Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom naplózott beszélget...

Ha a párom naplózott beszélgetései között egy ilyen beszélgetést találtam, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

A párom kölcsönadta a laptopját a hétvégére, hogy tudjak tanulni, mert az enyém elromlott. Szégyen nem szégyen de kíváncsi voltam vajon beszélget-e más lányokkal és ha igen, mit.(msn) Tulajdonképpen nem vártam, hogy találok valamit, mert megbízom benne, teljes nyugalommal olvasgattam. Egészen addig, míg találtam egy lánnyal egy levelezést, aminek a legnagyobb része arról szólt, ahogyan a párom dicséri a lány kinézetét, továbbá kedélyesen elcseverésztek olyan dolgokról is, amiről velem sosem beszélgetett mondván a téma idegesíti. Nő lévén tudom mi az a pont, ahol már egy szimpla beszélgetés flörtbe csap át, és azt is tudom, mivel ismerem(vagy mégsem?) a párom, hogy mik azok a beszólásai, megnyilvánulásai, amivel le akarja venni a lábáról az embert.


Szörnyen rosszul esett, hogy a hátam mögött más lányokkal flörtöl és másokat dicsér. Most azon gondolkodom mi az, amiről még nem tudok. Alapjaiban rengette meg ez a bizalmam felé.

Nem tudom mit tegyek, azon kívül, hogy persze elmesélem neki, hogy mit találtam. Igazából az sem érdekel, hogy mit fog szólni amiatt, hogy belenéztem a beszélgetéseibe, hiszen elvileg egy pár vagyunk (voltunk?) már jó ideje, így az őszinteség a minimum, és nem kéne, hogy titkunk legyen egymás előtt.

Nagyon rossz ez így, nem akarom elveszíteni, de nem így ismertem meg:(

Ti mit tennétek?

24L


2010. máj. 22. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim válasza:
75%

Hello!

Velem is történt ilyen.

Egy dolgot szögezzünk le: a férfiak többségét mindig hajtja a vadászösztöne. Jó esetben ez csak egy kis flörtben nyilvánul meg, amiből aztán nem lesz semmi, rossz esetben nem áll ellen a kísértésnek, ha a kiszemelt "vad" jó bőr és nem bánná, ha folytatnák. Meg vannak az olyan férfiak, akik csúnyák és papucsok és unalmasak, vadászösztön sincs, csak a kényelmes punnyadás egy lapos kapcsolatban, de gondolom a barátod nem ebbe a kategóriába tartozik. Szóval a vadászösztön bizonyos mértékben természetes. Persze nem kell hülyének lenni és csendben szenvedni, kizárólag magunkban keresve a hibát...

én a helyedben kicsit rafináltabb lennék. Neki titka a flört, neked legyen egy kis titkod a kémkedés...várj még pá napot, mielőtt szólsz, hátha véget ér magától a helyzet. Persze nem árt, ha bedobod magad...elcsábítod, szexéhes vadmacskává válsz, húzod-elereszted, hogy ne máshol keresse a flörtöt, hanem nálad. Ha ezek után is a másik csajnál próbálkozik, akkor már van miről beszélni...

Persze tudom, hogy nehéz megjátszani magad és úgy tenni, mintha semmit nem tudnál, de a női rafinéria nem ismer határokat. Ha fontos neked a fiú és nem akarsz szakítani, ne borítsd egyből a bilit...


Amúgy én is jártam így:) 3 éve voltunk együtt és egyszer beleolvastam a leveleibe...ráadásul máshol is ugyanaz volt a jelszava...mindenhol találtam "valamit":) nem kispályás volt a csávó:) persze nem csalt meg, de ezerrel flörtölt. mondjuk a 3 év alatt mindig volt bennem bizonytalanság - a női megérzés csalhatatlan, de mivel nem volt bizonyíték, elnyomtam a belső hangokat...

egy darabig én is hallgattam, majd pofába dörgöltem. persze méltatlankodott, hogy milyen "aljas" vagyok:)) vicces volt tényleg. persze vissza akar jönni, mert nem csalt meg (gondolom, hogy nem csalt meg, csak a flört és a hazudozás a lételeme volt), de ide már nem jöhet. fél évig kaparta a küszöbömet, de nem érdemelte meg a bizalmamat többé.


