Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is így van? Vagy épp...

Másoknál is így van? Vagy épp mások szerint sem egészen normális ez?

Figyelt kérdés

Biztosan hihetetlen, de nem tovább , csak az ételig terjed ki a kérdésem.

Hárman vagyunk, idősebb tesóm, én, és anyu.

Az nálunk a főtt kajára a szabály, hogy addig nem ehetek másodszor , amíg idősebb tesóm nem evett annyit amennyi neki jól esett, mert egyszer nem maradt neki amikor enni szeretett volna még, és ezért anyunak ezt elmondta, és ő kiakadt, hogy de én kétszer is ettem belőle, miért nem volt elég egyszer?

Innen jött ez, pont a tegnapi kajáról csúsztam le emiatt, mert keveset csinált anyu, és tesóm mindet megette egyedül.

Ugye nem csak szerintem abszurd ez?


17 vagyok nővérem 23

Az erre a válasz, hogy nekem ennyit sem kéne adniuk, mert még iskolába járok, nem dolgozok, ő meg dolgozik, és ad ebből a pénzből anyunak.

Én sem kapom meg a családi pótlékot, és a gyerektartást, az is valahova megy, akkor gondolom hozzájuk..


2017. júl. 30. 14:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Sok hulye csalad es ember van sajnos te köztük élsz
2017. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Akkor szedj elsőre normális adagot!


Teljesen normális hogy nem repetázok, amíg a másik még egyáltalán nem evett. Ezen miért kell fennakadni?

2017. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

Lehet egy ilyen "bűnös vagy, mert ettél" veszekedés után megmondanám, hogy ok, akkor kérem a gyerektartást meg a családit, mert azt viszont utánam fizetik, és akkor nem lesz vita, abból majd megveszem a kaját magamnak.

De komolyra fordítva Apuddal mi a helyzet? Lehet a helyedben meggondolnám, hogy hozzá költözzek, mert ez még fokozódhat is.

2017. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

12-es te teljesen hülye vagy. Nem arról van szó, hogy addig nem szedhet másodszor, amíg nem szedett mindenki, hanem hogy addig nem ehet repetát, amíg a zabagép nővére nem falt annyit, amennyi neki jól esik. Tehát ha a nővére 3x szed, az oké, és addig a kisebb nem ehet repetát.


Kérdező, szerintem is az lenne a megoldás, hogy elsőre szedj egy picit többet. Sajnállak, hogy ilyen retardált idióta anyád van :(

2017. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ez elég hihetetlennek hangzik.Főleg az,hogy a kérdezô anyja csak akkora adagot csinált,ami egy embernek elég.Mert azt kétlem,hogy a nővér 150 kiló,és akkora gyonra van,hogy megeszi 3 ember kajáját egyszerre.
2017. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Gondolom kevés alapanyag volt, mindenki járt már így .
2017. júl. 30. 15:56
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ó, te jó ég!

Nagyon sajnállak :(

Anyád miért nem főz többet? Nem telik rá?

Egyszerűen fel nem foghatom, hogy lehet ennyire kiszámolni.. :( Főleg úgy, hogy mindig vita van a kajából, azaz mindig kevés. A maradékot be lehet rakni a fagyóba, bár nálatoj ilyen soha nem fordul elő.

Esetleg van saját pénzed? Mert akkor lehetne dugi helyen egy kis kajád, ha totál éhes maradnál. Valami konzervre gondolok elsősorban, amit a szobádban is tarthasz.

Amint lehet, lépj le! :(

2017. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

tudnék mit írni, de unom, hogy örökké kimoderálnak, csak mert őszintén leírom a véleményem.

A lényeg: nem, ez NEM NORMÁLIS.

2017. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Keresztes Bence ***** válasza:
Azt kéne hogy amikor teszel elsőre kaját kirakod az összeset
2017. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo ? Kg? Ha tulsulyos, akkor egesz mashogy latnam a dolgot.
2017. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!