Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadt ki anyu azon,...

Miért akadt ki anyu azon, hogy a barátom mocival jött értem? 17/L

Figyelt kérdés

Anyu tudta, hogy motorozik és soha nem mondta, hogy zavarja. Vasárnap eljött értem és ketten mentünk el bulizni és másnap hazahozott (ott aludtam náluk). Anyu tudta, hogy megyünk bulizni és ott alszok (nem ez volt az első alkalom).

Amikor hazaértünk anyu már kint állt a kapuba és ahogy leszálltunk a mociról elkezdett kiabálni, hogy mégis mit képzelünk mi. Hogy merek egyáltalán felülni a motorra az ő engedéje nélkül. Egész éjszaka azon izgult, hogy nehogy vmi balesetünk legyen.

A barátommal először hozzájuk mentünk el és onnan pedig gyalog a buliba. Ahogy odaértünk rögtön felhívtam, hogy minden rendben van, ne izguljon. Meg akkor is felhívtam, amikor elindultink hazafelé. Tehát nem kellet izgulnia, mert a párom nem úgy vezetett, hogy ivott.


2010. máj. 25. 21:13
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Sajnálom az öccsédet.

Persze, hogy volt bukósisak meg védőfelszerelés. Természetesen van jogsija a páromnak. Egy Honda motor volt.

2010. máj. 26. 16:32
 32/37 anonim válasza:
Jó hogy félt anyukád (15/L vagyok) és engem is baromira félt de azért nem kellene kiabálni. Lehet, hogy pont látott vagy hallott valamit a tévében ami ilyen motoros baleset volt és azért kezdett aggódni, hogy nehogy történjen vele(d)tek valami amíg furikáztok. Ez pont olyan vagyis majdnem mint a Roncs-Derby életemben először hétfőn voltam rajta de anyu alig akart elengedni mert sok hír szól arról, hogy a derbyn a kocsi kicsúszott és ennyi meg annyi néző sérült meg vagy halt meg. Mellesleg örülj, hogy anyukád félt és nem enged meg mindent ha mindent megtehetnél és nem törődne veled lehet hogy az lenne a baj. Gondolkodj az ő fejével és értsd meg miért aggódik ^^. Mayura
2010. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
81%
Mert 17 évesen még kiscsaj vagy, közel sem felnőtt és ha nem fogod fel a tetteid esetleges következményeit, akkor még egy ideig nem is leszel felnőtt vagy olyan, akire ne kéne figyelni. Amúgy nagyon értelmes emberek lehetnek itt, ha azokat a válaszokat pontozzák le, ahol a szülőnek adnak igazat, amiért aggódik. Miért, nem ez a normális? Jobb lenne, ha megengedne neki minden szart és utána meg sopánkodna, hogy mi lett a gyerekéből? Elég baj, hogy ilyen világot élünk. Ha kiabál anyukád, akkor meg hadd kiabáljon, teljes mértékben joga van hozzá, nem ettől lesz rossz szülő.
2010. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Tudod sok kérdés van amit csak akkor értjük meg, ha mink is beleesünk ebben a szituban, vagyis szülő leszel. Sajnos rengeteg baleset van, és örülj neki, hogy édesanyád félt, addig jó.
2010. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy közölné mekkora kő esett le a szívéről, hogy egyben lát inkább és máskor ne ijessz így rá, inkább kiáll a kapuba rikácsolni, meg leégetni. Ha normálisan adná elő, akkor nem itt kérdeznéd, hogy mi baja, hanem eljutna az üzenete, csak a sok okos szülőnek ennyi esze sincs.
2010. máj. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak én nem nagymotorra ülök hanem robogóra és nem vki mögé hanem én vezetem a sajátom.

Anyám mindig parázik ha bemegyek a városba.

Amikor meg akartam venni akkor nagyon mérges volt és le akart beszélni.

Ezen nem tudsz változtatni, most hogy megvan a másik motorom még mindig aggódik anyám pedig ez lesz a 4.éve hogy motorozok.

19F

2010. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szerencsém volt, mert anyámat leginkább az érdekelte, hadd üljön fel és motorozzon ő is. :D
2010. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!