De, ha amúgy a belső hangod azt mondja, bízhatsz benne és nem fog átverni, akkor ne légy durva, mert még a végén te fogod sajnálni, hogy megszólaltál. Azért légy résen amennyire lehet.

2010. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer a párom talált kompromittáló sms-t a telefonomban. Összeismerkedtem egy sráccal, akivel igen jóban lettünk. Révén, hogy én szeretem a páromat, és sosem csalnám meg, eszembe sem jutott hogy több legyen barátságnál! Egyszer csak elkezdett szerelmes, és elég perverz sms-ekkel bombázni, amire hol válaszoltam, hol nem... lényeg hogy ugyan nem mind volt a telefonomban, de ez egyszer párom keze ügyébe került, és végig olvasgatta. Teljesen összetörve, idegesen kérdezett rá, hogy ez meg mi, én pedig hirtelen azt se tudtam mit mondjak rá. Mivel egyszer már volt vitánk abból, hogy elolvasta a régi sms-eimet, és akkor megígérte hogy többet nem teszi, először is hihetetlenül csalódott voltam... nem azért mert elolvasta, hanem azért mert MEGÍGÉRTE! Elkövettem azt a hibát, hogy neki nem szóltam erről a srácról, nem akartam fölöslegesen idegesíteni vele, tudom hogy féltékeny típus, erre tessék... Miután felocsúdtam elmeséltem neki az egész sztorit. Aznap este már nem beszéltünk, de másnap megszeretgetett és azt mondta hisz nekem, csak ez kicsit fura... én megígértem neki, hogy többé ilyeneket nem titkolok el, ő megígérte, hogy tényleg nem olvasgat bele többé a magán cuccaimba! Ha nincs titkolni valóm, akkor is utálom, ha a leveleim, sms-eim között túr, mintha nyomozna utánam... Szóval, ha magamból indulok ki, akkor igen... azt hiszem joggal akad ki, ha kiakad, viszont persze egy értelmes magyarázattal szolgálhatna, ha már így alakultak a dolgok. Én az exemnél ültem le a gép elé, még csak nem is kellett túrnom, hogy úgy érezzem hatalmas pofont kaptam... Megnyitottam a böngészőt, lenyitottam a kereső fülét, és azonnal az ex barátnője blogja jött ki legnézettebb oldalként (hozzáteszem nekem is van, és az sehol nem volt). Kicsit rosszul esett, de 100%-ig bízom benne, és szeretem őt, így lenyeltem, és nem is említettem neki.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy felejtsd el, de számíts rá, hogy kiakadhat akár van titkolni valója, akár nincs... Viszont nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, lehet hogy ez az egész csak msn-en történt, akkor úgy gondolom ez egy megbocsátható bűn! Viszont ha felhozod a témát, akkor ne lepődj meg ha többé nem kapod kölcsön a laptopját :)

2010. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
45%
Barátkozz össze a lánnyal, és mutatkozz be, hogy xy barátnője vagy.
2010. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
73%
Hogy mit tett, vagy mit nemn a barátod, azt én most nem értékelem. Nem is vagyok fiatal, nem is tudok érdemben hozzászólni, ha nem ismerem a másik fél érveit. Mi 31 éves házasok vagyunk, felnőtt gyerekeink és unokáink is vannak. A mi családunkbvan minden családtagnak volt és van intimszférája. A számítőgép, pénztárca,telefon,a másik fél kézitáskája, levelezések stb. ebbe a kategóriába tartoznak a mai napig. Nagyon szépen élünk, szerencsére, de azt hiszem, ha ezt a zónát átlépnénk, nos ez már válóok lenne. A fiamnak is volt magánbeszélgetései, sose kérdeztem rá, kivel-miért beszélget, de hogy nem csalta meg a barátnőit, azt tudam, mert nála alap, hogy csak egy kapcsolat lezárása után kezdett újba. Egyik bnője (jkét évi együttjárás után belenézett a naplózott beszélgetéseibe, nem talált benne semmit, csak megkérdezte, miért beszélget lányokkal is, illetve kivel. A fiam kérdezte, ezt honnan tudja. mondta, hogy megnézte. Még akkor elhívta sétálni a kislányt, hamarosan hazajött. Kérdeztem, hol van a kis bnője? Azt kérdezte, anya, te járnál valakivel, akiben nem bízhatsz meg? Ez az érem másik oldala.
2010. máj. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
61%

Menjetek a fenébe a "vadászösztönnel"!!!!!!!

