Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elmentek nyaralni...

A szüleim elmentek nyaralni és nagyon félek egyedül itthon. Ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából vártam is, hogy ők kikapcsolódnak, én meg egy kicsit egyedül leszek, de ez nem olyan jó mint gondoltam. Sőt, szörnyű. Tegnap volt az első ejszakam egyedül és panikrohamot kaptam, hogy bejön valaki, hogy történik valami pl velem és senki nem tud segíteni, a paranormális dolgoktól is nagyon félek, pedig nem is hiszek bennük. Legalábbis eddig nem hittem. Most, hogy közeledik az este megint teljesen kivagyok. Még 3 ejszakat lesznek távol ezen kivul. Nappal jobb mert elfoglalom magam,megyek ide-oda stb. De este félek. Tudom, hogy ez tök beteges. Nem is gondoltam, hogy ez lesz. 19/L
2017. jún. 21. 20:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Most nagyon fáradt vagyok, remélem gyorsan elfogok aludni. Nagyon furcsa és szokatlan, hogy nincsenek itt a szüleim. Sose volt még ilyen. Az is rossz érzés, hogy nincsenek a városban , de azt könnyebben elviselem, de valahogy az is kiborit, hogy 10 oranyira vannak innen pedig ha valami baj lenne akkor tudok kire számítani. Ezt idővel meg lehet szokni amúgy ? Lehet, hogy most csak amiatt ennyire rossz érzés, hogy egyszerűen szokatlan ?
2017. jún. 21. 20:51
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Nincsenek barátaid? Akiket felhívhatsz, áthívhatsz stb.? Kicsit furcsa, hogy 19 évesen ennyire nem bírsz egyedül lenni. Én pl. már akkor nem is laktam otthon.
2017. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Tekintsd ezt viselkedésterpiának. Ha túljutsz a 4 napon, hősnek fogod érezni magad, hogy megcsináltad, és mivel bebizonyosodik, hogy minden rendben van, a továbbiakban eltűnik a szorongásod.
2017. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok :)
2017. jún. 21. 21:02
 15/29 anonim ***** válasza:
15%
19 éves vagy!!! ilyen idősen a pasik még pár évtizede háborúban mentek és ott döglöttek meg!!! szedd össze magad!!!
2017. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Furcsa de a legtöbbet az olyan valaszok segítenek amiben fejmosast kapok :D
2017. jún. 21. 21:08
 17/29 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ez jó alkalom, hogy felkészülj a vészhelyzetekre. Lehet valaki kifigyelte, hogy egyedül vagy és meg akar támadni, vagy csak kirabolni vagy erőszakot elkövetni rajtad. Kevés az esély ilyenre, de jobb felkészülni, mint a végén megilyedni.

Készítsd el magad mellé a telefont és ügyelj hogy mindig fel legyen töltve az aksi, írd be a mentők, rendőrök, tűzoltók számát a telefonkönyvbe, hogy egyből tudd hívni őket. Készíts valamilyen védekező eszközt magad mellé(fejsze, kalapács stb.), ha jön a rossz ember legyen mivel megvédeni magad. Gondold át merre menekülhetsz ki a lakásból akár támadó jön, akár tűz van. Hasonló biztonsági eseményeket amik előfordulhatnak ott a körkényen azt is érdemes átgondolni.

Na ha ezeket megcsinálod már valamivel jobban érzed magad és valamivel nyugodtabban tudsz majd lefeküdni aludni. Az ajtót pedig jól zárd be. :)

2017. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem normalis hogy igy felsz. A szuleid tobb onallosagra kellett volna neveljenek.
2017. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, anyum is ilyen pedig 40 felett van. Megszokta, hogy apum mindig otthon van és ha néha ketten elmegyünk külföldre akkor vagy a húgát hívja át vagy valamelyik rokont. :) Ez ilyen. Én egyedül élek, soha semmi gond nem volt. Zárd be az ajtót, ablakokat, klíma bekapcs és lesz levegőd. Nem beteges, nyugi.
2017. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez megnyugtat,én 40 évesen is sokszor félek itthon egyedül,pedig én 4.-en lakom, itt betörőtől se nagyon kell felni.Nekem lànyom szokott időnként hosszabb rövidebb időre elmenni és rosszul viselem.Egyrészt a magàny a furcsa,ijesztő.Hogy hirtelen egyedül maradtàl.Ezt én nem tudom megszokni.Ha depis vagyok,akkor félős is leszek.Ilyen vagyok.Ki tudja,talàn nàlad is hasonló lehet.Na a màsik a paranormàlis dolgok!Làtam màr dolgokat,amit nem kellett volna.Nem szeretnék hasonlót àtélni egyedül.Éjjel szinte mindig megy nàlam a tv.Nekem ha lenne modom àthivnék valakit.
2017. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!