Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám csalja anyámat? Mit tegyek?!

Apám csalja anyámat? Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Most lettem benne egészen biztos, apám és anyám együtt vannak régóta, 2 gyerekük van, én (21) és a bátyám (24).

Apám félévet külföldön dolgozik félévet itthon, ez kb 10 éve van, mindig is sejtettem, hogy ezt így kevés ember bírja ki megcsalás nélkül.

Tavaly kezdtem el gyanakodni mikor apám nagyon részegen egy lagzin ott próbálta győzködni a hely tulaját, hogy a LÁNYÁNAK itt szeretné mindenképp majd az esküvőt, de erre még több mint tizen évet kell várni! Ránéztünk és nem is értettük milyen lányáról beszél ugyanis elvileg nincs is lánya! Hisz anyám az első felesége és több mint 20 éve együtt vannak..

A napokban pedig apám megkért, hogy mentsek át pár képet a telefonjáról a számítógépre, megnéztem a képeket és nem hittem a szememnek! Volt egy kép egy kislányról, szerintem kb 2-3éves aki tökig hasonlít rám és bátyámra, a szeme, az arca, a haja, egyszerűen minden! Lementettem a képet gyorsan, és napok óta nem tudok aludni, szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy csalja anyát...

Szerintetek jó ötlet lenne elmondani anyának, hogy mit gondolok? Szeretem és nem akarom, hogy hazugságban éljen! De félek, hogy engem fog megutálni mert ilyet merek feltételezni... de a kép láttán biztos neki is elakadna a szava, + a tavalyi lagzis dolog... szedtem is egy kiskori képet magamról és a kislány képe mellé tettem.. csak a haja hosszabb az arca tökig ugyan az! Bocsànat a zavaros fogalmazásért de már nem tudok gondolkodni se..



2017. júl. 4. 04:42
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Ja és veled hulla részegként még sosem fordult elő, hogy olyat mondtál amit nem akartál elmondani senkinek soha?

Velem pl fordult már elő, aznap ő is olyan állapotban volt, DE EZT IS LEÍRTAM.. braindead

2017. júl. 4. 15:16
 32/46 anonim ***** válasza:
73%

ne erőlködj foskamu - te majd biztos kikiáltod a világba, hogy a kétéves gyerekednek 10 év múlva hol legyen a lakodalma!

- de más ember nem ilyen abnormális még részegen sem.

2017. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező (#31)

Mi 20 éve vagyunk együtt a párommal, és bizony a 20 év alatt előfordult 1-2 szörnyűséges megcsaláááááááááás pro-kontra. Ha ez fiatal felnőtt gyerekünk tudomására jutna, és elkezdene kavarni, valszeg közösen kacagnánk ki... bizony, a házaséletünk a mi dolgunk és senki másé, gyereknek-szülőnek-ángyomnak-szobakutyának semmi köze hozzá.

(a szüleim se tudtak soha belenyomni a saját őskonzi értékrendjükbe, gondolod, a gyerekemnek menne???)

A másik, hogy tudod milyen gyerekes dolog az erőltetett anglicizmus? "braindead"... ja, persze, az... most őszintén, valójában hány éves vagy? 12? (ha a gyerekem 21 évesen ezt az érzelmi és szellemi szintet (EQ, IQ) adná elő, sírógörcsöt kapnék)

2017. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Azt írtam tizen év múlva... ne legyen már megeröltető elolvasni rendesen valamit!

Ez pedig egy szleng, de örülök, hogy szét csaljátok egymást és nagy boldogságban éltek, majd ha egy vén kiélt kva leszel és ott hagy a férjed valami fiatal nőként 60 évesen, te meg öreg kvaként a macstkáiddal bepókhálózva éled a nyomorult életed olvasd vissza, mert ez tök normális tényleg.

2017. júl. 4. 15:36
 35/46 A kérdező kommentje:
Na de tök mindegy, elég idióta embert hallottam már 0 értekrenddel, ez már inkább csak dobálózásba ment át... akik normálisan válaszoltak azoknak köszönöm! Szerintem a napokban elmondom neki, mert joga van tudni, utána meg az ő döntése lesz mit lép! Úgy vagyok vele, hogy mi legalább mindig itt leszünk neki.
2017. júl. 4. 15:40
 36/46 anonim ***** válasza:
70%

Te vagy a fősulis is, aki le akarja húzni az apját kétszeres gyerektartással és ügyvéddel fenyegetőzött apja irányába, tegnap este? Egyszer szlovák voltál, a kérdésedben még magyar, leszóltad a magyarságot, mennyire el vagyunk maradva, etc.?


Utolsó pár írásodból és a stílusodból ítélve igen!


Sosem értettem, ez mire jó. Nem kérem a leoltásod, köszi! De aki nem vak, az olvas a soraid között.

2017. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező (#34) na látod, most leírtad, hol a baj: nem, minden tévhittel szemben nem a te gondolkodásod, értékrended és életmódod az egyedül üdvözítő... és ha te azt várod másoktól, hogy ne pofázzanak bele a te életedbe, akkor az a minimum, hogy te se pofázol bele másokéba, ha tetszik neked ahogy mások élnek, ha nem.

Tudod, élni, és élni hagyni.

Na csá!

2017. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Bence_ ***** válasza:
91%
Szerintem édesanyád régen tudja.
2017. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
76%

Mindkét kérdésed, amit itt rövid időn belül kiírtál, megcsalásról szól. Lelkileg sérült vagy, oké, de:


Ilyen alpári stílusban megfogalmazott válaszokat senki nem tűr el tőled! Mégis mit gondolsz, ki vagy te???! Egy senkiházi...!

2017. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
79%

34 "majd ha egy vén kiélt kva leszel és ott hagy a férjed valami fiatal nőként "


te kérdező, hogy beszélsz anyukádról????

Nem szégyelled magad?

2017. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!