Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodtak fel a női...

Jogosan háborodtak fel a női rokonaim?

Figyelt kérdés

Holnap ugyebár nőnap. Már célozgattak rá finoman a női rokonok, ismerősök, hogy milyen bonbont, édességet, virágot szeretnek. Teljesen felháborodtak, hogy tőlem egyetlen nő, lány sem kap semmit. Pl. apu és én férfi napon még felköszöntést sem kapunk egyetlen nőtől sem, nemhogy ajándékot. Nem apu beszélt rá erre, sőt ő már vett ajándékokat. Én magamtól tartom ezt nem igazságosnak. Ilyenkor hol van az egyenlőség ? Az anyák napjáról is ez a véleményem. Vagy aput is megünnepeljük külön vagy egyiküket sem. Mielőtt valaki félreértené én nem utálom a nőket. Az igazságtalansagot utálom. Pl. anyai nagymamám nagyon megharagudott rám és elhord mindennek ezek után. Kierőszakolhatják az ajándékot, de akkor férfi napon én leszek megsértődve.


15 / F


2017. márc. 7. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
30%
Értelmetlen műbalhé , nem szép szokás mert a régi diktatúra találta ki a gyárba beterelt prolivá fegyelmezett nőknek e "nemes gesztust" hogy mennyire értékesek . A munka ünnepe sem különb marhaság . Valentin nap meg nevetséges , rohangálnak plüss meg csoki szívekkel a nem normálisok .
2017. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
32%
Nő vagyok, de soha sem érdekeltek ilyenek. Minek egyáltalán nőnap? Most komolyan. Gyereknapot még megértem, mert ők még gyerekek. De miért mindennek külön napot kialakítani? Ez van a valentinnal is. Ha valakit szeretsz, akkor azt teszed minden nap és nem csak egyszer. Anyák napja sem érdekel, mert szeretem az anyukámat és nekem nem kell egy nap, amikor valaki nekem megmondja, hogy ma jobban szeressem őt mint tegnap. A párommal egyáltalán nem csinálunk ilyenből problémát. Meglepjük egymást apróságokkal az egész évben, nem kell nekünk ilyenre külön nap. Aki egy ilyenen megsértődik, azzal már gondok vannak.
2017. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan, hogy férfinap? Mondjátok meg, mikor, és akkor én ezentúl fel fogom köszönteni a férfiakat!
2017. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
60%

Férfinap

[link]


Apák napja

[link]

2017. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
57%

Jogodban áll nem adni ajándékot, én nem venném bunkóságnak. Az már más, hogy ők konkrétan keresték, hogy min sértődhetnek meg.


Maximum anyukámat meg nagymamámat tisztelném meg virággal, a többiek meg nem igazán érdekelnének.

2017. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
76%
Most attól függetlenül, hogy minden ilyen "ünnepet" baromságnak tartok, ajándékot nem azért adunk, hogy valamit kapjunk cserébe. Nem azért kedveskedünk, teszünk szívességet, hogy azt visszakapjuk. Aki mégis, az önző. De a te sztoridban igazából az egész család önző, a nők azért, mert elvárják, ti meg azért, mert csak azért nem adtok semmit, mert ti sem kaptok. Volt kitől örökölnöd.
2017. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretnék különösebben belemenni, de az anyáknapját azért nem kéne ezekhez viszonyítanod! Nagyon sokan örülnének neki, hogyha anyáknapján tudnának az édesanyjuknak virágot venni, de már sajnos csak a temetőbe vihetik... Te meg itt sajnáltatod magad, mikor 15 éves fejjel még a kisfiúk táborát erősíted! Az anyukákat tisztelni kell, mert 9 hónapig ő hordott a szíve alatt, ő etetett mikor újszülött voltál, cserélte alattad a pelenkát és még folytathatnám! Szóval a nőket igenis tisztelni kell. Nem kell venned semmit nőnapon, de anyáknapjára azért 1 virágot illik!
2017. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, te gyereknapon várhatod a felköszöntést, nem "férfi napon".
2017. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:

"Volt kitől örökölnöd."

Miért is ? Apu vett ajándékot.Ezt írtam is. Neki semmi köze ehhez a kérdéshez. Te vajon a szövegértést kitől örökölted ?

Nem értem miért vagyok bunkó és ostoba. Nem azt írtam, hogy utálom a nőket, hanem hogy vagy legyenek megtartva mindkét nemnek az ünnepei vagy egyiknek sem. Nemcsak az anya, nő fontos a családban.


"Kérdező, te gyereknapon várhatod a felköszöntést, nem "férfi napon"."

Ez a kislányokra gondolom nem vonatkozik. Ők érdekes módon kaphatnak és kapnak is legalább egy felköszöntést nő napon is. A férfi napot pedig nem kellene idéző jelek közé tenni. LÉTEZIK. Akárcsak az apák napja.

2017. márc. 7. 19:10
 40/72 A kérdező kommentje:
Anyák napjára eddig mindig adtam ajándékot. Minden nap segítek anyunak. Mosogatok, porszívózok, mosok, felmosok, de tudok főzni és a kisbaba húgomat is tisztába teszem, ha kell. Egész évben kimutatom, hogy szeretem.
2017. márc. 7. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!