Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a sógórnő...

Szerintetek normális a sógórnőm viselkedése?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,szóval a sógórnömmel egy faluban lakunk,gyakran jár hozzánk, jóban vagyunk nagyon rendes kedves velem,csak egyetlen egy probléma van.Van egy 3 éves fiam és amikor a sógórnőm hozzánk jön teljesen a gyerekken van vele foglalkozik.Mondok példákat:pl ha a gyereken nincs papucs,vedd fel a papucsod,ha kinn van a dereka,gyere huzzam fel a nadrágodat,töröljem meg az orodat,ha eggyütt sétálunk,és valaki jön velünk szembe és megál velünk beszélgetni és mondják deszép baba akkora sógórnőm úgy beszél mint ha ő is az annya lenne ő beszél hejettem nem is tudok szóhóz jutni mert megelőz és mondja a fiamnak,mond meg a néninek hány éves vagy,hogy hivnak stb ilyenkor úgy érzem felrobbanok.És néha azt mondja a gyereknek gyere ide édesanyám,hozzáteszem neki még nincs gyereke,lehet hogy hiányzik neki a gyermek,de én arról nem tehetek ez a gyermek az enyém.Csak azért irtam mert kiváncsi lennék más véleményére,hogy csak én reagálom túl vagy tényleg ez nem normális viselkedés felölle.Ja és valamelyik nap nállunk volt és már készült elmenni és a fiam mondta ne menny,és arra azt mondta nénnye kell menjen dolgozni hogy tudjon neked venni csokit mert ha nem dolgozik akkor nem lesz,és ő azért dolgozik hogy megtudjon neked venni amire szükséged van.A sógórnőm 36,én 26.

2017. ápr. 24. 06:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Kedves kilences nem kértem helyesirási tanácsot köszönöm.
2017. ápr. 24. 09:30
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem kötözködni akarok hidd el, de tényleg ügyelhetnél a helyesírásodra, mert szörnyű. A kisfiad hamarosan iskolás lesz, és ha nem boldogul valamivel, egyértelmű kihez fog fordulni vele: Hozzád, az anyukájához. Ha te magad nem tudod jól a dolgokat, akkor a gyereknek sem tudsz majd segíteni.
2017. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%
Gyereket akar, ennyi a baja.
2017. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Van helyesírási hibám,de az már túlzás hogy szörnyű,tudok helyesen is írni ha úgy akarok.És ha nem kötekedni akarnál akkor nem irtál volna ilyensmit,csak vannak olyan emberek,hogy nem bírják ki hogy ne kössenek belé a másikba.És ha helytelen az írásom is neked nem mindegy,te kell vidd a gyermekem az iskolába?hogy lehet ennyi ember hogy mind a más életével foglalkozik,nincs saját életük?Én a kérdésben nem azt kérdeztem,megtanítanátok helyesen írni?teljesen más volt a téma,és ha nemtudtál valami tanácsot adni,akkor annyit tegyél meg ne kötekedj semmi közöd hogy hogyan írok.De kérdezhetek valamit?Ha olyan szörnyű a helyesírásom,hogy a fenébe tuttad elolvasni amit ki írtam?akkor mégsem olyan szörnyű igaz? És még valami,nincs olyan hogy tökéletesség,senki sem tökéletes mindenkinek van hibája lehet nekem a helyesírás és neked meg más úgy hogy ne itélj el előre senkit!
2017. ápr. 24. 10:03
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom ha bántásnak vetted, de ettől még igaz amit írtam. Szörnyű. ( ne menny, nénnye, gyerekken, annya, és társai) Tényleg nem bántani akarlak, csak emlékszem nálunk milyen volt amikor iskolás lett a gyerek: megmondom őszintén: Sok dolgot újra kellett tanulnom. És szégyelltem magam mennyire nem tudom támogatni a gyereket a saját tudatlanságom miatt, úgyhogy azóta igyekszem összeszedni magam.
2017. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Az a helyesírás 😢...

Ilyen helyesírással biztos, hogy túlreagálod.

Unatkozol, és nincs jobb dolgod, mint abba belekötni, hogy más is foglalkozik a gyerekeddel. Ha nem tenné,akkor nyilván az lenne a bajod.

2017. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ha nem bántani akartál volna,fogalmazhattál volna másképp,nem úgy hogy lapozgathatnád a helyesírási szótárt!De mindjárt az egész feltett kérdésem a helyesírásról szól.😂😂Vannak nállam szörnyebb helytelen írok,Én nem mondanám magamról hogy szörnyű az irásom,van hibám,de nem szörnyű, de ha neked így jobban esik akkor szörnyű legyen meg a te igazad nem vitatom tovább!
2017. ápr. 24. 10:21
 18/27 A kérdező kommentje:
16-os végre te is itt vagy!
2017. ápr. 24. 10:24
 19/27 A kérdező kommentje:
És nem foglalkozik a gyerekkel,hanem anyáskodik felette
2017. ápr. 24. 10:25
 20/27 A kérdező kommentje:
Anélkül míg nem tutsz semmit és csak belémkötni,akkor inkább klikelj tovább!
2017. ápr. 24. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!