Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a sógórnő...

Szerintetek normális a sógórnőm viselkedése?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,szóval a sógórnömmel egy faluban lakunk,gyakran jár hozzánk, jóban vagyunk nagyon rendes kedves velem,csak egyetlen egy probléma van.Van egy 3 éves fiam és amikor a sógórnőm hozzánk jön teljesen a gyerekken van vele foglalkozik.Mondok példákat:pl ha a gyereken nincs papucs,vedd fel a papucsod,ha kinn van a dereka,gyere huzzam fel a nadrágodat,töröljem meg az orodat,ha eggyütt sétálunk,és valaki jön velünk szembe és megál velünk beszélgetni és mondják deszép baba akkora sógórnőm úgy beszél mint ha ő is az annya lenne ő beszél hejettem nem is tudok szóhóz jutni mert megelőz és mondja a fiamnak,mond meg a néninek hány éves vagy,hogy hivnak stb ilyenkor úgy érzem felrobbanok.És néha azt mondja a gyereknek gyere ide édesanyám,hozzáteszem neki még nincs gyereke,lehet hogy hiányzik neki a gyermek,de én arról nem tehetek ez a gyermek az enyém.Csak azért irtam mert kiváncsi lennék más véleményére,hogy csak én reagálom túl vagy tényleg ez nem normális viselkedés felölle.Ja és valamelyik nap nállunk volt és már készült elmenni és a fiam mondta ne menny,és arra azt mondta nénnye kell menjen dolgozni hogy tudjon neked venni csokit mert ha nem dolgozik akkor nem lesz,és ő azért dolgozik hogy megtudjon neked venni amire szükséged van.A sógórnőm 36,én 26.

2017. ápr. 24. 06:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
92%

""Van helyesírási hibám,de az már túlzás hogy szörnyű,tudok helyesen is írni ha úgy akarok.""


Hát ezen jót nevettem,köszi! :D ...ha úgy akarok. :D Legalább hülyeséget ne írnál! :D Neked sem gyerek való,hanem iskolapad! :D

2017. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem érted, hogy borzasztó ezt olvasni is?! Nem nállam, meg tőllem, hanem nálam és tőlem! Legalább a helyesírás ellenőrzőt kapcsold be!

A problémád meg annyira tipikus unatkozó anyuka-probléma, hogy szóra sem érdemes igazából...

2017. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem jár oviba? Mert ha ovis, akkor te visszamész dolgozni, ovi után meg hétköznaponként már úgyis a napi rutin, kis játék, vacsi fürdés és jöhet az alvás, a nagynénje pedig ilyenkor nem is kvánatos személy, vagyis hát nem minden nap.Ahol megvan a hétköznapi rutin, ott a rokonlátogatások gyakorta hétvégére maradnak, hétköznap ritkán fér be bele az ilyen, legalábbis én a 2 gyerekkel anno óvodából sem értem haza sosem fél 5-5 nél előbb (bolt hazafele, stb...) Ha nem jár még, akkor írasd be, elvégre már 3 éves,a problémáid javarésze megszűnik magától. Onnantól az óvoda lesz a lényeges a fiad szokásaiban, viselkedésében és ha szerencséje van az nevelők és a társai lesznek az etalon, a maradék ideje javát meg veled tölti. Te meg dolgozhatsz közben. Mindenki jól jár.
2017. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37%

oooo, mint ha én írtam volna.

En most 30 vagyok , a sogornom 40. Nincs senkije, csak az anyjával él. Ugy tekinti a lányaimat (3 és 6 évesek), mintha a sajátjai lennének. Néha nem is bánom, mert hát szegénynek ennyi van csak az életben. En akkor szoktam felhuzni magam, amikor o sokkal jobban tud mindent mint én.

2017. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik a kérdésemre válaszoltak,és akik eltértek a kérdésemtől,mert valami agyi problémájik vannak, azoknak is köszönöm szépen,mert legalább megismerhettem olyan embereket is akiknek nincs élete,és legalább tudom több a problémájuk mint nekem.Köszönöm oltogatok!!!
2017. ápr. 25. 08:29
 26/27 anonim ***** válasza:
77%
Annyira zavaró, mikor feltesz valaki egy kérdést amire nem ugyanazt a választ adnád mint amit a kérdező későbbi válaszai alapján. Jó lenne ha beleírnátok a lényeget mikor feltesztek egy kérdést. A kérdés alapján nem tűnik olyan rossznak a helyzet, legalábbis én semmi rosszat nem látok benne. Eltúlzod. Ha viszont komolyabb gondok is vannak, akkor miért nem azzal kezded. Szerintem inkább te vagy féltékeny, hogy nem te vagy a fiad számára a világ közepe. Pedig tudhatnád, hogy más játéka mindig érdekesebb, máshol mindig finomabb a kaja és mindig az a legnagyobb span aki ott van és épp nem anya vagy apa.
2017. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Susulyka1124 válasza:
0%
9/26 szerinted tényleg segítesz rajta, hogy pökhendi vagy? Már ha ismered ezt a kifejezést? Érted a lényeget?
2017. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!