Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A netto 85 ezer forintombol...

A netto 85 ezer forintombol 20ezret tarthatok csak meg a többit odakell adnom mondván otthon élek. Alkoholista a faterom nemdolgozik?

Figyelt kérdés
Ha nemtetszik ellehet költözni mondta.24F Mit tegyek idegileg kivagyok már teljesen Tesómtól az összeset elkérte felajánlottam neki 35 ezret (ennyit tartok reálisnak. ) nemtetszett neki. Próbáljam meg egyedül dunántúlt? (milyenek ott az ingyenes munkásszállók)

2017. máj. 27. 12:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
13%
Mihez képest vagy buta kérdező. .. Albérlet, rezsi, elelmiszer: ez szerinted kijon 65bol? Akkor költözz el, ez ennyire egyszerű.
2017. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Igen a saját gyerekétöl albérleti díjat kell szedni :)
2017. máj. 27. 13:25
 13/40 anonim ***** válasza:
24%

10!

20 szoba, 20 rezsi - élelmiszerre meg azért minimum napi 1000, tehát még több is lesz, mint otthon....

2017. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
21%
Velem hiába vitazol, kérdező. Ha apad ennyit kér, akkor vagy ennyit adsz, vagy elkoltozol. Nem írtam, hogy helyeslem, de ez mindegy is, hiszen nem az én gyerekem vagy
2017. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
74%
Én is kb ennyit keresek, de a szüleim csak a rezsit kérik el, mást sem. Segítenek mindenben. Miért is kéne a szülőnek elkérni a pénzt ahelyett, h támogatná a gyerekét? Ja, mert az egyszerűbb.ahelyett, h segítsen beosztani a pénzt. Édesanyádról nem.írtál, vele.ki a helyzet?
2017. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Ő már nincs
2017. máj. 27. 13:31
 17/40 A kérdező kommentje:
Nemkapok segítséget mikor nemvolt rendes munkám levolt szarva hogy nincs ruhám szakadt a nadrágom és a cipőm nemkaptam arrasem pénzt én oldottam meg segédmunkábol... akkor is elkérte volna annak a kispénznek a felét de nemadtam oda mert akkor cipőt nemtudtam volna venni majd mikor meglett a ruha elkérte a pénz felét a másikbol meg ugyvettem magamnak másnapra kaját hogy eltudjak menni dolgozni SEMMI ÉRTELME NEMVOLT most van "normális" munka ennyiért de ezzelsem leszk előrébb....
2017. máj. 27. 13:33
 18/40 A kérdező kommentje:
Segítséget alig kaptam de mikor pénzt látott nállam lefölözte a hasznát... roszabb mint a Walking Deadbol Negan....
2017. máj. 27. 13:35
 19/40 anonim ***** válasza:
96%
Tesóid sem tudnak segíteni?
2017. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Másik tesóm dolgozik de segít most az egész fizetését odakellett adnia és még azon felül is kért volna.... nemsokára elfog költözni itthonrol pont emiatt mert totál lelett húzva és még az sem elég
2017. máj. 27. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!