Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám csalja anyámat? Mit tegyek?!

Apám csalja anyámat? Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Most lettem benne egészen biztos, apám és anyám együtt vannak régóta, 2 gyerekük van, én (21) és a bátyám (24).

Apám félévet külföldön dolgozik félévet itthon, ez kb 10 éve van, mindig is sejtettem, hogy ezt így kevés ember bírja ki megcsalás nélkül.

Tavaly kezdtem el gyanakodni mikor apám nagyon részegen egy lagzin ott próbálta győzködni a hely tulaját, hogy a LÁNYÁNAK itt szeretné mindenképp majd az esküvőt, de erre még több mint tizen évet kell várni! Ránéztünk és nem is értettük milyen lányáról beszél ugyanis elvileg nincs is lánya! Hisz anyám az első felesége és több mint 20 éve együtt vannak..

A napokban pedig apám megkért, hogy mentsek át pár képet a telefonjáról a számítógépre, megnéztem a képeket és nem hittem a szememnek! Volt egy kép egy kislányról, szerintem kb 2-3éves aki tökig hasonlít rám és bátyámra, a szeme, az arca, a haja, egyszerűen minden! Lementettem a képet gyorsan, és napok óta nem tudok aludni, szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy csalja anyát...

Szerintetek jó ötlet lenne elmondani anyának, hogy mit gondolok? Szeretem és nem akarom, hogy hazugságban éljen! De félek, hogy engem fog megutálni mert ilyet merek feltételezni... de a kép láttán biztos neki is elakadna a szava, + a tavalyi lagzis dolog... szedtem is egy kiskori képet magamról és a kislány képe mellé tettem.. csak a haja hosszabb az arca tökig ugyan az! Bocsànat a zavaros fogalmazásért de már nem tudok gondolkodni se..



2017. júl. 4. 04:42
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
65%

18. Reagálnék ,ha nem gond.. ezt írod megjegyzésképp : Akkor miért gondolod, hogy anyád kibírta??! Ő is emberi lény.

Így van ,az Édesanyja is kibírja ,mert Emberi(!) lény és nem ösztönök irányítják ... Na nehogy már fizikai erőfeszítést ,szenvedést igényeljen a hűség ! Főleg,hogy felnőtt emberekről beszélünk ....a hűtlenségre nem indok a távollét,legyen szó bármennyi időről is és ez oda vissza,egy pár mindkét tagjára vonatkozik .

2017. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
55%

Huha, hat egy sima csalasra meg en is azt irtam volna hogy ne szolj szam nem faj fejem, de egy gyereket eltitkolni az eleted parja elol, az mar messze nem ez a kategoria...

Tisztazd a helyzeted elobb apaddal, deritsd ki mi az igazsag, feltetelezesekkel meg ne allj anyad ele, de ha tenyleg az ami, es egyertelmu, akkor elmondanam. Nem tartozol tobb cinkossaggal apad fele mint amennyi oszinteseggel anyad irant.

2017. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
97%

3-as válaszod kicsit sántít.


Ha köszönő viszonyban sem vagy vele, akkor miért téged kér meg, hogy mentsd rá a számítógépre a képeket? Főleg, ha vaj van a fején?! Ezen nem gondolkodtál még?

2017. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
96%
Előző vagyok. Bocs, CSAK köszönő viszonyban...
2017. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
77%
23-24 mert ez egy hergelő kamu, abból is békaalatti szintet képvisel a "kérdező" elmeállapota.
2017. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
95%

Én sok kamu kérdést elhiszek, de ez ordít, hogy kitaláció.


1.Ha titkolni valója van, nem fogja előttetek mondani a tulajnak, hogy a lánya esküvőjét itt akarja tartani (amit úgysem ő dönt majd el, hanem a lánya) tizenév múlva.


2. Ha titkol egy gyereket, akkor annak a képeit nem a másik gyerekével (aki elől titkolja) fogja átmentetni.


3. Ha köszönőviszonyban vagytok, nem téged fog megkérni ilyesmire...


SZóval jobb dolgot is kitalálhatnál, íg nyári szünet elejére.

2017. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
14%
Először szerintem beszélj anyáddal,és kérd meg,hogy aáddal beszéljen...
2017. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Néhányan egy egysejtű szintjén vagytok.

Azt írtam, hogy csak köszönő viszonyban vagyok vele, nem

pedif azt h abba se, szövegértés 1.

Ezt az ő kereste a kenyeret dolgot hagyjuk mert nem egészen.

Anyám 12órázik eü-ben, ha nem dolgozik itthon van egész nap, kétlem hogy lenne ideje megcsalni apámat.

Aki szerint meg kamu és szórakozik ezen hordja arrébb a belét, kívánom neki, hogy menjenek szét a szülei vagy balami rosszabbat.

2017. júl. 4. 15:09
 29/46 A kérdező kommentje:

Tegyük azt is hozzá, hogy apám nem igen vágja a mai technikát, még egy képet se tud pl profilképnek betenni bárhova magától, ezért kért meg.

És aki szerint tényleg ennyire kamu, szerintetek nincs jobb dolgom mint hajnali 5kor összehányni egy ilyen szöveget? Miért kell még 1x belerúgni valakibe? Ha ennyire szomorú az életed görgess tovább de kérlek szépen ne engem baszogass még ilyenkor is.

2017. júl. 4. 15:12
 30/46 A kérdező kommentje:

Köszönő viszonyban VAGYUNK, ennyi analfabétát, hogy olvasni se tud.

Ez annyit takar, hogy köszönünk, és csak a legalapabb dolgokról beszélünk, mivel senki más nem volt itthon, vagyis csak olyan aki semmit nem ért a számítógépekhez, mégis ki a frászt kért volna meg?! Nem győzöm hangsúlyozni mennyi egysejtű van itt...

2017. júl. 4. 15:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!