Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéled azokat a melegeket,...

Elítéled azokat a melegeket, akik heterónak hazudva magukat családot alapítanak, gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/167 anonim ***** válasza:
75%
12:55 - Jó, de aki tudja a párjáról, mert a párja elmondta, az dönthet, hogy így is jó-e vagy nem. A kérdésben viszont az szerepel, hogy "heteronak hazudja magát", tehát a párja nem tud róla, nem kap lehetőséget, hogy eldöntse, jó-e neki így.
2010. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/167 anonim ***** válasza:
83%
Igen de nem is arról volt szó, hogy mit gondoltok szép dolog-e ezt hazudni és hogy milyen az a feleségnek? Meg hazudni lehet a külvilág felé is, attól még a feleség tudhatja. Biztos vagyok benne hogy ha meleg akkor nem tud úgy szeretni egy nőt, és ezt a nő megérzi, de ha úgy is neki akkor miért ne?
2010. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/167 anonim ***** válasza:
79%
17:44 - Az ember általában, ha benne van egy kapcsolatban, és azt veszi észre, hogy a párja nem foglalkozik vele úgy, és úgy viselkedik, mint ha már nem szeretné, nem az az első gondolat, hogy meleg, hanem pl. van valakije, megcsalja, a férj nőzik, a nő pasizni jár, vagy piál haverokkal, vagy bármi, de az utolsó gondolat az, hogy meleg... Ha én meleg lennék, elmondanám, ha akarnék is saját gyereket, és úgy keresnék alkalmas partnert, aki nem minden áron a szerelmet keresi, vagy lombikprogram útján oldanám meg, vagy örökbe fogadnék. És ugyanígy én is elvárom ezt az őszinteséget attól, aki össze akarná velem kötni az életét, hogy dönthessek, jó-e nekem így, vagy ha nem, keressek olyant, aki hetero. Egyedül az igazi esetén nem érdekelne, ha amúgy velem akarna élni, mert engem szeret lelkitársként, csak szexuálisan más mozgatja meg a fantáziáját. Hogy van-e ilyen, hogy szexuális igényei valakinek homo, de hetero a lelkitársa, azt nem tudom, mert nem volt még dolgom ilyen emberrel. De egy kapcsolatban nekem fontos az őszinteség, tanultam a szüleim rossz példájából (apám nem őszinte anyuval, nem ebben, de sok konfliktus van emiatt, anyu viszont fél, hogy egyedül még önmagát se tudná fenntartani - csak az ő fizetése a lakásra megy el, és a kaja, közlekedés... ezen felül van -, és segítség nincs, ezért nem válnak).
2010. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/167 anonim ***** válasza:
64%

"Miért jó az ha mindenki egyforma szürke és ugyanazt bégető bárány aki szalad a vezér után még a tűzbe is?"


Na látod? Te ugyanúgy ledegradálod azt, aki nem olyan, mint Te. Úgyhogy mástól se várj semmit.

2010. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/167 anonim ***** válasza:
81%
Bocs de csak megvédtem magam egy alaptalan beszólástól, én csak leírtam a teljesen elfogadható véleményem erre valaki (te) beszólt. Senkinek nem ártok és senkitől nem várok semmit csak hogy rossz szó és gondolat nélkül hagyjon engem békén és tegye a saját dolgát.. Nem hinném hogy olyan nehéz, sőt szerintem sokkal kevesebb energia mintha ezen idegeskedne. És ugyanezt gondolom a melegekkel kapcsolatban is. :)
2010. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/167 anonim ***** válasza:
84%
Ja és nem akarom hogy más olyan legyen mint én, szeretem ha egyedi vagyok.
2010. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/167 A kérdező kommentje:
Huh, látom jól megosztotta a "közösséget" a kérdés...
2010. máj. 15. 20:02
 48/167 anonim ***** válasza:
74%
19:50 - A munkahelyen legalább megcsinálod, amit a főnök kér? Mert az is alkalmazkodás.
2010. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/167 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, egyes válaszolók csak azt nézik a kérdésben, hogy melegről van szó, azt meg vagy elítéli vagy nem.

Szerintem a kérdés lényege (akármilyen céllal írtad is) nem az, hogy az illető meleg, hanem egy hazugság, akár évekig, egy nem kicsi jelentőségű hazugság. És ez független attól, hogy az illető párja mit gondol a melegekről, tegyük fel, hogy nem ítéli el őket, mégis nehéz feldolgozni, amikor kiderül, hogy az egész házasság már első perctől egy hazugságra épül. Ez ugyanolyan hazugság, mint az, ha valaki rendszeresen csalja a párját, vagy titokban drogozik-iszik-zugeszik hosszú évek óta...

2010. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/167 anonim ***** válasza:
86%

20:48 tévedsz. :)

1, olyan munkám van amit szeretek

2, a munkahelyem én választottam

3, pénzt akarok

4, egy szóval sem említettem hogy irreális lázadozó vagyok. Normális kereteken belül azt teszem ami nekem tetszik és nem fogok semmit azért tenni mert a többség is ezt teszi. Ilyen pl amit említettem, hogy nem akarok gyereket. Ezzel neked sem ártok, meg magamnak sem meg a világnak sem. Semmi irreális nincs benne csak szokatlan. Nem arról van szó hogy pl én eldöntöm hogy nem eszem soha többet és levegőn élek mert hogy mindenki eszik és én nem akarok átlagos lenni csakazértsem mint egy kisgyerek... -.-" Egyáltalán az sem biztos hogy én valamit máshogy csinálok mint a normális. Az egyetlen különbség, hogyha én szokásos dolgot teszek akkor csak azért teszem mert azt akarom tenni, míg más azért teszi mert az a szokás. Szóval ne forgasd ki a szavaim. Azt viszont elmagyarázhatod a többi elfogadásra képtelen ember helyett is végre, hogy miért zavar téged ha valaki nem olyan átlagos?

2010. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!