Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A netto 85 ezer forintombol...

A netto 85 ezer forintombol 20ezret tarthatok csak meg a többit odakell adnom mondván otthon élek. Alkoholista a faterom nemdolgozik?

Figyelt kérdés
Ha nemtetszik ellehet költözni mondta.24F Mit tegyek idegileg kivagyok már teljesen Tesómtól az összeset elkérte felajánlottam neki 35 ezret (ennyit tartok reálisnak. ) nemtetszett neki. Próbáljam meg egyedül dunántúlt? (milyenek ott az ingyenes munkásszállók)

2017. máj. 27. 12:50
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Én is a haszon miatt csináljak majd a késöbbiekben gyereket? :)
2017. máj. 27. 13:40
 22/40 anonim ***** válasza:
87%
Egyedül ki tudsz venni egy szobát, vagy akár ketten is a tesóddal, én azért nem maradnék otthon, hogy elszedjék a pénzemet. Fogj egy hátizsákot, pakold teli a cuccaiddal és irány egy albérlet.
2017. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
85%

Fordítva!


20 ezret adj haza a rád eső rezsire, a többiből élj meg, tanulj, ruházkodj, élelmezd magad.

Mielőbb lépj le albérletbe.

2017. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
37%
Ha úgy érzed, olcsóbban is fenn tudod tartani magad, akkor menj!
2017. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
98%
Költözz el! Ha 200 ezret keresnél, akkor annyi lenne a különbség, hogy apád 180-at kérne el, és drágább piákat venne magának. Sosem tudnék együtt élni egy alkesszal, borzasztó lehet. Nálunk (Kom-Esztergom megye) rengeteg állást hirdetnek mindig és egész jó kis fizetések vannak.
2017. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
98%

Kedves Kérdező!


Sürgősen költözz el otthonról és ne a 65ezer miatt, mert az lakhatásra, élelmezésre, tisztító és tisztálkodó szerekre nem sok.

Azért költözz el, mert a légkör amiben élsz léleknyomorító és lehúzó.

Nyugat-Magyarországon a 2-3-szorosát is meg tudod ennek a pénznek keresni.

Ha albérletet fizetsz és magadról gondoskodsz, akkor sem fog felvetni a pénz, de legalább nyugalomban fogsz élni.

Nem tudom milyen az a ház, ahol éltek apáddal, de azt előre borítékolom neked, hogyha a testvéred is elköltözik, akkor azt előbb-utóbb végrehajtják, mert az apád 24ezréből nem lehet egy házat fenntartani.

2017. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó teljesnen igazad van... Egyébként Nemzeti Eszközkezelős ház.
2017. máj. 27. 16:00
 28/40 anonim ***** válasza:
96%
tedd azt amit mondott: költözz el.
2017. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
91%
Azt írod, a tesód is most akar elköltözni. Miért nem fogtok össze, vesztek ki együtt valamit? Ketten együtt könyebb boldogulni.
2017. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyikotoket se ertem hogy miert hagyjatok magatokat lehuzni. Az okes hogy a tezsibe beszalltok de alberleti dijat kerni sajat gyerektol fereg patkany dolog. Apad egye meg amit fozott es lakjon egyedul. Koltozz.
2017. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!