Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányom bulizni szeretn...

14 éves lányom bulizni szeretne menni. Engedjem vagy tiltsam?

Figyelt kérdés
Megbízható, jól nevelt lány, sosincs gond vele. Viszont nem tudom eldönteni, hogy elengedjem vagy ne. Van egy kocsma, ami olyasmi diszkó, 16 év körüliek vannak általában. Apró város, mindenki ismer mindenkit, veszély igazából nem fenyegetné, de nagyon hezitálok.

2017. szept. 22. 20:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Ő is kisvárosban lakott, ahol ismert mindenki mindenkit, és szintén 14 éves volt.

2017. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
56%

Ebben az orszagban ahol en elek - Ausztralia - nem mehet be pub-ba 18 ev alatti. A 18 ev alattiak nem jarhatnak szorakozni, hacsak nem hazibuliba. Egyszeruen azert mert keptelenseg felugyelni oket, es az alkohol es drog szinte mar mindenhol jelen van. A hazibulikon meg legalabb jelen van a szulo is. De az alkohol fogyasztas ott is illegalis, ha kiderul hogy ihattak alkoholt, a szulo ellen eljaras indul.

Szerintem nem veletlenul van ez igy, hiszen ra ernek meg utana egy eleten keresztul bulizni meg pialni. Ugyanis sajnos a ketto nagyon egyuttjar, es itt joval kevesebb eltunt teenager is van mint odahaza. Otthon minden hetre jut egy a facebookon, hogy eltunt ez a kislany vagy az.

Es igen, az elozo hozzaszolo altal belinkelt meggyilkolt 14 eves kislany is. Hajnali haromkor indult haza egy bulibol ahol alkoholt is fogyaszott...

Nem engednem meg el, megegyeznek vele, hogy 16 eves koratol mehet.

2017. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
31%
Jaj ezek a válaszok,a16 éveseket már nem gyilkolják meg? Én elengedném,de legkésőbb éjfélre itthon kéne lennie.
2017. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem házibuliba, városi rendezvényekre nyugodtan mehet, de szerintem a kocsmát nem kéne erőltetni. 15/l vagyok de én nem mennék, akkor sem ha elengednek. Nagyon szeretek bulizni, táncolni, de ott a minimum az ivás. Bármilyen is a kocsma, ott nem csak 16 körül lesznek, hanem a laza 60-asok ott fogják csorgatni a nyálukat...
2017. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
35%
14 éves KISLÁNYNAK semmi helye az éjszakában.
2017. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
42%
nem!
2017. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

Hát én engedtem a lányom és semmi gond nem történt, ha a barátait is engedik engedd te is ha nagyon földig lerészegedve ér haza akkor pl a következőbe ne engedd de legalább megtanulja hol a határ ha meg nem iszik sokat és nem volt gond nyugodtan mehet máskor is egyszer fiatal... és én is ilyen helyre engedtem hogy ilyen kocsma szerűség de a kisváros 14-15-16 évesei járnak oda szjnte csak középiskolások ott nem lesz baja...ilsen helyeken nincsen drog meg ilyenek...de ez a 11re menjen haza...a legtöbb helyen 12kor kezdődik minden ...nekem a lányom csak 11kor ment el...maradhatott 3ig és a kikötés az volt hogy fiuk is kisérjék haza

14 éves lány 40 éves anyukája (egyébként én is jártam 14 évesen kisvárosi diszkóba :))

2017. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
60%

UTolsó, csak mert te hagyod részegedni a kislányodat, még vannak felelősségteljes szülők, akik nem.

Itt nálunk az ilyen gyerekek undorító módon viselkednek, sorra mennek autóba szinte idegen, jóval idősebb pasival, meg egymás haját fogva hánynak. Ha téged nem zavar hogy ilyen a kislányod, hajrá, de szerencsére sokakat zavar.


Azt meg nem tudhatod hogy mit történt ott, max amit elmondott vagy hazudott neked. Azért mert még nem kellett abortuszra vinned, még nem jelent semmit.


Főleg hogy ha baja esik, téged rángatnak meg, mer te voltál olyan felelőtlen hogy elengedd.

2017. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Már megbocsáss utolsó de ez általánosítás... én 15 éves vagyok és már egy 1 éve (mióta kimaradtam általánosból ) járok bulizni és még soha nem ittam izesített sörnél többet abból se egész dobozzal csak másokébol pár kortytot... nálunk nincsenek ilyenek mint nálatok nem isznak annyi alkoholt a fiatalok és szinte mindenki megy aki kimarad általánosból... mégis ésszel buliznak és itt ilyen sose történik
2017. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kimaradtam általánosból azt jelenti hogy 8 osztályod sincsen meg?
2017. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!