Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is így van? Vagy épp...

Másoknál is így van? Vagy épp mások szerint sem egészen normális ez?

Figyelt kérdés

Biztosan hihetetlen, de nem tovább , csak az ételig terjed ki a kérdésem.

Hárman vagyunk, idősebb tesóm, én, és anyu.

Az nálunk a főtt kajára a szabály, hogy addig nem ehetek másodszor , amíg idősebb tesóm nem evett annyit amennyi neki jól esett, mert egyszer nem maradt neki amikor enni szeretett volna még, és ezért anyunak ezt elmondta, és ő kiakadt, hogy de én kétszer is ettem belőle, miért nem volt elég egyszer?

Innen jött ez, pont a tegnapi kajáról csúsztam le emiatt, mert keveset csinált anyu, és tesóm mindet megette egyedül.

Ugye nem csak szerintem abszurd ez?


17 vagyok nővérem 23

Az erre a válasz, hogy nekem ennyit sem kéne adniuk, mert még iskolába járok, nem dolgozok, ő meg dolgozik, és ad ebből a pénzből anyunak.

Én sem kapom meg a családi pótlékot, és a gyerektartást, az is valahova megy, akkor gondolom hozzájuk..


2017. júl. 30. 14:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
50kg
2017. júl. 30. 23:23
 22/26 anonim ***** válasza:
Kibalagsz a hűtőhöz megeszwl mindent és amikor felkelsz kérdezik hol a kaja hát sehol
2017. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mondjuk 3 emberneknkaját csinálni úgy, hogy mindig kevesebb lesz, mint amire szükség van.... 😃 elég gáz.

De ha már rántotthús... csak bepanírozod, kisütöd, semmiség. Csináld meg magad! Vagy pl rizs hozzá. Negyed órán át forralod a zacsit sós vízben, és kész. Semmiség az elkészítésük :)

2017. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Elég gáz az ősöd, hogy direkt annyit főz amennyi nem elég.

de 17 évesen már te is megtanulhatsz főzni, nézz utána: Jamie 15 perces kajái.

2017. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nálunk is a tesóm volt az isten. Neki meg este 10-kor is főzőcskézett anyám én meg nappal se ehettem, mert nem képzelem, hogy össze fog koszolni egy edényt.
2017. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja meg neki 6 szendvicset készített az iskolába, én nem vihettem egyet sem, mert nincs több zsemle, többet meg nem fog hozni, pénzt még nem tud adni. A tesóm volt 100 kg, én 55 és mégis mindig én voltam kövérnek nevezve. Már egyikkel sem tartom a kapcsolatot.
2017. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!