Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom naplózott beszélget...

Ha a párom naplózott beszélgetései között egy ilyen beszélgetést találtam, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

A párom kölcsönadta a laptopját a hétvégére, hogy tudjak tanulni, mert az enyém elromlott. Szégyen nem szégyen de kíváncsi voltam vajon beszélget-e más lányokkal és ha igen, mit.(msn) Tulajdonképpen nem vártam, hogy találok valamit, mert megbízom benne, teljes nyugalommal olvasgattam. Egészen addig, míg találtam egy lánnyal egy levelezést, aminek a legnagyobb része arról szólt, ahogyan a párom dicséri a lány kinézetét, továbbá kedélyesen elcseverésztek olyan dolgokról is, amiről velem sosem beszélgetett mondván a téma idegesíti. Nő lévén tudom mi az a pont, ahol már egy szimpla beszélgetés flörtbe csap át, és azt is tudom, mivel ismerem(vagy mégsem?) a párom, hogy mik azok a beszólásai, megnyilvánulásai, amivel le akarja venni a lábáról az embert.


Szörnyen rosszul esett, hogy a hátam mögött más lányokkal flörtöl és másokat dicsér. Most azon gondolkodom mi az, amiről még nem tudok. Alapjaiban rengette meg ez a bizalmam felé.

Nem tudom mit tegyek, azon kívül, hogy persze elmesélem neki, hogy mit találtam. Igazából az sem érdekel, hogy mit fog szólni amiatt, hogy belenéztem a beszélgetéseibe, hiszen elvileg egy pár vagyunk (voltunk?) már jó ideje, így az őszinteség a minimum, és nem kéne, hogy titkunk legyen egymás előtt.

Nagyon rossz ez így, nem akarom elveszíteni, de nem így ismertem meg:(

Ti mit tennétek?

24L


2010. máj. 22. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 A kérdező kommentje:
Utolsó alatt a 13:59-es válaszolót értettem:)
2010. máj. 23. 14:23
 62/87 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként persze, hogy boldogabb vagyok, mint amikor kutattam az exem után, de ha csak elhagytam volna szimplán, akkor az idegesített volna, hogy mi van, ha mégsem volt igazam? Ilyen helyzetben nem az ész vezérli leginkább az embert. Látod a kérdező sem csinált előtte ilyet soha, most is tudattalan tette meg és talált is valamit. Előtte vajon miért nem kereste? Hidd el ezt a nők megérzik!


Ja és nem tudom ki pontozgat itt le minket, azt is, aki más véleményen van és engem is, de szerintem mindenki a sajátját értékelje!

2010. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
85%

14:11-es vagyok

Ha ezt nekem írtad,akkor válaszolnék.Voltam ilyen helyzetben.Az előző kapcsolatomban éreztem,hogy a párom hazudik.Nem tudtam bizonyítani,de voltak olyan megérzéseim,hogy nem minden úgy történt,ahogy ő állította.Hogy nem ott volt és nem azzal,akit nekem mondott.Először elnyomtam magamban,próbáltam meggyőzni magam,hogy csak pánikolok,mert szeretem és félek,hogy elveszítem.Akartam neki hinni,de később sem ment.Megint jöttek olyan dolgok,amikről úgy éreztem,hogy nem igazak.Rákérdeztem,de csak mosolygás és csók volt a válasz,hogy milyen kis buta vagyok,hogy kételkedem,hisz neki én vagyok a legfontosabb.Továbbra is akartam hinni,de nem éreztem már jól magam.Teljesen magam alatt voltam,hogy így nem vagyok boldog.Sokat sírtam,főleg,amikor nem látta.Majd hosszú idő után jött az elhatározás,hogy ez így nem jó,nem bízom benne és ettől a nyomástól megőrülök.Szakítottam vele.Rettenetesen sz.ar volt,mert szerelmes voltam,csak épp se a biztonság,se a bizalom nem volt meg.Ő ráadásul még értetlenül is állt elöttem,hogy most mi bajom van.De fogtam magam és kiléptem a kapcsolatból.Utána nem sokkal szinte az ölembe hullottak a bizonyítékok közös ismerőseink által,hogy valóban megcsaltak.Magam is meglepődtem,hogy valóban igazak voltak a sejtéseim.De akkor már szomorúség helyett megkönnyebülést éreztem,hogy vége,vége az állandó rettegésnek.Hosszú hónapok után ismertem meg az új párom és vele kiegyensúlyozott vagyok.Látom a szemén,érzem a hangján és naponta bizonyítja is,hogy szeret és nincs kokm kételkedni.Nem sugall a női megérzésem semmit,tudom,hogy nincs takargatni valója.

