Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadt ki anyu azon,...

Miért akadt ki anyu azon, hogy a barátom mocival jött értem? 17/L

Figyelt kérdés

Anyu tudta, hogy motorozik és soha nem mondta, hogy zavarja. Vasárnap eljött értem és ketten mentünk el bulizni és másnap hazahozott (ott aludtam náluk). Anyu tudta, hogy megyünk bulizni és ott alszok (nem ez volt az első alkalom).

Amikor hazaértünk anyu már kint állt a kapuba és ahogy leszálltunk a mociról elkezdett kiabálni, hogy mégis mit képzelünk mi. Hogy merek egyáltalán felülni a motorra az ő engedéje nélkül. Egész éjszaka azon izgult, hogy nehogy vmi balesetünk legyen.

A barátommal először hozzájuk mentünk el és onnan pedig gyalog a buliba. Ahogy odaértünk rögtön felhívtam, hogy minden rendben van, ne izguljon. Meg akkor is felhívtam, amikor elindultink hazafelé. Tehát nem kellet izgulnia, mert a párom nem úgy vezetett, hogy ivott.


2010. máj. 25. 21:13
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van. Mindenféle baleset van. Am meg persze, hogy azt mutatják a híradóban, hiszen az nem hír, hogy vki motorozott és semmi baja nem lett.
2010. máj. 25. 21:44
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen,más egy ilyen hírt végignézni a híradóban,viszont más lenne anyukádéknak végignézni a motorozásból adódott Kvázi "balesetedből" származó nyomort. Fogd már fel,hogy szeretnek és aggódnak érted és a lányuk vagy . Ennyi !
2010. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
50%

(megint én)

Ennyi !

És igaz, hogy jó volt motorozni? na annál már csak az a jobb amikor te markolod a gázt úgy h közbe kapaszkodsz h le ne repülj :D

2010. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy félt meg szeret, de akkor sem ez az egyetlen egy veszélyforrás. Napi szinten biciklizek kb, 2x2 km-t főúton, mégse akad ki rajta. Pedig az legalább annyira veszélyes, mint a motor.
2010. máj. 25. 21:55
 25/37 anonim ***** válasza:

Egy régi szomszéd csajszi még a 80-as évek közepén könyörgött az édesanyjának,hogy engedje el egy buszos osztálykirándulásra. Naná,hogy az anyukája volt legjobban ellene,de megsajnálta a sírva könyörgő lányát és rámondta az IGENT. Akkor beszélt vele utóljára,mert a buszbalesetet szenvedtek és elhunyt a szomszéd csajszika. :( Azóta nem tudta kiheverni az édesanya ezt az űrbéli fájdalmat.

ÉRTED MÁR A LÉNYEGET ???????????????????????????????????????????????

2010. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Igen jó volt motorozni.

Bizonyíték, hogy ugyanúgy egy buszos kiránduláson is lehet baleset. Sajnálom a lányt meg az anyukáját is.

2010. máj. 25. 22:05
 27/37 anonim ***** válasza:
Más az,amikor az ember pl. munkába megy dolgozni és útközben éri vmi és más az,amikor a szülő engedi el gyermekét szórakozni és akkor jön össze a baj. A szülőnek egy életen át kell a lelki nyomorával szembesülnie,mert: -"ha nem engedtem volna el,még most is élne"... Sok ilyen baleset van,volt és lesz is de attól nagyobb fájdalom nem létezik,amikor a saját gyermekének a nyomorát kell,hogy lássa. Rosszabb esetben a gyermekét eltemetnie. Te sem leszel kevésbé aggódó szülő majd és ez sztem így normális! (33/F)
2010. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Bírom a válaszaidat, de fogadj el egy tanácsot: anyunál ne így indíts, csak még jobban felhergeled. Sokkal célravezetőbb a: tudom anya, de hidd el, hogy nagyon vigyázunk, megértem, h. aggódsz, meg ilyenek. Én is anya vagyok, fiam 21, lányom 18, ismerős szitu. Na: mi apával tizenéve motorozunk (nem robogón, én csak utasként). Ha valaki szereti, én imádom. De: még az én anyum is aggódik, ilyen egy jó anya. Az apum meg simán kipróbálta, az apák mindig lazábbak. A lányomat simán elengedem az apjával, de zizegnék, ha a barátja jönne érte motoron...

Ez egy ilyen dolog. Kocsira mindkettőnek van jogsija, erre a fiam beiratkozott motorra. Én meg zizgek tovább. :D Szerintem kérd meg aput, h. segítsen anyut megnyugtatni. Meg arra is vigyázzatok, ha már ott alszol, hogy ketten mentek, ketten gyertek (még ne hárman) :D


Drága 68%-os pártfogó, légyszi írd oda a végére, hogy:

persze anyunak igaza van. Kösziii :D

2010. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes hogy félt. Az én öcsém is motorbalesetben halt meg. Ugyanezt a szöveget nyomta mint te, mi az esélye annak hogy...máshogy is érhet baj. Hát mégis megtörtént vele. Ma már másképp döntene, de esélyt sem kapott. A szerencse az hogy a barátnője nem volt vele. A szüleim így is beleroppantak.
2010. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Bukósisak és védőöltözet volt rajtad? Milyen motor? A barátodnak van rá jogsija?


Komolyan én azoktólsimán elvenném a jogosítványt akik képesek mindenféle felszerelés nélkül, rövidgatyában, papucsban motorra ülni... Anyudat azért megértem.

2010. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!