Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadt ki anyu azon,...

Miért akadt ki anyu azon, hogy a barátom mocival jött értem? 17/L

Figyelt kérdés

Anyu tudta, hogy motorozik és soha nem mondta, hogy zavarja. Vasárnap eljött értem és ketten mentünk el bulizni és másnap hazahozott (ott aludtam náluk). Anyu tudta, hogy megyünk bulizni és ott alszok (nem ez volt az első alkalom).

Amikor hazaértünk anyu már kint állt a kapuba és ahogy leszálltunk a mociról elkezdett kiabálni, hogy mégis mit képzelünk mi. Hogy merek egyáltalán felülni a motorra az ő engedéje nélkül. Egész éjszaka azon izgult, hogy nehogy vmi balesetünk legyen.

A barátommal először hozzájuk mentünk el és onnan pedig gyalog a buliba. Ahogy odaértünk rögtön felhívtam, hogy minden rendben van, ne izguljon. Meg akkor is felhívtam, amikor elindultink hazafelé. Tehát nem kellet izgulnia, mert a párom nem úgy vezetett, hogy ivott.


2010. máj. 25. 21:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

mert a motorozás a legveszélyesebb közlekedési mód.

egy haverom békésen motorozott hazafelé és nekiment egy autós. azóta nincs meg az egyik lábfeje.

2010. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Igen mindig a vétlen hal meg. Akkor ne is üljek be a kocsiba? Még akkor se, ha a szüleim vezetnek?
2010. máj. 25. 21:24
 13/37 anonim ***** válasza:
56%
Az aggodalom egy egészséges;normális érzés és egyben tudat a szülők részéről,mert gondolom anyukád is szeretne 1x majd nagymama lenni . Nem gondolod?
2010. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmááár... ezeka "motor a legveszélyesebb közlekedési eszköz" ... Ültél te már motoron?

Ha nem akkor próbáld ki egyszer!!

A világon a 2. legjobb dolog :D ;)

2010. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
48%
Ha a barátod egyedül motorozik, az ő dolga, de ha téged is így fuvaroz, kockáztatod a testi épségedet.
2010. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

En van a szulok aggodnak.

Persze jogosan, mert ugye megiscsak motor nem ved semmi.

Egy kocsiban legalabb tobb eselyed van koccanaskor.

Az a baj tudod, hogy a parod hiaba nem ivott, es hiaba vezet normalisan, sok a hulye az utakon es mast se hall az ember a hirekben, mint, hogy milyen tragedia tortent.

Szoval ertheto azert anyud.

Ne birald tul kemenyen!

Inkabb nyugodtan probald vele megbeszelni a dolgokat.

hogy ilyenkor amikor elmentek mi tortenik.

Atmentek leteszitek a motort, nem azzal mentek buliba stb stb.

2010. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is motorozni akartam, vagy legalább felülni valaki mögé egy motorra. Nos, mióta gyerekem van, megértem, hogy miért tiltották mindig anyuék. Ez nem fog tetszeni, de tényleg igaz, hogy majd ha gyereked lesz, megérted :)
2010. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Mondtam anyunak, hogy nem mocival voltunk a buliba, de ő erre azt mondta, hogy azt nem hiszi el.
2010. máj. 25. 21:36
 19/37 A kérdező kommentje:
Érdekes módon csak anyu akadt ki rajta, apu azt mondja, hogy olyan, mint bármelyik másik közlekedési eszköz.
2010. máj. 25. 21:38
 20/37 anonim ***** válasza:
52%

21:27-es vagyok...

Utolsó te láttál már régebbi suzuki swiftet törni?:D Pl dunakeszinél ami volt, baleset... a suzuki nem esett nagyot... mégis 2-ren meghaltak.

Akkor most autózni se lehessen? Mert veszélyes... sőtt szánkózni meg korcsolyázni se lehessen emrt sokaknak eltörik a lába:P

V más... biciklizés... hány biciklis baleset volt?

Burokban akarjátok tartani szegény lányt?:D

2010. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!