Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a családomat egyben...

Szeretném a családomat egyben és a férjemet vissza kapni, hogyan?

Figyelt kérdés
Segítsetei kérlek. Lassan be adjuk a váláshoz a papírokat. Van egy kicsi lányunk még fiatalok vagyunk. Elhagyott, mert az utóbbi időben sokat veszekedtünk és nem figyeltünk egymásra, lett egy kapcsolata. Mióta elment viharos az egész, sokat veszekedünk, meet fáj nekem nagyon, szeretem és szeretném ha velünk lenne. Azt mondja már nem szeret, a másik nő iránt èrez. Pár evvel fiatalabb a nő. Kérlek segítsetek! Nagyon szeretném vissza őt! Hogyan csináljam? És kérlek ne bántsatok hogy amíg otthon volt addig kellett volna tennem érte stb. Mind a ketten elrontottuk én tudom hol és belehalok annyira fáj! Szeretném ha haza jönne hozzánk!

2017. szept. 13. 12:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező!

Nem írtál ki a közelmúltban hasonló kérdést? Ott rendőr volt a férj, aki egy kolléganőjével jött össze.

2017. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%

Ő azért nem akar téged visszakapni, mert nem veszített el!

Nincs döntés helyzetben, mert nem kell választania közöttetek. Tudja, hogy ha a másik csajjal nem jönnek ki jól, akkor egyet füttyent, és boldogan visszafogadod. Kockázat nélkül mehet tehát csajozni, amíg te epekedve várod, hogy visszatér.

Itt rontottad el!


A megoldás is egyszerű: szépen becsukod utána az ajtót és továbblépsz. Majd akkor jön rá, hogy mit veszített el, ha lesz melletted egy férfi, és a kislányotok őt szólítja apának!

2017. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%

#22

Mi ez az ostobaság?

A kislánynak az apja marad az apja, akkor is, ha az anyja bepasizik.

2017. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%
Most megtanultad, hogy ez a "gyerek, a család és a háztartás az életem" dögunalmas egy férfi számára és persze, hogy rögtön dobbant, amint felfedezi, hogy vannak önálló, független nők is, akiknek helyén az önbizalmuk és hajlandóak néha helyretenni is a párjukat. Következő kapcsolatodban légy magabiztosabb és tartsd szem előtt a saját vágyaidat is, különben nem fog tisztelni.
2017. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2017. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!