Nem állatok vagyunk, emberek. Ha valakinek családja van, az ne kacsingasson másfele. Tudja már eldönteni egy pasi 20 évese kora körül, hogy mit akar. Én elfogadom, ha valaki nem akar házasságot kötni, vagy komoly kapcsolatot,hanem egész életében kalandot keresni, de akkor vegye a fáradtságot és vázolja a párjának.

Ha egyszer kiderül, hogy átvágtak, nehéz utána megbízni a következő pasiban.Én is így volt a korábban említett helyzet után.


A férjemmel azonban teljesen megbízunk egymásban. Tudjuk egymás jelszavait, ha nincs netközelben, gyakran felhív, hogy nézz má meg az email-jét,mert vár egy fontos levelet. De az is előfordul, hogy elmegy tusolni, és megkér, hogy vegyem fel, ha hívják, mert fontos hívást vár...

2010. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
0%
Brigi voltam
2010. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
38%
Kommenteket nem olvastam, a kérdésnek is csak az elejét. Mit keresel te a párod elmentett beszélgetései között? Hagyjunk már egymásnak intimszférát, mert anélkül az ember megbolondul.Nem lehet úgy élni, hogy a másik mindig,minden tettemről tud.Gondolatrendőrség?
2010. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
64%

Ilyesminek nincs helye egy bizalmon alapuló kapcsolatban. És olyan sincs hogy a másik nem nézheti meg a dolgait (email,sms, levél...) Mi simán belenézünk egymás leveleibe, sms-be és ez a normális egy kapcsolatban.

Ha ilyet tenne én nagyon is számonkérném, mert flörtnek nincs helye egy jólműködő kapcsolatban. Annak függvényében hogy hogyan reagál döntenék, hogy vele maradok vagy nem.

(És mielőtt még mindenki leszól a véleményem miatt, csak megjegyzem, hogy már sok éve élek boldog párkapcsolatban és soha semmi bizalmatlanság, megcsalás, probléma nem volt köztünk.)

2010. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
86%

Én is így jártam. A férjem /akkor még vőlegény/ Honfoglalózás közben összeakadt egy csajjal, aztán szépen ment az e-mailezgetés.Fejezzetek le, de én rögtön nekiestem.Mégis hogy képzeli hogy esküvő előtt pár hónappal levelezget egy másik csajjal,amikor még nekem is lusta volt e-mailezni, mikor még távkapcsolatban éltünk.A párom kiosztottam, a csajnak meg írtam egy e-mailt, hogy lehetőleg a saját pasijával beszélje meg, hogy szerinte milyen rúzs áll jól neki.Én egyszerűen nem tudom tolerálni az ilyesmit,én sem flörtölök senkivel sem,mert minek van párom, akit szeretek és ezt visszafelé is elvárom.

Azokról a csajokról/emberekről is megvan a véleményem,akik ilyesmibe belemennek egy párkapcsolatban élővel.Főleg a neten, mert az ilyen nem barátság, haverság úgysem találkoznak.

2010. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy látom ezek szerint kétféle hozzáállás létezik az intim szférával kapcsolatban. Az egyik szerint nem lehet beleolvasni sem sms-be sem beszélgetésbe, még akkor sem ha többéves kapcsolatban vagyunk, és függetlenül attól mit találok, az a hibás, aki beleolvasott.

A másik szerint létezhet olyan mértékű bizalom és összetartás, ahol nem probléma az, ha felveszik egymás telefonját, vagy megnézzük a másik emailjét, hiszen nincs mit titkolni.

Ne kövezzetek meg, de saját környezetemben azt vettem észre, hogy az első csoportba azok tartoznak, akiknek van mit takargatni, és a saját intim szférájukat azok védelmezik a legjobban, akik tartanak attól, hogy valami kiborul, ha mégis belépnek.

Remélem ez nem mindig igaz.

De megfontolom amit mondtatok, köszönöm:)

2010. máj. 23. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!