Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telnek a napjaid egy...

Hogy telnek a napjaid egy házasságban, kisgyerekkel? A férjed kiveszi részét a gyereknevelésben, vagy mindent anya csinál?

Figyelt kérdés

A férjem nem dolgozik minden nap, sokat van itthon, de nem igazán segít a kicsivel, és már nem is marad meg vele, én is kellek mindig, mert nélkülem, apával nem megy sehova.

Másrészt a férjem állandóan nyavajog, hogy nem törődök vele, ő sokszor mennyire unatkozik stb. Nos nekem unatkozni sose volt időm még, vezetem a háztartást, törődök a gyerekkel, közben még sulit is végzek, tanulok. Kevés időm van magamra is. De pl nem mondja azt, hogy na menj csak tanulni, majd én játszok a kicsivel, ne éjszaka kelljen tanulnod. Vagy megfőzök én, és közbe babázok is, te csak tanulj, vagy menj el a barinődhöz kicsit kikapcsolódni. A gyerek nélkül sehova nem járok, befásulok így. És már nem is vágyok nélküle sehova. Panaszkodik, hogy nem tudja azt nézni amit szeretne, azt csinálni, amit szeretne. Hát ez hülyeség, jár horgászni, csavarogni, sört inni, ha van kedve. És velem nem törődik. Esténként elvárná, hogy még szex is legyen, mikor hullán leülök tanulni 9 felé, ha végre lerendeztem a kicsit.

Nálatok hogy megy ez?


2010. máj. 26. 07:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A 11.28-as vagyok.Én én nem hanyagolom el a férjemet.(Tegnap pl.talpmasszázs volt:)

És azt sem gondolom, hogy ne szeretne.

Egyszerűen elkényeztettem, amíg terhe voltam, és most nem hajlandó magától semmire.A férfiak alapból kényelmesebbek, van amelyik lusta dög.Ez van.

2010. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én még csak azt mondom nem fog egy felnőtt ember megváltozni tartósan. Nem tudom mi ezen a frucsa. Hacsak nem hogy ez az igazság. :) Nem azt mondtam hogy helyesn cselekszik a pasi. Csupán felmerült hogy a másik oldalt nem ismerjük és lehet hogy a nő hibája is a dolog.
2010. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
*furcsa
2010. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A 11:10-es vagyok. Félreértettelek valamennyire, az újabb hozzászólásaid egész más képet festenek, de megint csak a te szavaidból indulnék ki: a helyzet olyan, hogy a férjed nem tudja megoldani, de szeretné - aztán meg azt írod, hogy úgy érzed, nem is nagyon akarja megoldani, mindezt egy bekezdésen belül. Tehát, itt az idő, próbáld tisztán a valóságot látni: a férjed csak mondja, hogy akar változtatni, vagy tesz is valamit érte?

Azt értesd meg vele, hogy több kitartásra, türelemre van szüksége, igen is legyen önuralma, és ne üvöltsön a gyerekkel - bár valójában azt gondolom, hogy a férjed maga is egy gyerek még, nem felnőtt módjára gondolkozik, sem a házasság, sem a gyerek nem neki való most még. Az az érzésem, nagyon fiatalok lehettek még... de ne add fel, mindenki képes változni, ha akar. Helyette viszont nem akarhatsz. A férjed megértésében sokat segíthet, ha alkalmanként elbeszélgettek a szüleihez való viszonyáról, meg hogy milyen gyerekkora volt.

2010. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. NEm tudom még hogyan tovább, remélem tényleg úgy lesz és megváltozik, de sokszor azt látom, nem is akar. Igaz, ahogy írtad, lehet csak mondja és esze ágában sincs változtatni, vagy egy nehézség után feladja. Nem vagyunk fiatalok szerintem 30 évesek vagyunk lassan mindketten. Valóban egy nagy gyerek lenne?! Pedig nekem nincs türelmem őt is nevelni, ez a biztos. Ahhoz pedig már nekem nincs türelmem.
2010. máj. 27. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!