Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen viselem a gyerekek...

Nehezen viselem a gyerekek nonstop nyekergését, az édesanyjuk fegyelmezését vagy épp nem fegyelmezését. Hogy tudnám könnyebben elviselni? 26L

Figyelt kérdés

3gyerek van, nővéremé. Sokszor itt vannak a szülői házban és ez ugye zajjal jár, nem is ez a fő probléma, hanem zavar ahogy a gyerekkel beszél amikor tanítja mit nem szabad vagy a másik gyereket meg hagyja agresszívkodni, nem bünteti.

Sajnos nem keresek annyit, hogy egyedül élhessek albérletben, párom nincs akivel osztoznánk a lakáson, idegenekkel nem szeretnék lakni mert annak is van magánélete ami nem tartozna rám és kíváncsi sem vagyok rá. Jelenleg tanulok, hogy több pénzt tudjak keresni, de ilyen környezetben nem tudok koncentráltan figyelni, egyszerűen görcsbe vagyok a helyzettől.

Gondolkodom rajt, hogy elmegyek egyedül külföldre és majd lesz valahogy, angollal alap és középszint között állok valahol. De hol van olyan, hogy egy egyedülálló is képes legyen saját lakhatást kicsengetni?


2017. jún. 28. 12:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
65%
Akkor hajrá, csomagolj és irány az utca, ezzel a hozzáállással mást nem is nagyon érdemelsz.
2017. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 A kérdező kommentje:
Nem kötelességem elviselni mások magánéletét sem ezt a hangnemet!
2017. jún. 28. 13:00
 13/111 A kérdező kommentje:
És Te vajon mit érdemelnél a bunkó stílusodért?...
2017. jún. 28. 13:02
 14/111 anonim ***** válasza:
87%
pasizz be, rád férne egy jó megdöngetés:D
2017. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
78%

Haha, még el se kezdtem bunkózni veled, de lehet elkezdem euután.

Ha nem tetszik, akkor jelents nyugodtan, mucika, az arroganciád sokat fog majd rajtad segíteni, az biztos. Megsúgnám amúgy, hogy 6 évig éltem különböző albérletekben és maximum 2x hallottam lakótárs szexuális életét, szóval kegyetlen szarok a kifogásaid, a frusztrációd pedig idáig bűzlik.

2017. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
79%
Könyvtár.
2017. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 A kérdező kommentje:

Pont, hogy te viselkedsz arrogánsan, "mucika".

Mondanivalóddal egyetértek, viszont a ilyen stílussal elásnám magam a helyedben.

2017. jún. 28. 13:14
 18/111 anonim ***** válasza:
32%

Itt ne számíts sok segítségre, ha 18 felett még otthon laksz, az a gyakorin bűncselekménynek számít, pláne, ha mellette még zavarnak is a nővéredék.

Valóban nem jársz jó úton, ha 26 évesen még otthon laksz és nincs is kilátásban, hogy el tudj költözni. Eddig mit dolgoztál/tanultál? 18 éves korod óta? Hogyhogy nincs megtakarításod, ha otthon élsz? Van már bármilyen szakmád vagy képzettséged, gyakorlatod?

Még a sz**abb helyeken is képes lehet valaki saját magát eltartani. Csak akarni kell.

Ettől függetlenül teljes mértékben megértem a problémádat, 1 gyereket is nehéz elviselni, három meg maga a pokol, főleg amikor beindulnak... kora reggeltől késő estig bírják, megállás nélkül, ordítanak, visítanak, futkoznak, ütik egymást, elveszik a másik játékát, rángatnak ide oda akkor is ha dolgod lenne... a szülők oda se figyelnek, hadd játsszanak, te meg ugye nem szólhatsz rájuk, mert nem a tieid...

Ez van mindenhol, a gyerektelenek mindig legyenek tekintettel a gyerekesekre, de fordítva már véletlenül sem.

Sajnos mivel a szüleid háza, ezért az ő döntésük, neked el kell viselned. Olyankor vagy zárkózz be a szobádba és dugd be a füled, vagy menj el valamerre. Akár parkba, akár kávézóba, akár könyvtárba, vagy ha csak kiülsz a kert végébe úgy, hogy ne lássanak...

2017. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 A kérdező kommentje:

-a.


Többieknek köszönöm a tippeket.


Tervezem, hogy folytatom a tanárhoz járást, esetleg beiratkozok egy nyelvtanfolyamra. Igazából ilyesmi ötleteket szerettem volna hátha van valami amire nem gondoltam még. Jelentkeztem egyetemre is, meglátjuk mi lesz a felvételivel.

2017. jún. 28. 13:16
 20/111 anonim ***** válasza:
89%

"te meg ugye nem szólhatsz rájuk, mert nem a tieid..."

Ez hülyeség. Nyugodtan szóljon csak rájuk!

2017. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!