Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a család fogalmába...

Szerintetek a család fogalmába beletartozik, ha a barátom szüleinél lakom?

Figyelt kérdés
Egy illető azt állítja,hogy ha én már anyósnál lakom,akkor anyós,és a barátom a családom.Szerintem meg onnantól lesz család,ha különköltözünk,és/vagy összeházasodunk/vagy gyerekünk lesz.Náluk eszem ebédet,de a többi dolog különmegy.

2017. jún. 5. 08:47
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az a családom, akikkel élek. Párom és baba.

Ha a te esetedben lennék, nem érezném úgy,hogy a családommal élek, azért sem, mert saját anyám is van, és egy kényszeres helyzet nem hozná közelebb a párom családját. Hálás az lennék, de ennyi.

2017. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Ugyhogy ez nem csak arról szól,hogy lefekszem a tulaj fiával.6éve.....Hanem igy alakultak a lehetosegeink ,azért mert nincs házassag gyerek nincs lehetősegunk elkoltozni az alberletre meg elfolyna a penz azert mar en eloskodove valtam csak mert egyuttelek a parommal.
2017. jún. 5. 11:21
 13/54 A kérdező kommentje:
Nem mindenki akar hazassagot gyereket.Egy kapcsolat ugy is mukodhet ha ezeket nem feltetlenul szeretné az ember.
2017. jún. 5. 11:22
 14/54 anonim ***** válasza:
62%

A kérdező kommentje:


Nyakukon élés?Ja ha nincs gyerek ,vagy netan nincs penzunk elkoltozni akkor a nyakukon elek


Nyugi gyerekkel is a nyakukon élnél, ha az ő házukba rendezkedtél be. Tudod a felnőtt párkapcsolatba beletartozik hogy nem apucihoz meg anyucihoz cuccolunk össze, hanem albérletbe akkor is ha drága. Ha nem akartok, akkor ne játszatok együttélőset egyikőtök szülei nyakán se.

2017. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Akkor ugy gondolod hogy 6 èv utan ha nincs pénz,akkor még mindig csak a jaras szintjen tartsunk csupan mert nem keresunk annyit.Szerinted hanyan elnek a szuloknel gyerekkel egyutt csak mert anyagilag nem tehetik meg hogy elkoltozzenek?Ismerek par olyan csaladot.
2017. jún. 5. 11:33
 16/54 anonim ***** válasza:
78%
Én is ismerek és azt is tudom hogy ebből előbb utóbb csak konfliktus lesz a szülők és az odaköltöző között. Nem egészséges együtt élni. Lehet én gondolkodom betegesen de én nem költöznék senki nyakára inkább kivennék egy kis garzont a párommal, gyereket pedig nem vállalok míg szülőknél élünk, kell a saját család és otthon még ha kis albérlet akkor is. Tudom nektek így kényelmesebb mert spóroltok egy csomót de lehet hogy a szülőknek ez már nem jó még ha nem is mondják. Több kapcsolatot is ismerek ami emiatt ment szét.
2017. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Termeszetesen el szeretnenk koltozni,a szulok mondjak hogy igy jobb olcsobb s az alberletet is ellenzik.
2017. jún. 5. 11:44
 18/54 anonim ***** válasza:
50%

Ne foglalkozz a sok korlátolttal, akik szerint te meg a barátod nem számítotok családnak gyerek nélkül. Nyilván sok embert már csak a puja tart össze. Akinek nem inge...

Ha te úgy érzed, hogy képes vagy családnak tekinteni a barátod szüleit, akkor hivatkozz rájuk nyugodtan úgy, de ha nem érzed őket annak, ne érdekeljen mások véleménye.

2017. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egymás hegyén hátán éltek, hanem van külön teretek akkor nem olyan vészes egy ideig....de azért előbb utóbb lépni kellene. Az albi persze drága, de sokan pl oda vállalnak babát is, mégis megoldják.
2017. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Igen egy ideig,de mar ideje elkoltozni,csak ok nem szeretnèk mert az albi draga stb.
2017. jún. 5. 14:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!