Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megloptam a rokonaim, mit tegyek?

Megloptam a rokonaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hétig laktam náluk vizsgaidőszak végén. Pénzre volt szükségem, lakbért kellett fizetnem, gyógyszeres kezelés alatt voltam, a dokit is kellett fizetni, haza is kellett jutnom. Anyám sajnos nem tudott eleget küldeni. Észrevették, hogy hiányzik a pénz és, jogosan, rám gyanakszanak. Bevallani nem merem, még magamnak sem. Nagy összegről van szó (kb. 50.000 forint). Ha bevallom, oda a becsületem előttük is, anyám előtt is. Ha nem, megúszhatom, de akkor ott a lelkiismeretem. Mit tegyek?
2016. júl. 8. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
91%
Ásd el magad. Nem elég hogy jóhiszeműen befogadtak, segítettek neked még meg is loptad őket. Pfujj...legalja ember vagy, tudsz róla?
2016. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
85%
Ja, és úgyis ki fog derülni. Ha eddig nem tűnt el semmi, és most, hogy te ott voltál, igen, így egyértelmű hogy ki volt...szegény anyukád, gondolom a szíve fog megszakadni hogy tolvajt nevelt. Munkára, diákhitelre nem gondoltál?
2016. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
95%

Mit tegyel, mit tegyel...

Lopj meg 50e-et es fogd ra a nyuszira.

De most tenyleg, utolag mit akarsz tenni? Es.. miert?

2016. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
97%

De nem értelek!

Mit gondoltál?!


Azt hitted, hogy ha ellopsz egy ekkora összeget, akkor az nem fog kiderülni?!

Még csak nem is sejtetted hogy rögtön rád fognak gondolni?!

2016. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
89%
Mit csináltál volna, ha otthon vagy? Agyonvered a szomszéd nénit a nyugdíjáért?
2016. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
88%
A bescületedet már finghatod drágaságom
2016. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
95%
Szépen összekaparod a pénzt és odadod nekik
2016. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
11%
Ugyan, srácok, ez kamu, ki tart 50 ropit otthon kp-ban?
2016. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim válasza:
97%
Ha ennyi minden van veled miért nem kérted a pénzt ? Talán adtak volna Ha nem is adtak volna , most akkor sem lenne bűntudatod. De arra nem gondoltál , hogy nekik is kell valamire és nem neked gyűjtögetik ?
2016. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó miért? Nálunk több is van itthon, forintban s meg euróban is. Nem hiszem hogy ez annyira ritka jelenség lenne. Lehet pont eladtak valamit, vagy kivették a bankból mert vásárolni akartak, esetleg a csekkekre volt félrerakva...
2016. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!