Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a családomat egyben...

Szeretném a családomat egyben és a férjemet vissza kapni, hogyan?

Figyelt kérdés
Segítsetei kérlek. Lassan be adjuk a váláshoz a papírokat. Van egy kicsi lányunk még fiatalok vagyunk. Elhagyott, mert az utóbbi időben sokat veszekedtünk és nem figyeltünk egymásra, lett egy kapcsolata. Mióta elment viharos az egész, sokat veszekedünk, meet fáj nekem nagyon, szeretem és szeretném ha velünk lenne. Azt mondja már nem szeret, a másik nő iránt èrez. Pár evvel fiatalabb a nő. Kérlek segítsetek! Nagyon szeretném vissza őt! Hogyan csináljam? És kérlek ne bántsatok hogy amíg otthon volt addig kellett volna tennem érte stb. Mind a ketten elrontottuk én tudom hol és belehalok annyira fáj! Szeretném ha haza jönne hozzánk!

2017. szept. 13. 12:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%

Mégis min veszekedtetek?Csak te voltál az oka a veszekedésnek?Nem hiszem,senki sem veszekszik a másikkal ok nélkül.

Hagyd,hogy ki tombolja magát, most lángokban ég, és nem lát és hall világosan.Amikor lecsillapodik minden és jönnek a szürke esték majd akkor fog felébredni, de remélem akkor már te sem akarod õt visszakapni.Ne gyötörd magadat, a kislányodnak szüksége van rád.Légy hideg a férjeddel ha találkozotok,ne alázd le magadat,hogy mindenáron vissza akarod õt kapni.Tudom fájdalmas,de légy erõs!

2017. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hobas vagyok nagy mertekben mert engedtem hogy ugy eljunk ahogyan szeretne. Rengeteg munka mert a penz fontos volt neki mindent meg akart nekunk adni en pedig husegesen elfogadtam es fiatalon a gyerekemnek ferjemnek eltem. A hazimunka gyereket nevelni ez volt az eletem. Januar februar ota sokat veszekedtem vele hogy ez igy mar nem jo mert bezarva elek lassan kezdodik a munka emberek koze kene mennem nincs idom es hiamyzik ö is legyunk tobbet egyutt. A sportja a hobbija ami nagy szemvedelye es abbol sem adott le keves idot toltott velunk. A munkahelyen elkezdett beszelgetni ezzel a kolleganovel aki fiatalabb es megbabonazta annyira hogy barmit tettem azt mondta nem jo. Elvagtak hirtelen az erzeseit egyik naprol a masikra es ugye elment mert mar amugy is erezte hogy nem jo es tudja hogy hibazott azzal hogy nem uot pe velem idoben beszepni hogy valtoztasson. Mondtam igen de soha nem szolt hogy ephagy ha nem valtoztatunk es a hatam mogott tortent minden.es egyszeruen azt erzem belehalok.a kislanyom a mindenem annyira szep csalad voltunk

Mindenhova egyutt jartunk egyutt unnepeltunk mindent es hihetetlen.mindig nagyszaju lany voltam de szeretett kirohogott sokszor ha valamierz szoltam.nagyom szerelmesek voltunk es szenvedelyesek.mindenkinek pofan csapas ez mert azt mondtak meg karacsonykor is olyan szerelemmel nezett ram a ferjem hogy hihetetlen. Mikor meg tudtam a not igyekeztem jol kezepni de nem ment. Setaltam a zebran es ott jottek kocsival...azzal a kocsival ami kozos apmunk volt

2017. szept. 13. 13:15
 13/25 A kérdező kommentje:

A gyereknek mindent megad es tamogatja tisztelem ezert. Egy kis lakasba koltozik ahol egyutt kezdtuk

Valoszinuleg ez a lany is megy. Nagyon faj hogy igy el tudott dobni es volt ideje kiszeretni belolem es masba bele... Meg fogja banni fogunk meg csaladkent hianyozni neki? Tudom hogy el kene engednem de nem megy annyira szeretem!

2017. szept. 13. 13:19
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező: elhagyott, nem szeret, kapcsolata van. Mit akarsz még?
2017. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
15%

a kocsi volt az ÁLOM???? "mert a penz fontos volt neki "

Ezt a kapcsolatot a pénz mérgezte meg. Rá fog jönni, ha elmúlik a mérgezés, hogy mit tett - és vissza is fog jönni. Most mindenki lepontoz, majd, mert itt mindenki gőgösgúnárGedeon: de én vissza is fogadnám.

2017. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

Ha az anyósoddal jó a viszonyod, akkor ő most nagy segítségedre lehet.

Ha ő melletted áll, az sokat számít a későbbiekben, hogy visszamegy e a férjed hozzád, vagy sem.

2017. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%

Ezt már egyszer kiírtad.


Hiába, lépj tovább, nyilván okkal ment el tőled. Tudod, a sárkánykodás nem épp kapcsolatépítő ;)

2017. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%
Minél jobban sírsz és alázod magad, annál kevésbé fog akarni téged. Tartsd meg legalább az emberi méltóságodat!
2017. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nagyon pici az esélye, hogy most visszatáncoljon a férjed. Beszélj vele még egyszer higgadtan. Mondd el neki, hogy nagyon szeretnéd, ha visszajönne, nem akarod a válást. Hajlandó vagy fejlődni, és szeretnéd helyrehozni a házasságotokat. Kérd meg, hogy gondolja át még egyszer, hogy el akarja-e dobni az asszonyt, akit szeretett, akinek megfogadta, hogy vele lesz jóban- rosszban. Nagyon fontos, hogy a gyereket semmiképp se keverd bele. Ha ezek után is nemet mond, akkor szüntess meg vele mindennemű kommunikációt. Csak annyit beszélj vele, hogy mikor jön a gyerekhez. Azon kívül semmit. Ha megy a gyerekhez, vonulj el egy szobába és zárd magadra az ajtót, mintha ott se lennél. Ha folyton fecsegtek,sosem fogsz kigyógyulni belőle.
2017. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%

Engedd el.

Magától vissza fog jönni.

2017. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!