Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodtak fel a női...

Jogosan háborodtak fel a női rokonaim?

Figyelt kérdés

Holnap ugyebár nőnap. Már célozgattak rá finoman a női rokonok, ismerősök, hogy milyen bonbont, édességet, virágot szeretnek. Teljesen felháborodtak, hogy tőlem egyetlen nő, lány sem kap semmit. Pl. apu és én férfi napon még felköszöntést sem kapunk egyetlen nőtől sem, nemhogy ajándékot. Nem apu beszélt rá erre, sőt ő már vett ajándékokat. Én magamtól tartom ezt nem igazságosnak. Ilyenkor hol van az egyenlőség ? Az anyák napjáról is ez a véleményem. Vagy aput is megünnepeljük külön vagy egyiküket sem. Mielőtt valaki félreértené én nem utálom a nőket. Az igazságtalansagot utálom. Pl. anyai nagymamám nagyon megharagudott rám és elhord mindennek ezek után. Kierőszakolhatják az ajándékot, de akkor férfi napon én leszek megsértődve.


15 / F


2017. márc. 7. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
52%
Azert azt elfogadod tőluk, hogy a gatyadat kimossak es eled rakjak a kajat, ugye? Most még gyerek vagy, penzbeli ajandékot nem varhat el senki (bár egy csokit ki tudnal szoritani vagy rajzolj egy viragot, esetleg fozz egy kavet nekik) de ugy gondolom, hogy ilyen gondolkodassal tiz ev mulva egy igazi rabszolgat akarsz majd felesegnek akit semmire sem fogsz becsulni. Ez nagyon ijeszto. Itt nincs szo igazsagtalansagrol a nok nok a ferfiak meg ferfiak,(mar aki) ennyi.
2017. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok, nem várom el, de jó érzés ha gondolnak ránk. Végigolvastam a hosszászólásokat, de úgy látom, hogy sehol sem említik meg, hogy miért is van nőnap. Idéznék nektek: " A nőnap eredetileg a mai virágos, kedveskedős megemlékezéssel szemben munkásmozgalmi eredetű, harcos, a nők egyenjogúságával és szabad munkavállalásával kapcsolatos demonstratív nap volt. Manapság a különféle civil szervezetek ezen a napon világszerte, a nők elleni erőszak, a nőket érő családon belüli erőszak, a munkahelyi szexuális zaklatás, a prostitúció és az egyéb, a nők ellen elkövetett erőszak formái elleni tiltakozásuknak is hangot adnak"


Nem feltétlenül arról van szó, hogy mert Nők vagyunk azért kell megemlékezni erről. Ez arról szól, mert x évvel ezelott teljesen el voltunk, és sok sok év küzdelme, demonstrációja árán jutottunk el oda, hogy már emberszámba vesz minket is a társadalom. Kérlek, ha csak egy boldog nőnappal is, értékeljétek azt a sok sok nőt, aki annyit küzdött ezzel korábban, és akik miatt most mi, nyugodt(abb) életet élhetünk. Nem olyan nagy kérés, hogy a dacosságod ellenére, egy mosollyal eleressz egy mondatot a kedves női ismerőseidnek. Hidd el, nem nagy ár azért, hogy kicsit jobb kedve deríthesd őket.

2017. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
19%

Vagy aput is megünnepeljük külön vagy egyiküket sem.


Kismókus, az megvan, hogy a te apád, és neked kéne megünnepelned???

2017. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:

"Azert azt elfogadod tőluk, hogy a gatyadat kimossak es eled rakjak a kajat, ugye?"

Te most a saját fiadból indulsz ki ? Én ki tudom mosni a ruhámat. Sőt én is mosom. A kaját sem kell elém rakni. Nem vagyok ovis.

"ugy gondolom, hogy ilyen gondolkodassal tiz ev mulva egy igazi rabszolgat akarsz majd felesegnek akit semmire sem fogsz becsulni. "

Akkor nagyon rosszul gondolod.


"Kismókus, az megvan, hogy a te apád, és neked kéne megünnepelned???"

Nemcsak nekem van apám. Vagy talán igen ? Ez a nap is megérdemelné a nagyobb figyelmet Magyarországon is. Az osztrákoknak is megy egyébként. Talán a magyarok is eljutnak erre a szintre egyszer a szokásos 100 év lemaradással.

2017. márc. 9. 13:13
 65/72 anonim ***** válasza:
27%

Mondom én, hogy tele van minden szánalmas feminácikkal. Tudjátok, az én férjem kimos, kitereget, kivasal, bevásárol, megfőz, kitakarít. Anyukája sem mosta ki a gatyáját amíg még vele élt. Ezeket a dolgokat én is ugyanúgy meg tudom csinálni. Csak azért mert ti lusta férjeket találtatok, az nem a mi problémánk. Komolyan le kellene már szállnotok a férfiakról, nem kell az összeset a "lusta disznó" fogalom alá venni.


A férfiak miért nem érdemelnek meg egy kis odafigyelést? Mert konkrétan mit tett a mai nő, azért az állapotért, ami most uralkodik? Pontosan. Semmit. Ennyi erővel, akkor amiért nagyapáink haborúban áldozták fel az életüket, hogy nekünk most békés és jó életünk legyen, lehetne országos férfinapot tartani. Ez miatt miért nem jár a férfinap? De mindig mindenhol csak a nő, a nő és a nő. Mint egy dedós. Ha valaki mással foglalkozna az állam, akkor elkezd hisztizni és nyivákolni, mert neki figyelemre van szüksége.

Azért mert lyukkal születtél a lábad között még nem leszel egyedi, vagy értékes. Ha megérdemled, akkor kapsz odafigyelést, de elvárni a felköszöntést nőnapon csak a lyukad miatt az szánalmas.

2017. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
9%

#65

Mindig, minden kápó ilyen nagyszájú. Légy rá büszke! Ők is azok voltak: amíg meg nem változott a széljárás.

2017. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
#62, akkor elég gyatrán olvastad el a szöveget, mert vagy hárman is belinkelték a nőnap eredetét...
2017. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
24%

#65 te mit feminácizol itt?

Tudod, hogy ezt a férfiak képtelen mosni meg főni maszagot pont az ilyen konzervatív pnák szokták nyomatni? Kevered a szezont a fazonnal...

2017. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
33%
Szóval akkor azt kellene hazudnom, hogy a férfiak képtelenek mosni és főzni?
2017. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
28%
A 15 évesek nem szoktak ekkora szájjal beszélni. Vagy nem 15 éves vagy,vagy menjél vissza homokozni még egy kicsit. Túl nagy a szád.
2017. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!