Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám csalja anyámat? Mit tegyek?!

Apám csalja anyámat? Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Most lettem benne egészen biztos, apám és anyám együtt vannak régóta, 2 gyerekük van, én (21) és a bátyám (24).

Apám félévet külföldön dolgozik félévet itthon, ez kb 10 éve van, mindig is sejtettem, hogy ezt így kevés ember bírja ki megcsalás nélkül.

Tavaly kezdtem el gyanakodni mikor apám nagyon részegen egy lagzin ott próbálta győzködni a hely tulaját, hogy a LÁNYÁNAK itt szeretné mindenképp majd az esküvőt, de erre még több mint tizen évet kell várni! Ránéztünk és nem is értettük milyen lányáról beszél ugyanis elvileg nincs is lánya! Hisz anyám az első felesége és több mint 20 éve együtt vannak..

A napokban pedig apám megkért, hogy mentsek át pár képet a telefonjáról a számítógépre, megnéztem a képeket és nem hittem a szememnek! Volt egy kép egy kislányról, szerintem kb 2-3éves aki tökig hasonlít rám és bátyámra, a szeme, az arca, a haja, egyszerűen minden! Lementettem a képet gyorsan, és napok óta nem tudok aludni, szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy csalja anyát...

Szerintetek jó ötlet lenne elmondani anyának, hogy mit gondolok? Szeretem és nem akarom, hogy hazugságban éljen! De félek, hogy engem fog megutálni mert ilyet merek feltételezni... de a kép láttán biztos neki is elakadna a szava, + a tavalyi lagzis dolog... szedtem is egy kiskori képet magamról és a kislány képe mellé tettem.. csak a haja hosszabb az arca tökig ugyan az! Bocsànat a zavaros fogalmazásért de már nem tudok gondolkodni se..



2017. júl. 4. 04:42
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
90%
Szerintem hagyd ezt az ügyet a szüleidre! Ne avatkozz bele...
2017. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
10%

"Ja és veled hulla részegként még sosem fordult elő...

Velem pl fordult már elő, aznap ő is olyan állapotban volt"


Szóval rendszeresen együtt iszol, az általad gyűlölt és lenézett apáddal.

Azért az már nem semmi, hogy 21 évesen, lányként egy lezüllött alkoholista lettél.

Mondjuk apádat megértem, mert biztosan én is innék, ha ilyen mocsok lányom lenne!

2017. júl. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
21%
Az hol derült ki, hogy a kérdező lány?
2017. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
49%
Ostoba vagy ha elmondod. Nem a te dolgod.
2017. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
90%

#43 nő a kérdező, a kamu stílusból tudható, bár sajátos anatómiával rendelkező:

"szedtem is egy kiskori képet magamról és a kislány képe mellé tettem.. csak a haja hosszabb az arca tökig ugyan az"


- mert tökig készült képeik vannak...

2017. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Én simán fiúnak képzeltem végig, valószínűleg a "tökig"-ezés miatt is. És attól, hogy fiú, még hasonlíthat rá egy kislány "tökig".
2017. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!