2010. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
81%
Hozzáteszem nem kutakodtam egy percig sem.Szenvedtem és talán féltem is szembenézni azzal,hogy mi az igazság.Úgy éreztem megfulladok így,egy percig sem voltam már boldog,ezért léptem ki.Ha bebizonyosodik,hogy nem csalt meg,akkor sem lettem volna boldog mellette,mert nem hittem neki.Onnantól kezdve pedig halott a dolog.
2010. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 A kérdező kommentje:

14:35: benned van erő, és igazad van, hogyha nincs bizalom mi értelme. Most már én is így vagyok, hogy egyfolytában azon rágódok mi van a dolog mögött. Holott lehet, hogy semmi. De nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. És ahogy már írtam rám jellemző, hogy akit szeretek, annak inkább elhiszem, amit mond, és meggyőzöm magam, ha hihető, hogy nem vág át, minthogy elveszítsem. Bár később ígyis-úgyis rossz lesz, csupán a szenvedést akarom eltolni, ameddig lehetséges. Én nem lennék képes csak azért szakítani, mert a megérzéseim azt súgják.


Kell, hogy bizonyítékot lássak legalább magam miatt, hogy tényleg igazam volt-e, vagy csak a természetemtől fogva vagyok ennyire paranoiás, amin viszont akkor sürgősen változtatnom kell. Mert rossz lenne, ha csak a saját hülyeségem miatt hagynék veszni egy kapcsolatot. Sokkal jobb, bár fájdalmasabb tudni, hogy tényleg volt rá okom.

2010. máj. 23. 14:42
 66/87 A kérdező kommentje:
ja és nem tudom ki pontozgat le minden válaszolót, hiszen azért mert eltér a véleményünk, még lehet hasznos, amit mond.
2010. máj. 23. 14:44
 67/87 anonim ***** válasza:
61%

"Majd hosszú idő után jött az elhatározás, hogy ez így nem jó, nem bízom benne és ettől a nyomástól megőrülök. Szakítottam vele."


Nos, nekem amikor már éreztem, ezt a nyomást, akkor én a szemébe akartam vágni az egészet és én akkor is azon az állásponton vagyok, hogy ha érzed, hogy megcsal, akkor igen is bizonyítsd be és vágd bele a szemébe, ettől én úgy megkönnyebbültem, hogy csak na (mert én biztos vagyok benne, hogy egy nő érzése, ha már ezt érzi az nem csapja be, ott már lesz valami a háttérben). A szakítással csak további kételyeim maradtak volna, hogy most igaz, sem és ha kiderül, hogy igazam volt már úgy is mind1... Nekem ez az érzés mindennél jobb volt, amikor "lecsaptam rá" :), lehet szemétnek hívni, de megérdemelte. Szerintem a gyávaság miatt egyszerűbb megoldás a szakítás. Én ezt így éltem meg. Természetesen elfogadom, hogy ki ilyen, ki olyan. Nem lettem szegényebb azzal, hogy kutakodtam (én a telójában) viszont ő szegényebb lett azzal, hogy a saját becsületét eljátszotta előttem és a családja előtt is... (de ez egy hosszú történet)


A kérdezőnek annyit mondanék, hogy beszéld meg vele a dolgot, s ha továbbra is kételyeid vannak tégy azt amit jónak látsz. Sem én, sem az, aki a kutakodás ellen van nem lát bele a kapcsolatotokba. Minden kapcsolat más és nem biztos, hogy mindegyiknél az a jó megoldás amit én, vagy amit más mondott. Ezt neked kell eldöntened és átértékelned az elhangzott tapasztalatokat!

2010. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
77%
Igen,lehet,hogy gyáva voltam szembe nézni azzal,hogy mi az igazság.Soha nem voltam az a "lecsapok rá" típus.Így is kellően lezsibbasztottam azzal,mikor eléálltam,hogy vége.Én akkor bátornak éreztem magam,mert mertem változtatni azon,ami nem volt jó!Nem bántam meg a döntésemet utána sem.Fájt,de tudtam,hogy nem lett volna értelme tovább húzni,mert nem adott már jót a kapcsolat,csak szenvedést.
2010. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
74%

Intimszféra ide vagy oda,ha valaki teljes mértékben tiszteletben tartja, leélhet valaki mellett úgy egy életet,hogy soha nem jön rá a megcsalásra.Egyébként az én e-mailjeimben nyugodtan kutakodhat a párom, nem talál semmit és ezt ő is tudja.

Egyébként mit fogsz csinálni?

A lepontozó meg.... be!

2010. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
55%

ma 10:04-es válaszodra kérdező


sztem olyan nincs hogy egy párkapcsolatban nincs intimszféra..miért ne lenne? nem váltok egyé, meg nem is ragadtok ösze..gondolom te sem mondasz el *mindent* a párodnak, ahogy nem mondtál el mindent kiskorodban sem a szüleidnek...mindenkinek kell bizonyos fokú szabadság, különben jön a "megfolytasz" életérzés..és hidd el az nemjó..még ha nincs is titka, de nyilván van amit pl csak a barátaival beszél meg...nyilván a kis női dolgokat te is inkább a barátnőiddel beszéled ki...-.-"

és hidd el még 20 év után is lesz amit nem fogsz tudni róla, hisz nem ismered születésétől kezdve..és különben is ha mindent tudnál megunnád...

2010. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!