amit viszont a 4 fal között átéltünk... Talán emiatt is, egy percig nem maradnék olyan férfival, aki akár szóban, akár fizikálisan bántalmaz, mert képtelen lennék rá!!! 9 éves házasságom van, 1 közös gyermekünk, és szerencsére még a mai napig megadja a tiszteletet nekem, ha nem adná meg, vége lenne az egésznek.

Egyet ne felejts el: egy nő a saját életét úgy teszi tönkre, úgy alázza magát, ahogy neki tetszik. De ha már gyereke is van, egyszerűen nincs joga, hogy vele is ugyanezt megtegye! És nem is értem, hogy van szíve elnézni, hogy a barom férje terrorizálja a gyermekét.

2010. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

Meszokni a kiszogáltatottságot lehet. Könnyű azt mondani, hogy én elmennék! De hova, kihez? 25éves vagyok, nincs munkám, nincs lakásom, nincs egy fillérem sem. Aki az elmúlt évek alatt megsimert, az is eltűnt övid idő alatt, mert a párom kiutálta, vagy egyszerűen eltiltott tőle.

Ha most elvetetem a babát kitudja lehetek-e még terhes? Már az is csoda, hogy egyáltalán megfogant és megmaradt! (eddig) Állandó idegeskedés és rettegés között kapaszkodik az életbe!

2010. ápr. 30. 11:41
 14/53 anonim ***** válasza:
51%

Azt írod hogy a baba erőszak következménye.

Gondoltam erre,hogy valami szatír megerőszakolt vagy ilyesmi...:S

Erre írod a köv.kommentedben,hogy "vagy inkább várjuk együtt a babát és adjak neki még egy esélyt"


Nem értem:a saját férjed erőszakolt meg????

Hogyan hagyhattad neki?

2010. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Akaratom ellenére, ha így jobban tetszik a fogalmazás. Tudod van egy pont amikor az ember arra gondol, hogy hagyd magad előbb szabadulsz!
2010. ápr. 30. 11:43
 16/53 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem dolgozol?
2010. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
76%

Gyereket megtartani, férjet elhagyni.


Ha ilyen erőszakos volt, akkor egy gyerek miatt, max ideig-óráig változik meg.

Lehet, hogy erőszakból fogant, de a férjedtől és arról a pici baba nem tehet.

2010. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
mIért nem dolgozom? Mert otthon jó helyem van. Ott biztonságban vagyok. És különben is nem értek semmihez és nincs ios szükség az én keresetemre. Talán egy bevásárlásra sem lenne elég. Nagyjából ezekre emlékszem.
2010. ápr. 30. 11:49
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem kellet volna így kiszolgáltatni magad!

Amúőgy miért ne lehetne máskor gyereked? Beteg vagy? Ha csak a stressztől gondolod akkor az el fog múlni amint otthagyod. Egy fiatal lány nem tudom hogy lehet ilyen buta, hogy nem dolgozik, kiszolgáltatja magát egy ilyen embernek... És aztán még kérdés hogy szülj? Miből akarod eltartani? Tűröd tovább? Akkor meg is érdemled... Még öreg embernek is legyen már több esze aki több 10 éve a párjával van...

2010. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
68%

Gratulálok, akkor szüld csak meg, neveld az őrült férjecskéddel, és tedd tönkre a gyereked életét is.

Lehet lepontozni. Az én anyám is ilyen volt... hadd ne írjak véleményt róla. :(

2010. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!